Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Най-накрая и аз да пиша тук!Поръчах си нова конфигурация,която до Четвъртък трябва да е при мен сглобена.Изборът беше доста голям и доста труден..Дълго време си писах с хора от форума и гледах тестове в интернет.Искам много да благодаря на :Нико_;Sa3ana3a;naruto;onogondur; и най-вече на bildera_ който ми даде много съвети,тестове и изписахме повече от 6 страници на лични :D.Без вас едва ли щях да си сглобя такава добра конфигурация.Благодаря отново момчета.Снимките ги имате като дойде при мен.Ето я и конфигурацията:

Asus B85-Plus

Intel Xeon E3-1231V3 3.4Ghz

Geil 2x4GB 1600Mhz DDR3

Seagate Barracuda 1TB ST1000DM003

MSI GTX 970 Gaming 4G

Cooler Master N400

Fortron Raider 550W

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Най-накрая и аз да пиша тук!Поръчах си нова конфигурация,която до Четвъртък трябва да е при мен сглобена.Изборът беше доста голям и доста труден..Дълго време си писах с хора от форума и гледах тестове в интернет.Искам много да благодаря на :Нико_;Sa3ana3a;naruto;onogondur; и най-вече на bildera_ който ми даде много съвети,тестове и изписахме повече от 6 страници на лични :D.Без вас едва ли щях да си сглобя такава добра конфигурация.Благодаря отново момчета.Снимките ги имате като дойде при мен.Ето я и конфигурацията:

Asus B85-Plus

Geil 2x4GB 1600Mhz DDR3

MSI GTX 970 Gaming 4G

Cooler Master N400

Fortron Raider 550W

Много добър избор, колега със здраве и без дерт да си го ползваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето и снимките.http://prikachi.com/images.php?images/995/7718995h.jpg

Редактирано от incredibl3 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво,колега скоро идва и моят ред...

Това на тази карта на fnatic какво е има едно лого там...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво,колега скоро идва и моят ред...

Това на тази карта на fnatic какво е има едно лого там...

Просто лого :D Вътре няма нищо особено.Освен картата ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто лого :D Вътре няма нищо особено.Освен картата ;)

Добре мерси,а може ли да снимаш кутията,защото мислех такава да взимам...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси и на двамата!Понеже го поръчах чрез фирма ми дадоха еднаква гаранция на всички компоненти-24 месеца.

Добре мерси,а може ли да снимаш кутията,защото мислех такава да взимам...

В интернет има хиляди снимки..Единствено мога да я снимам отпред,но там няма какво да се гледа..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси и на двамата!Понеже го поръчах чрез фирма ми дадоха еднаква гаранция на всички компоненти-24 месеца.

В интернет има хиляди снимки..Единствено мога да я снимам отпред,но там няма какво да се гледа..

Как са те прецакали...Трябваше да кажеш,че искаш гаранция поотделно...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми трябва гаранция на мен.И 1 година да беше ми стигаше.Утре ще ви кажа как се представя в игрите,защото сега в момента е "Голямото сваляне":D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля и аз :) . В крайна сметка, след като се оказа, че Nikem и Sky обявяват разни части, но ги нямат в наличност, сглобих това:

Дъно - GB H81M-D3H (от Вали, предложи ми го продавачът)

CPU - Intel i5-4460 @3.2GHz (от Емаг, мой избор)

RAM - 8GB A-Data DDR3 1600MHz (от Вали, такава имаха)

HDD - Seagate 1TB 7200rpm 64MB (от Емаг, мой избор)

PSU - FSP Hexa+ 500W (от Вали, предложи ми го продавачът)

DVD - ASUS 24F1ST (от D&G, мой избор)

Кутия - някаква Prestigio.

Сглобяване и инсталиране на ОС - от мен.

И какво се оказва? В темите се разтягат локуми, а на практика - купува се това, което го има в магазина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля и аз :) . В крайна сметка, след като се оказа, че Nikem и Sky обявяват разни части, но ги нямат в наличност, сглобих това:

И какво се оказва? В темите се разтягат локуми, а на практика - купува се това, което го има в магазина.

Днес като се разхождах така по Лъвов мост се загледах в едно магазинче за компютърни части и продаваха hd 6870/5850... Ясно ми стана колко се купува от там.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това, че си се вързал на предложенията на продавача си е лично твой проблем. Тоя трик е стар като света и се съотнася към най-старата професия също. А че се разтягат локуми  - тук вече си много прав.

Честито и със здраве да си ползваш новата придобивка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги. Ето и моята конфигурация. Използва се предимно за игри.

Дъно: Gigabyte GA-Z97-D3H
CPU: Intel i7 4770k
GPU: Gigabyte GTX970
RAM: Corsair 2x4GB DDR3 1600mhz
HDD: Seagate 1TB Sata III 7200rpm
SSD: Samsung 840 EVO 250GB
PSU: Corsair 650W TX
Case: Corsair Obsidian 650D

Редактирано от Defused (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Asus B85-Plus

Geil 2x4GB 1600Mhz DDR3

MSI GTX 970 Gaming 4G

Cooler Master N400

Fortron Raider 550W

Честито и от мен! Само да кажеш, върти ли се вентилатора или не ;)  Обаче ми се струва, че тоя хард ще дойде малък за игри. Ако си по-запален геймър де. И как имаш търпение да сваляш игри, след като са по 20-30, че и по 50 GB? 

Така е, локуми се разтягат. Един куриоз при мен. Поръчвам от скай дъно GB B75M Или нещо подобно беше. Оказва се, че го няма. Аз веднага обръщам на най-препоръчваните тогава дъна на Asrock B75 за около 100-130 лева. Нямат нито едно дъно на Asrock(  а във форума само тях преписват от конфигурация на конфигурация) Мисля един ден и малко преди края на работния ден поръчвам почти теглейки чоп, сегашното GB H77 D3H  за доста повече пари. Как стигнах до него? Просто избирах от Никем, защото там всичко което е на сайта беше налично. В Скай нямаше никаква информация кое е налично и кое не. Та така, избрах си дъното, но се оказа, че е колкото за добро, толкова и за зло. За добро, щото дъното е хубаво. За лошо, защото бе малко по-скъпо, защото не е клокърско и защото плановете ми се сринаха, понеже исках да продам евтиното дъно с Пентиума и да мина на Haswell  след няколко месеца като излезе LGA1150. Е, поне минах през цялата гама на Интел, което е голям плюс. 

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Само да кажеш, върти ли се вентилатора или не ;)

Тя цял ден не преминаваше 43 градуса.Днес ще я пробвам Редактирано от incredibl3 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

gyLCucq.jpg?1

Intel i5 4440

2x4GB DDR3 1600Mhz

Asus R9 280x 1070Mhz

Редактирано от Деян Костов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес като се разхождах така по Лъвов мост се загледах в едно магазинче за компютърни части и продаваха hd 6870/5850... Ясно ми стана колко се купува от там.

Магазина случайно да е до едни две училища ломоносов и едно червено и табелата на магазина да е зелена ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Магазина случайно да е до едни две училища ломоносов и едно червено и табелата на магазина да е зелена ?

Точно,аз живея до Ломоносов  :D те са два магазина,един за оръжия (аз там се бях запътил  :) ) един за компютри втора ръка и един за хардуер...Най-скъпото,което видях от витрината беше 280х  :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно,аз живея до Ломоносов  :D те са два магазина,един за оръжия (аз там се бях запътил  :) ) един за компютри втора ръка и един за хардуер...Най-скъпото,което видях от витрината беше 280х  :)

Аз уча там :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://olx.bg/kompyutr-za-igri-gaming-pc-i62556676 , ако някой се интересува

дано не нарушавам някое правило...

Редактирано от Деян Костов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се похваля с първия си пост тук :D

CPU: Intel i3 4130 3.4Ghz

CPU cooler:Noctua NH-L9i

Motherboard: MSI H81M-P33

RAM: G.Skill Ripjaws X 2x4GB DDR 1600 CAS 9

GPU: MSI Radeon r9 270 Gaming

SSD: Samsung 840 Evo

Case: Fractal Design Define mini

Case fan:3 x Noctua NF-P12 1300

Fan controller: Bitfenix Recon

PSU:Season G 550W Semi-Modular

Всички части освен Noctua coolera,кутията  и трите Noctua вентилатора са купувани от САЩ за около 600$.За догодина чакам Skylake и 390x.

http://imgur.com/a/uXlk3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се похваля с първия си пост тук :D

CPU: Intel i3 4130 3.4Ghz

CPU cooler:Noctua NH-L9i

Motherboard: MSI H81M-P33

RAM: G.Skill Ripjaws X 2x4GB DDR 1600 CAS 9

GPU: MSI Radeon r9 270 Gaming

SSD: Samsung 840 Evo

Case: Fractal Design Define mini

Case fan:3 x Noctua NF-P12 1300

Fan controller: Bitfenix Recon

PSU:Season G 550W Semi-Modular

Всички части освен Noctua coolera,кутията и трите Noctua вентилатора са купувани от САЩ за около 600$.За догодина чакам Skylake и 390x.

http://imgur.com/a/uXlk3

Ноктуа на i3 ???????
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване