Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Ноктуа на i3 ???????

Ако бе спестил парите, щеше да има за хубав i5,  дето щеше да му подкара нормално тая r9 270. Неведоми са пътищата хардуерни. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

И защото стоковия е грозен, трябва да го сменяш с нещо напълно безполезно, което струва 80лв. и прилича на sh*t с извинение? Само си си похарчил парите за тая Noctua. За i3 не ти трябва aftermarket охладител.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бях забравил защо не пиша по български форуми.Всеки е голям разбирач.Още някой да пита що съм дал 160 лева за кутия като и кутия от 40 лева би ми вършила работа нали .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кутията е 140 лв. иначе ми е ясно защо си я взел както и грозния охладител и перки. Въпроса е защо не си взел платината?

Включваш хибридния режим и забравяш за шума с тая конфигурация. А и изгодно щеше да е щом е от щатите.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бях забравил защо не пиша по български форуми.Всеки е голям разбирач.Още някой да пита що съм дал 160 лева за кутия като и кутия от 40 лева би ми вършила работа нали .

Ами нищо не си направил. Бокса на Интел е тих при ниски обороти, ако шума е причина за охладителя. Вместо тоя I3  можеше да вземеш i5. И сега да ти обясня, нищо че съм българин и пиша само в български форуми. С тая r9 270  тоя i3  ще се товари доста.  Ако бе взел i5, то тая карта нямаше да бъде спъвана ни най-малко, както ще се случи с i3  в някои случаи. Това означава, че и процесора макар и i5, няма да загрява, а от там и бокса няма да си променя оборотите и да става шумен. Виж, ако си с GTX970,  няма как да не стигнеш и до шума, но с r9 270 e различно. И какво губиш сега? В името на един несъществуващ проблем, ти ограничаваш в известна степен видеокартата. Не че сме българи. Просто това е истината и не си затваряме очите като американците. Също така не смятаме сибирската мечка за опасна. 

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой не ти говори за по-яко захранване. 400W платина държи без проблем лаком процесор и HD6970.

Ставаше дума че перката въобще не върти и не е тихо а безшумно.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не може да потрошиш 130 лева за охлаждане,което се затруднява с процесори набичени на по 5 гигахерца за заключен i3..
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да се похваля с вече не толкова новата машина:

AMD Athlon x4 760k @ 4.50 ghz

Cooler Master Seidon 120v

Geil 2x4 gb 1866mhz @ 2133mhz

AsRock extreme 6+ socket fm2+

Seagate 1000gb , 7400rpm 64 mb kesh

Saphire Radeon r7 260x - 2gb gddr5

Cooler master k350 with PSU - 600w

и мобилната ми машrнка, която ми служи вярно вече 4 - та година

Intel  Core i3 380m - 2.56ghz

Intel HD Graphics 2000

Nvidia GT 540m

RAM 4 gb ddr3 1066mhz

Seagate 500gb - 16 mb cesh

Acer Aspire 5742g

Редактирано от amd World (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да се похваля с вече не толкова новата машина:

AMD Athlon x4 760k @ 4.50 ghz

Cooler Master Seidon 120v

Geil 2x4 gb 1866mhz @ 2133mhz

AsRock extreme 6+ socket fm2+

Seagate 1000gb , 7400rpm 64 mb kesh

Saphire Radeon r7 260x - 2gb gddr5

Cooler master k350 with PSU - 600w

и мобилната ми машrнка, която ми служи вярно вече 4 - та година

Intel  Core i3 380m - 2.56ghz

Intel HD Graphics 2000

Nvidia GT 540m

RAM 4 gb ddr3 1066mhz

Seagate 500gb - 16 mb cesh

Acer Aspire 5742g

Много добре балансирани са,а този лаптоп и той също...Смисъл,видео картата става,процесора е добър...Само рам паметта на лаптопа е на ниска честота,но това не е много важно.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много добре балансирани са,а този лаптоп и той също...Смисъл,видео картата става,процесора е добър...Само рам паметта на лаптопа е на ниска честота,но това не е много важно. 

Мерси колега, даже днес пробвах компютъра на новото Call of Duty  и боцнах всичко на макс (луда глава съм си) и върви но с доста малък фреим рате, което и се очакваше. Но по сериозното е че процесора дигна 95 градуса което малко ме поуплаши :ohmy: . И така. А за лаптопа какво да кажа добра машинка за парите си  и даже за подарък след нова година мисля да и направя един ъпграде. Но ще пиша за това във друга моя тема. Мерси отновво и лека вечер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хех, изляза; да работи в някоя дюнерджихница в германия при някой турчин и вече голямата работа :).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето и мойта "бракма" след последния ъбгрейд -(видео и хард)Кабелите са под всякаква критика,но с тая кутия толкоз.

снимка1,снимка2,снимка3,снимка4

Редактирано от shamoto (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как е overclock-а с това дъно? Трябва ли update на Bios, за да разпознае процесора?

Аз смятам да си купувам почти същата машина, само че с R9 270, CX500W и 4Gb ram, заради това се интересувам. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@shamoto, машинката е чудна, но защо на тоя студен Хеон си сложил толкова масивен охладител? 

Редактирано от Нико_ (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@shamoto, машинката е чудна, но защо на тоя студен Хеон си сложил толкова масивен охладител? 

Бях го приготвил за ъпгрейд от fx6300 на 8350,но после размислих и смених платформата,а амд-то оставих на децата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване