Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Какво да се отървава. Той вероятно се е набутал с такава стока в магазина си и наистина не може да се отърве от нея. Затова ни надува главите колко било хубаво. Ега някои от неговия край, се навият да идат и да си ги купят.

Повечето мислят като тебе за това нямам такива в магазина , цените почти се изравниха на 16:9 и 21:9 до няколко месеца ще са равни... а такива монитори видях в технополис имаха 2 модела , ако искаш отиди някъде където има такива пуснати и тогава си прави мнение.

Иначе сериозно ли го мислиш това ако някой от моя край еди какво си :) или ей така да не си капо в разговора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Абе не е толкова тъпо това 21:9. Мен много често ми липсва широк екран, особено при шутъри. ПОнякога се дразня от прекалено тесния обзор. разширявам го, но не многа да го правя до безкрайност, защото картината се изкривява. Като играя рейсъри е същото. Ще ми се да виждам огледалата на автомобила, но не мога. Дори да разширя обзора, картината става нереална, изкривена, а доста често има и артефекти - например седалката се слива с каската и ръцете :) 21:9  би било отлично решение за мен и определено като имам свободни средства, ще мина на него, съчетано с още по-висок монитор. Това явно ще е нещо над 30 инча и над...амнайсет хиляди лева, но все тая. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми и и, щото о о ... ми е счупен маджара на вратата и не съм го оправил, ама ето:

http://prikachi.com/images/932/8308932J.jpg

http://tranzit.dir.bg/load.php?id=R0zUZJ7qCyfeDb9k2397336

пп Роско,да вземем да ти подарим една прахосмукачка...

Забавен си. Тука размотаваш снимка от преди 3 години и разправяш все зя тая ръчка че била счупена? Мислиш ли че досега стои така?! Или ти просто за да не изневеряваш на долния си хлапашки характер.. Всички те знаем що за мишка си. Знам и че пак ще се скриеш в дупката и само ще четеш докато не измислиш пак някой начин да се дразниш с хора които във всичко те превъзхождат.

ПС: Моля те не показвай пак бутилки от евтин грантс които си ги снимал от нечия маса в кръчмата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забавен си. Тука размотаваш снимка от преди 3 години и разправяш все зя тая ръчка че била счупена? Мислиш ли че досега стои така?! Или ти просто за да не изневеряваш на долния си хлапашки характер.. Всички те знаем що за мишка си. Знам и че пак ще се скриеш в дупката и само ще четеш докато не измислиш пак някой начин да се дразниш с хора които във всичко те превъзхождат.

ПС: Моля те не показвай пак бутилки от евтин грантс които си ги снимал от нечия маса в кръчмата.

А а а.оправил си си бравата.А мръсотията поизчисти ли?Да те питам и за видеото-подкара ли го?Като ти гледам клипа-ти не знаеш и как да си изгасиш копа,чупи го копчето... :lol6: .Тая снимка като ти е от преди две години (видеото от преди година),каква разлика или сега си може би с това:MSI 990FXA-GD80, AMD FX 9590, Scythe Grand Kama Cross 2, Mushkin RedLine 994170F - 4x8GB 2133MHz, MSI R9 290X 4GD5, Samsung 840 EVO 120GB,Hitachi 600GB, Ultrastar 15K600, Fractal Design Tesla R2 800W, Fractal Design Define XL R2 Titanium Grey, EIZO 27.0" Wide EV2736WFS-BK IPS W-LED 2560×1440 16:9 ,това което си писал,че имаш в хардуера?  :lol6: Хайде и в Линукс темите се спуках от смях какво представяш пред онези ...  :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко офтопик ама някой знае ли/има ли проблем със shadowplay - при мен не създава видео ?

Току що пробвах няма никакви проблеми при мене.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да оправих го.Трябвало ми е Това

нямам идея дали го имам това , само инсталирах 10ката и ъпдейтнах и всичко е ок.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

нямам идея дали го имам това , само инсталирах 10ката и ъпдейтнах и всичко е ок.

Когато си копувах 8.1-то я купих без медиа пак и затова е проблема,след това ъпгрейднах до 10.Но картата е трепач 1493 Mhz boost без да пипам волтажа на ядрото,паметта е на 8000 Mhz :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

реална снимка на benq и на периф.

Teст на xl2430t

post-351829-0-79262200-1440713593_thumb.

Редактирано от Sensei_Rocky1 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Голямо мерене на пишоци става ;)

А живота си минава докато тук си мерят пишките вместо да ги използват.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

всеки има глава на раменете си :)

Редактирано от Sensei_Rocky1 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Да се похваля и аз със новата си машина. В петък я сглобих и до преди малко я конфигурирах.

MB: ASUS X99-DELUXE/USB 3.1
CPU: Intel Core i7 5960X s2011 v3 8 Core/16 Threads
RAM: 32GB (4x8) 2400Mhz Corsair Vengeance LPX DDR4...
GPU: 6GB MSI NVidia GeForce GTX980Ti OC TWIN FAN
SSD: 2x PCIE Intel 750 400GB NVMe
SSD: 1x Samsung 840 Pro
HDD: 1x 2TB SEAGATE SSHD SATA3
PSU: Corsair HX1000i
Case: Corsair Graphite 780T White
Water Cooling: Corsair H110i GT CPU Cooler

Процесора успях да клокна до 4.3 GHz при работна температура 60*C и кратки пикове до 80*C.

Clock_Speed_Task_Manager.png

SSD-тата от Интел конфигурирах в RAID0. За жалост все още не се поддържа хардуерен рейд за тези NVMe SSD PCIe зверове. В софтуерен уиндоуски RAID0 постигнаха почти 5GB/sec sequential Read.

SSDRaid.png

Като цяло надмина очакванията ми. Особено дъното и процесора са абсолютен фаворит!!

Редактирано от Progres (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля с нещо ново и аз :D макар и бюджетно..

Обща стойност - 616.65 лв. с ДДС

post-351158-0-61740300-1441119911_thumb.

post-351158-0-22079100-1441119916_thumb.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Красавец!Да ти е честит и дълго да го ползваш със здраве! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито,колега !Пожелавам ти да ползваш конфигурацията без проблеми и да ти служи вярно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Красавец!Да ти е честит и дълго да го ползваш със здраве! :)

Честито,колега !Пожелавам ти да ползваш конфигурацията без проблеми и да ти служи вярно.

Благодаря!! Дано, следващия път хвалбата да е за нов процесор или видео карта :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като стана дума за процесори... Новото недоразумение на интел как се справя и как се държи? Дали ще е оправдана покупка?

Редактирано от Росен Р. Александров (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като стана дума за процесори... Новото недоразумение на интел как се справя и как се държи? Дали ще е оправдана покупка?

Защо да са надоразумения?

Или няколко "форумни героя" ги усещат нещата повече от инженерите на Intel?

Редактирано от gw_dragon (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Да се похваля и аз със новата си машина. В петък я сглобих и до преди малко я конфигурирах.

MB: ASUS X99-DELUXE/USB 3.1

CPU: Intel Core i7 5960X s2011 v3 8 Core/16 Threads

RAM: 32GB (4x8) 2400Mhz Corsair Vengeance LPX DDR4...

GPU: 6GB MSI NVidia GeForce GTX980Ti OC TWIN FAN

SSD: 2x PCIE Intel 750 400GB NVMe

SSD: 1x Samsung 840 Pro

HDD: 1x 2TB SEAGATE SSHD SATA3

PSU: Corsair HX1000i

Case: Corsair Graphite 780T White

Water Cooling: Corsair H110i GT CPU Cooler​

Процесора успях да клокна до 4.3 GHz при работна температура 60*C и кратки пикове до 80*C.

Clock_Speed_Task_Manager.png

SSD-тата от Интел конфигурирах в RAID0. За жалост все още не се поддържа хардуерен рейд за тези NVMe SSD PCIe зверове. В софтуерен уиндоуски RAID0 постигнаха почти 5GB/sec sequential Read.

SSDRaid.png

Като цяло надмина очакванията ми. Особено дъното и процесора са абсолютен фаворит!!

Да си я ползваш със здраве. Ако може някои снимка да оплакнем окото  :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо да са надоразумения?

Или няколко "форумни героя" ги усещат нещата повече от инженерите на Intel?

Защото действително са такива. 5 поколения и прираст от първо до 5то не повече от 10% Въпроса ми беше друг но щом смяташ да започваш спор аз се оттеглям.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото действително са такива. 5 поколения и прираст от първо до 5то не повече от 10% Въпроса ми беше друг но щом смяташ да започваш спор аз се оттеглям.

Ще ме извиняваш, но има разлика във вграденото видео.

За хора като мен, които не са тежки геймъри,  това е от голямо значение.

==>  http://www.tomshardware.com/reviews/gaming-graphics-card-review,3107-7.html

Редактирано от gw_dragon (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Росенчо,пиле шарено,твоите думи предполагат започване на спор-все влизаш с рогата,а се чудиш що ядеш тоягата и другите криви.

А аз да те питам-докато Интел изкарваха "5 поколения",кво стана с АМД? Искам да има конкуренция,по-ниски цени и развитие,ама АМД ни принуждават да купуваме скъпите Интел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване