Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Ам дай ми го на мен Чушкин ако ти е излишен аз ще му се радвам.

На старата конфигурация имах памети Мушкин ДДР2 и бях много доволен от тях.

Росене, той човека за флашка ти говори. Не за оперативни памети. Интересно е само ако е искал  да ползува  флашката за ramdisk или за swap, това би била най-глупавата част от фиаското.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Изобщо няма нужда да питам но случайно да се намирате в Германия с толкова много be Quite в кутията. ;)

3х Silent Wings - респект!

Аз досега окабелявам едно такова захранване само че 750 вата,сивите лепенки са уникални.Чакам DHL за 3 адаптера и ще пусна някоя снимка още.Иначе една идея от мен черния слийв на захранващите кабели може с малко повече сила да се набута почти до конектора и не жълтее толкова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Росене, той човека за флашка ти говори. Не за оперативни памети. Интересно е само ако е искал  да ползува  флашката за ramdisk или за swap, това би била най-глупавата част от фиаското.

Знам какво е, идеята ми беше че ми харесват продуктите им.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не само за обмен на данни е.

Изобщо няма нужда да питам но случайно да се намирате в Германия с толкова много be Quite в кутията. ;)

3х Silent Wings - респект!

Аз досега окабелявам едно такова захранване само че 750 вата,сивите лепенки са уникални.Чакам DHL за 3 адаптера и ще пусна някоя снимка още.Иначе една идея от мен черния слийв на захранващите кабели може с малко повече сила да се набута почти до конектора и не жълтее толкова.

Случайно да :).

Те всички бяха be Quite, но смених, Dark Rock Advanced C1 със Dark Rock 3, когато смених дъното и процесора от версия 2 на версия 3, и се оказа че е пекалено голям, тогава си взех тази Noctua NH-U12S със Noctua NF-F12 industrialPPC-2000 IP67 PWM :).

Тези Noctua NF-F industrialPPC-2000 са доста добри и ми харесват повече от be Quite и ще ги сменя. Първо исках да пробвам с един :).

Ако си някъде из бавария, може да се срещнем и да ти ги подаря тия be Quite.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Под аватара ми пише къде съм. :D

Аз минавам от днеска/утре на Noiseblocker Bionic и водно охлаждане,ми вися цял ден и чакам DHL да ми донесе 2 доставки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Успех с водното :).

Аз предпочитам много по простите радиатор + вентилатор :).

И аз тъкмо си поръчах новите 2х 140мм Noctua NF-A14 industrialPPC-2000 IP67 PWM и 1х Noctua NF-F12 industrialPPC-2000 IP67 PWM.

Редактирано от Desdinova (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

dbdcc8390141231.jpg f7808f390141853.jpg

И ся кък да ви обясня , че не съм от хората , които обичат да се хвалят :D

Редактирано от Деян Костов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

dbdcc8390141231.jpg f7808f390141853.jpg

И ся кък да ви обясня , че не съм от хората , които обичат да се хвалят :D

Честито!Но GTX 970 на 1024x768??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 2х 27инча :) това не епричина :)

Кво й е на резолюцията ела го ползвай на фул от 3 метра аз не мога тя резолюцията добре ми шрифта кво да го прая?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, тогава за какво ти е тая gtx 970 за такава ниска резолюция? :D

Ниската резолюция е само за работа кво странно има

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти можеш да си увличиш шрифта и иконите.И аз като правя нещо през телевизора (40 инча на 5 метра) съм си направил иконите и текста огромни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деяне,ти ги продаваш тези компоненти,защо?

Искаш да ги купиш ли?Оф то горкото на 16 ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти можеш да си увличиш шрифта и иконите.И аз като правя нещо през телевизора (40 инча на 5 метра) съм си направил иконите и текста огромни.

Пробвал съм ама не ме кефи как става

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

Я пак да се включа, след като нова Сапфир R9 290X Tri-x отиде във вечните ловни полета, реших да не купувам втора за Кроссфайър, и взех Asus GTX 970 Strix... :) Трябва да тествам да видя каква е разликата между нея и 290 ката, и между старата ми конфигурация със 2 280х във кросс режим. Така и така бях започнал да правя глупости та реших да си сменя и старата саунд карта. та махнах Фаталито на Креатив, и сложих Аузентек Прелюд :) Ето и две снимки...

33zefe8.jpg6du7t0.jpg

Честно казано сега ми изглежда кутията някак си пуста, друго си беше със токсика и гигахерц едишъна вътре, определено изглеждаше по солидно и си тежеше на мястото:)

Редактирано от COBRA (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MeeGoPad T01 - последния месец това са ми компютрите (2 броя + един резервен или за продан) ;) За ежедневна работа се справя повече от добре. Изключително много съм доволен от тази покупка, направо съм щастлив :) Ползвам и безжични мишка и клавиатура на Rapoo. Целия компютър заедно с периферията се събира в джоба на якето ми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гаранционно заменена няколко месечна Sapphire R9 280X Dual-X за 180 лв. И не - не е била копачка! Ето малко снимки. Другата седмица ще дам повече информация...

7992811i.jpg

7992812b.jpg

7992815U.jpg

7992816f.jpg

7992817j.jpg

7992818m.jpg

7992820j.jpg

7992821M.jpg

7992822e.jpg

7992823A.jpg

7992824n.jpg

Опитах се да преоразмеря снимките. Съжалявам, ако ви зареждат бавно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за пожеланията! 

Днес съм станал в 4 сутринта, за да я сложа и тествам. Засега проблеми няма, тиха е колкото 7850-ката и в idle и в load. Малко по топла е. 7850-idle: 25, load: не повече от 60; 280X-idle: 30, load- 68 при Crysis 3.

7998673a.jpg

7998674P.jpg

Heaven тест на максимално качество:

7998675m.jpg

Имаше моменти, в които се натоварваше на над 90%, но бяха рядкост. В игрите постоянно е натоварена на 95-99%. Пробвах я с i3-3220. Там положението определено е по-кофти, като кадрите са с 10-15 по-малко. В повечето случаи картата се товареше на 65-80%, като имаше моменти, в които достигаше и 90%, но отново бяха по-редки. А оттам и малко по-малко кадри с еднакви нива на детайли и при двата процесора. На по-ниска резолюция процесора може би ще се товари повече и ще има по-добре резултати. Т.е. не е грешка да се комбинира i3 процесор с такъв тип карта. Обикновен потребител, който просто си цъка игрите и не обръща внимание на такива неща няма да забележи разликата и ще си играе спокойно. Но с 3470 картината определено е по-плавна и се играе по-комфортно. Но така или иначе скоро и той ще отиде в небитието и ще взема i7, по възможност със Z дъно. 280X е значително по-тежка и дълга от 7850 и смятам, че изглежда по-добре в кутията. Последен поглед върху 7850:

7998671N.jpg

И вече вътре:

7998672x.jpg

При първото сглобяване бях направил чудесен cable managament, но последваха много смени на частите и нямах мерак вече. Ако имам време и желание, може и да пооправя нещата.

Като за 180 кинта е супер и общо взето не се различава по нищо със старата, освен че е малко по-лакома и изкарва много, много повече кадри при по-високи детайли.

За съжаление заради футбола нямам възможност за повече информация, но ако има нещо неясно - питайте. 

Поздрави!

Редактирано от Нико_ (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване