Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

А защо е само радиатора? Май пак си направил необмислена покупка. Голяма грешка ще допуснеш да сложиш други перки само заради визията.

В прее*алника има един обявен за 60лв. ,ако е взел него.

Цената е добра дори само за радиатора, пък и може да го е пазарил малко надоло!

Иначе, не виждам проблем да се ползва с други перки различни от стоковите, в случея тези които е харесал ,за мен не заслужават внимание!

Редактирано от playalistic (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

А защо е само радиатора? Май пак си направил необмислена покупка. Голяма грешка ще допуснеш да сложиш други перки само заради визията.

Виж, приятелю, мен и 212 Evo ще ми свърши същата работа... Взех само радиатора, защото се продаваше само радиатора, а накрая ми излезе по-евтин от 212Evo...

На мен целта никога не ми е била да имам най-добрия охладител. Целта винаги ми е била визията... За това по-рано дадох пари за силвърстоуна, не защото е добър, а заради черно-бялата тема. Сега с D14 е същото. Бонус в случая е, че получавам един от най-добрите радиатори. Да, ще държи 2-3 градуса по-високи температури. Но ще изглежда така, както ми харесва. Зная, че е грешка, но съм готов за нея...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В прее*алника има един обявен за 60лв. ,ако е взел него.

Цената е добра дори само за радиатора, пък и може да го е пазарил малко надоло!

Иначе, не виждам проблем да се ползва с други перки различни от стоковите, в случея тези които е харесал ,за мен не заслужават внимание!

Не съм гледал, а и не ме интересуват предложения 2-ра ръка. Но трудно ще намери перки с подобни характеристики като на P14 и P12.

Виж, приятелю, мен и 212 Evo ще ми свърши същата работа... Взех само радиатора, защото се продаваше само радиатора, а накрая ми излезе по-евтин от 212Evo...

На мен целта никога не ми е била да имам най-добрия охладител. Целта винаги ми е била визията... За това по-рано дадох пари за силвърстоуна, не защото е добър, а заради черно-бялата тема. Сега с D14 е същото. Бонус в случая е, че получавам един от най-добрите радиатори. Да, ще държи 2-3 градуса по-високи температури. Но ще изглежда така, както ми харесва. Зная, че е грешка, но съм готов за нея...

Сърбай си попарката тогава. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дигнал ли си процесора, ако да? Добре ли се хлади с това охлаждане?

Ами,изключих му турбо бууста и го дигнах до 4,6.Обаче prime 95 ,го нагря доста температурите стигнаха 83гр. спрях го. В игрите се държеше достра прилично на bf4 65-70.След това го свалих на 4.4 и така си го оставих.Няма смисъл да го клоквам на 4.6 ,защото като производителност в играта няма разлика.Според мен е добре охлаждането ,аз не съм запален клокър ,но съм мноооооо закачен по Батъла и така.Ето като е на 4.4 гхз температурите при игра http://picbg.net/u/74641/59851/797159.png

Редактирано от Kukera (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм гледал, а и не ме интересуват предложения 2-ра ръка. Но трудно ще намери перки с подобни характеристики като на P14 и P12.

Сърбай си попарката тогава. :D

Би ли ми пояснил какъв точно ти е проблема? Защото аз не разбирам идеята на тея твои коментари...

2-3 месеца ме нямаше във форума и май започвам да съжалявам на 2-рия ден, че пак се включих... Какъв точно ти е проблема?

D14 с 2хArctic F14 и ще имам по-ниски температури от който и да е охладител за 70лв... Какъв точно е твоя проблем с това, че не са Noctua перките не разбирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично нямам проблем. Само си пиша мнението. Ако искаш го зачитай. Опитвах се да помогна, но ти явно си доста докачлив. Щом мислиш, че е добра идея на такъв охладител да поставиш перките, които си посочил - добре. Няма да ти се меся повече.

Хубав ден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен целта никога не ми е била да имам най-добрия охладител. Целта винаги ми е била визията... За това по-рано дадох пари за силвърстоуна, не защото е добър, а заради черно-бялата тема. Сега с D14 е същото.

Да покажеш снимки после.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скоро и аз ще взема някоя видео карта и тогава ще сравним на сток честоти, само че аз съм с 212 ево, като гледам не си струва повечето пари за това водно, като не може да го хлади на 4,6.. Ама то зависи и от бройка..

Аз лично нямам проблем. Само си пиша мнението. Ако искаш го зачитай. Опитвах се да помогна, но ти явно си доста докачлив. Щом мислиш, че е добра идея на такъв охладител да поставиш перките, които си посочил - добре. Няма да ти се меся повече.

Хубав ден.

И с какво би помогнал за 70 лева може да му намериш с стоковата перка ли? Я стига разпъвай локуми.... За тези пари какво искаш? И с ноктоа перка ли? И не виждам как помагаш освен да се правиш на човек, който всичко му е перфектно и гледа на другите хора. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да покажеш снимки после.

Задължително... Само да пристигне... Другия месец (на заплата) ще му взема два вента и ще видим кон боб яде ли... В момента имам една свободна 120-ка, таще я сложа нея. Може и да я сложа на кутията а да сложа единя фрактал, ни 120-ката е с по-високо налягане, та ще свърши по-добра работа... Той и пасивен D14 ще държи по-ниски температури от бокса :D
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

Това от подписа, за жалост не ми дава да си кача снимките от телефона, а през кабела ще ми отнеме много време, бях баннат 2 месеца, защото Росен си мислеше, че аз и Джони сме един човек, а модераторът не беше проверил, че аз съм от София, а той от Пловдив... Както и да е здраве да е.

Преди около 2 месеца взех кутията от съседния форум, свързах се с човека и на следващия ден беше в еконта до нас, 110 лева беше кутията, взех също и лан карта- TP-LINK, модела беше точно този... Доволен съм, живея на 2 етажа и от 45 мегабита от кабела, до горе се хващат 15... Сега ми предстои да си купя видеокарта, но преди това трябва да продам лаптопа си, защото сестра ми ми го върна. Едновременно с това и клавиатурата трябва да сменя, мишката е HAMA Urage Evo или нещо подобно, върши работа за момента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това от подписа, за жалост не ми дава да си кача снимките от телефона, а през кабела ще ми отнеме много време, бях баннат 2 месеца, защото Росен си мислеше, че аз и Джони сме един човек, а модераторът не беше проверил, че аз съм от София, а той от Пловдив... Както и да е здраве да е.

Преди около 2 месеца взех кутията от съседния форум, свързах се с човека и на следващия ден беше в еконта до нас, 110 лева беше кутията, взех също и лан карта- TP-LINK, модела беше точно този... Доволен съм, живея на 2 етажа и от 45 мегабита от кабела, до горе се хващат 15... Сега ми предстои да си купя видеокарта, но преди това трябва да продам лаптопа си, защото сестра ми ми го върна. Едновременно с това и клавиатурата трябва да сменя, мишката е HAMA Urage Evo или нещо подобно, върши работа за момента

Какъв подпис какво пак лъжеш ? Няма снимки няма подпис.. Бях се зарекъл да не пиша повече в калдата ама видях че си ме споменавал. Стига си лъгал хората с конфигурации които нямаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снимки, Росенчо :

http://prikachi.com/images.php?images/482/8147482d.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/484/8147484P.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/484/8147484P.jpg

Имам някакъв спомен, че още снимки преди да взема кутията бях качвал. Вместо сега ти да бъдеш баннат аз ще изляза виновен, защото съм "лъгал"... Миналия път като се разрева на модераторите, че с Джони сме един човек ни баннаха и двамата, а модераторите не провериха, че IP-тата са различни... Също и Нико, Билдера и още маса народ ти казаха, че не сме един човек...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти пак ли си тука бе?Обаче е прав монту в хардуера беше взел кутията,лично видях,110 кинта :)

Редактирано от lindroos1 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мони,нали знаеш какво е казал народът:"Лъжецът вика-той лъже!"

Като ми поотмине мързелът и реша да почистя старата машина (която не е с: 7950 според снимката и AMDPower  :lol6: ,K проц,ССД,16ГБ...),ще кача снимки с ника и грозната ми муцуна,виждана по скайпа от AMDPower.

8147617E.jpg 

8147620S.jpg 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие ще се избиете кой какво има :D

Ясно е,че 98 набор няма как да има лично негов копмютър за една камара пари.Или е подарък от мама и тате,или е на някой приятел.

Ти не беше ли Нвидия фенче? гледам 285 ще взимаш скоро? :D 

Редактирано от lindroos1 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Компа дотук е 950 лева ;) Само вие не разбрахте, че не съм фен на нищо, а избирам най-изгодното. За компа съм дал 650 лева, изкарани от мен и събирани, другото е от майка ми, а компа си е мой, не се казвам Росен да лъжа за конфигурацията си ;) Говоря за друг форум и той много добре си знае.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само заади ника имаш един голям плюс от мен ;)

И аз съм на този принцип,най-изгодното.Моя и той целия е към 700

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само заади ника имаш един голям плюс от мен ;)

И аз съм на този принцип,най-изгодното.Моя и той целия е към 700

Най-изгодното не винаги е и най-добро. Напротив. Вземи например една изгодна Дачия, дето в базовите си версии няма дори хидроусилвател на волана, пък колкото ще и да е изгодна. Не вярвам да си културист, а и да си, не си длъжен да тренираш и извън залата. Извън залата се почива. Така, че изгодно не означава автоматично добро. Изгодна е и платформа AM1, както и лаптопи с процесор Intel N***. само че това са възможно най-големите боклуци, които дори заради "изгодната" цена не заслужават да бъдат поглеждани. Разбрах за каква изгода говориш, но ако това бе преди две години, да. На тоя етап и тая изгода е неизгода ;). Kакто разбира се и аналогична GTX770, дори да се намери за същите пари.  Разбира се, трябва да добавя и онова нещо с шестица отпред. Ей сега се скубя за косите и се чудя какво да правя с моя Xeon. Определено чакам Skylake. Не иска да държи 60 fps  при project cars  и това е. Едва с 4 автомобила на пистата успява.  Наистина, набутвацията може да бъде голяма с тия уж "изгодни" части. 

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Недей да го хвърляш аз ще го взема.  :D

Е няма да го хвърлям, но станаха много новите игри, където се дъни дори след клок. да не говорим, че взе да загрява яко с вдигане на температурите. Тая карта без задна планка наистина е едно малко недоразумение. А пък Xeon  с GTX970, още по-голямо недоразумение поради факта, че и процесор и видеокарта се товарят доста с лек превес на видеото или процесора в зависимост от игрите, а това води до високи температури в кутията и затруднено охлаждане с бокса. За щастие чакам нов охладител скоро и непременно ще му прасна няколко снимки тук. Всъщност, мен ме бърка шума на бокса, а не температурите, които все пак са си в границите при игри и дори след тест с Prime95+Heaven. Само дето в стаята сега е 24 градуса, а лятото стига 30. Това означава само едно - тротване. 

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е няма да го хвърлям, но станаха много новите игри, където се дъни дори след клок. да не говорим, че взе да загрява яко с вдигане на температурите. Тая карта без задна планка наистина е едно малко недоразумение. А пък Xeon  с GTX970, още по-голямо недоразумение поради факта, че и процесор и видеокарта се товарят доста с лек превес на видеото или процесора в зависимост от игрите, а това води до високи температури в кутията и затруднено охлаждане с бокса. За щастие чакам нов охладител скоро и непременно ще му прасна няколко снимки тук. Всъщност, мен ме бърка шума на бокса, а не температурите, които все пак са си в границите при игри и дори след тест с Prime95+Heaven. Само дето в стаята сега е 24 градуса, а лятото стига 30. Това означава само едно - тротване. 

Извън темата

Билдера,в грешка си!Това означава само едно-много бири да охладят в жегата

:beer: . :biggrin: 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Билдер, аз съм навън по цял ден, 285 не е лоша карта. Смисъл на мен ми трябва да седна и да разцъкам като съм си вкъщи. Говорим за 3-4 часа вечер най-много. 960 е 100 лева по-скъпа, а маратонките ми се разпраха, заших ги и ще изкарат месец-два, но това са 100 лева разлика, което са точни едни маратонки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мони,нали знаеш какво е казал народът:"Лъжецът вика-той лъже!"

Като ми поотмине мързелът и реша да почистя старата машина (която не е с: 7950 според снимката и AMDPower  :lol6: ,K проц,ССД,16ГБ...),ще кача снимки с ника и грозната ми муцуна,виждана по скайпа от AMDPower.

8147617E.jpg 

8147620S.jpg 

Стига лъга и маза бе тия снимки си ги дръпнал от друг форум.. Предния път нямаше охладител Arctic Cooling нито видеокартата беше на Гигабайт. Смешен си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стига лъга и маза бе тия снимки си ги дръпнал от друг форум.. Предния път нямаше охладител Arctic Cooling нито видеокартата беше на Гигабайт. Смешен си.

Това са вентилатори на Арктик ако не виждаш, картата му винаги си е била на гигабайт, сега злобееш, защото доказваме, че не сме един човек изобщо, но отново, той лъже, аз лъжа. Абе те сигурно половината форум лъжат тука. Също ако лъжеше, защо на първата снимка вляво отгоре пише Dl777?

Редактирано от ЛЕВСКИ ВЕКОВЕНЪ (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вижте сега,качете снимки и на тях пишете на лист ,както вековния бе направил ;)

Така всичко ще е точно и ясно :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване