Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, виках си нека направя някоя друга придобивка и на външния вид. Та купих от практикера плексиглас парче 50х50 само за 8 лева измерих го с кутията ми и го отрязах и изглежда добре на кутията. Временно съм го хванал с 1 миша опашка горе пробих плексигласа с 2 дупки с тънка боргия за да не го пукна понеже е 2мм дебел и много лесно се пука, та 2-те дупки са за да хвана 1 миша опашка, но по време на работа го одрасках малко и ще видим, не е много, но ще видим. като ми остане време ще пробия 4 дупки на кутията и ще го хвана с болтчета или по - точно въртящите, с които може с ръка да се отвъртат. Та ето как стана : http://prikachi.com/images.php?images/684/7827684u.jpgМалко снимката не е с добро качество, но нямах по - добра камера под ръката, та сега ми липсва на процесора 1 CM jetflo да свети червено и една лед лента да освети всичко вътре. След време съм планирал да взема и червения звяр, а именно MSI GTX970, та ще се получи добре и ако ми паднат лятото едни 320 лева за  Asus maximus VII и ще се получи добре. Също съм планирал да модна и капак, който закрива захранването, но ще е по - сложно. :)

Редактирано от Стъпил на дъното (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Здравейте, виках си нека направя някоя друга придобивка и на външния вид. Та купих от практикера плексиглас парче 50х50 само за 8 лева измерих го с кутията ми и го отрязах и изглежда добре на кутията. Временно съм го хванал с 1 миша опашка горе пробих плексигласа с 2 дупки с тънка боргия за да не го пукна понеже е 2мм дебел и много лесно се пука, та 2-те дупки са за да хвана 1 миша опашка, но по време на работа го одрасках малко и ще видим, не е много, но ще видим. като ми остане време ще пробия 4 дупки на кутията и ще го хвана с болтчета или по - точно въртящите, с които може с ръка да се отвъртат. Та ето как стана : http://prikachi.com/images.php?images/684/7827684u.jpgМалко снимката не е с добро качество, но нямах по - добра камера под ръката, та сега ми липсва на процесора 1 CM jetflo да свети червено и една лед лента да освети всичко вътре. След време съм планирал да взема и червения звяр, а именно MSI GTX970, та ще се получи добре и ако ми паднат лятото едни 320 лева за  Asus maximus VII и ще се получи добре. Също съм планирал да модна и капак, който закрива захранването, но ще е по - сложно. :)

Без да се обиждаш,ама съсипваш хубавата кутия.Ако искаш да си гледаш чаркулята,защо не си купи кутия с джам? :no-no:

Редактирано от shamoto (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Без да се обиждаш,ама съсипваш хубавата кутия.Ако искаш да си гледаш чаркулята,защо не си купи кутия с джам? :no-no:

Защото не са по - мой вкус не се вижда всичко така е по - красиво поне за мен, както скъпите кутии на corsair. Повярвай ми на живо е доста по красиво просто на снимка не се вижда.... А и всеки си има вкус, също винаги мога да си върна оригиналния страничен капак. Като завърша всичките си идеи, което скоро няма да е, но 1 ден живот и здраве се надявам да ти се промени мнението. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

а сега ми липсва на процесора 1 CM jetflo да свети червено

На скоро подарих един такъв и много говорихме в тема че този вентилатор е пълен боклук, единствено има визия, иначе никаква производителност и жужи като рояк оси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

I7 [email protected] boost 4.0,Asrock H97 PRO4 s1150,2x4GB DDR3 A DATA 1600 CL9,CM N400,Fortron Raider 650W, Palit GTX970 getstream,1TB Seagate 64MB, не ми се даваха толкова пари за видео но ме убедиха че си заслужава

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

I7 [email protected] boost 4.0,Asrock H97 PRO4 s1150,2x4GB DDR3 A DATA 1600 CL9,CM N400,Fortron Raider 650W, Palit GTX970 getstream,1TB Seagate 64MB, не ми се даваха толкова пари за видео но ме убедиха че си заслужава

Дали нещо си заслужава често е доста субективно понятия. При всички случаи конфигурацията е отлична.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А не те ли убедиха да сложиш и по-качествена дънна платка ?!

Би си заслужавало много повече

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да се включа и аз :)

Gigabyte g1 Sniper z97x, i7 4770K, 4x8GB Geil Evo Potenza 2400Mhz, 2xGigabyte g1 Gaming 970, Samsung 840PRO 250GB+Western 3TB Black, Seasonic 1000w XP, кутия NZXT H440, охлаждането е NZXT Kraken X61 и 3 Prolimatech Vortex.   

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А не те ли убедиха да сложиш и по-качествена дънна платка ?!

Би си заслужавало много повече

И къв е смисъла като процесора е заключен? ако нямаш какво да кажеш положително не ми коментирай постовете !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И къв е смисъла като процесора е заключен? ако нямаш какво да кажеш положително не ми коментирай постовете !

И като е заключен какво? Не може да работи с по-качествена дънна платка ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шибнете и по една две снимки на тия системи. Щото и аз мога да си копна машина за 10 бона! :)

То и снимки могат да се копират от интернет спокойно :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Готов си за 4k  гейминга със тая машина . Тука рядко се пускат снимки на компютри правени със мисъл  и идея в главата. Евала за  компютъра дето си събрал.

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И като е заключен какво? Не може да работи с по-качествена дънна платка ?

еми безсмислено е, за да запазиме добрия тон те помолих ако нямаш кво положително да кажеш да не ми коментираш постовете. Писнало ми е от такива като тебе разбирачи, Дай да коментираме твойта система   дето мама и тати са ти я купили ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Росене,дъното си е перфектно за този процесор.В момента най-добрата 970 е Inno3D air boss x4,държи температури по-ниски с 10 градуса под товар,което значи,че на 1450 мегахерца клок ня ядрото няма да надмине 55 градуса,което повечето карти и без клок правят 65..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

еми безсмислено е, за да запазиме добрия тон те помолих ако нямаш кво положително да кажеш да не ми коментираш постовете. Писнало ми е от такива като тебе разбирачи, Дай да коментираме твойта система   дето мама и тати са ти я купили ?

Мама и тате никога нищо не са ми купували, аз всичко сам си купувам. Но давай коментирай, знам че няма какво да кажеш обективно за нея след като си поредния трол.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Росене,няма нужда да се заяждаш,все пак ти започна,човека нищо не ти е направил.Дъното е перфектно дори и за 4790К ако със сигурност няма да се клоква.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Shit_just_got_real.jpg

И да, дъното е идеално. Винаги може да се вземе най-скъпото, но все пак хората трябва да се съобразяват с бюджета си.

Редактирано от Defused (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Shit_just_got_real.jpg

И да, дъното е идеално. Винаги може да се вземе най-скъпото, но все пак хората трябва да се съобразяват с бюджета си.

Точно така, на лайното не му е ясно че имам и други разходи и такъв ми е бил бюджета тогава...  и да ми плюе така долно по конфигурацията съжалявам но не се сдържах просто...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно така, на лайното не му е ясно че имам и други разходи и такъв ми е бил бюджета тогава...  и да ми плюе така долно по конфигурацията съжалявам но не се сдържах просто...

Ти ще спреш ли да обиждаш?

Тук никой не е длъжен да ти чете глупостите.

Всеки може да даде мнение това че на теб не ти е харесало не ти дава право да псуваш и обиждаш като чобанин.

И къде някой ти е плюл по конфигурацията ?! Какви наркотици използваш ? Явно трябва да смениш дилъра!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти ще спреш ли да обиждаш?

Тук никой не е длъжен да ти чете глупостите.

Всеки може да даде мнение това че на теб не ти е харесало не ти дава право да псуваш и обиждаш като чобанин.

И къде някой ти е плюл по конфигурацията ?! Какви наркотици използваш ? Явно трябва да смениш дилъра!

трябва да ти сменя главата това трябва.. нека админи да изтрият мненията ни извинявам се на всички и НЕ аз започнах пръв

Редактирано от djonkataa (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

трябва да ти сменя главата това трябва.. нека админи да изтрият мненията ни извинявам се на всички и НЕ аз започнах пръв

Точно ти започна да се дървиш!

Аз само като човек те попитах. Ти започна да развиваш теории.

Все пак не виждам нищо лошо в въпроса "Какво пречи и по-качествена платка"

Но никъде по никой начин не съм оплювал конфигурацията ти.

Ходи се лекувай!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване