Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Аз да се похваля със old shcool машина

AMD Atlon 1,8 na soket A

2x 512 ram DDR 400

80 gb HDD Samsung

Ati Radeon 9600

Epox -дъно

Това е произведено 2006 година .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Току що, Кико написа:

Споко, бъзикам се. И с тоя Линукс играеш? Какво?  Тетрис и Метро?

Линукс е много по-бърз, безкомпромисно стабилен и сигурен.

Предлага свобода, предлага избор.

И да играя игрите които по принцип играя. Но не съм толкоз запален геймър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 2/7/2016 at 15:35, Росен Р. Александров написа:

Линукс е много по-бърз, безкомпромисно стабилен и сигурен.

Предлага свобода, предлага избор.

И да играя игрите които по принцип играя. Но не съм толкоз запален геймър.

това има много общо с темата :) ....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 10.02.2016 г. at 9:00, Venbelkin написа:

Е как реши че не е моя хи хи.

20160210_225849.jpg

Ето ти и кутийки специално за теб :)

20160204_215910.jpg

Защо си ги купил тези измислени слушалки :), нали бях взел такива, та ги продадох преди да им се наслушам, добре че ги взех на далавера, та изкарах някой лев. Сега отивам да взема новите Superlux ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега вече вярвам :)

Яка машина си имаш, сигурно изобщо не е бърза..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

GIGABYTE GA-970A-DS3 rev 1.1

1x8GB A-Data 1333MHz

ASUS GTX 970 Strix

FX-4170(да, скоро ще го сменя) 212 EVO

NZXT S340

Fortron Raider 750W

WD Green 1TB 

4 120мм вентилатора (два NZXT и два от старата кутия)

http://imgur.com/F94F20R

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, Venbelkin написа:

Става ::emoji_smiley-03:

Не знам колко става ама при опит под WIndows не мога да го накарам да заработи на 5.1. По линукс работи всичко ама не съм намерил начин да контролирам усилвателя за слушалките. Работи но нямам еквалайзер или аз нещо съм пропуснал.. А под WIndows просто нямам звук на колони...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Росен Р. Александров написа:

Не знам колко става ама при опит под WIndows не мога да го накарам да заработи на 5.1. По линукс работи всичко ама не съм намерил начин да контролирам усилвателя за слушалките. Работи но нямам еквалайзер или аз нещо съм пропуснал.. А под WIndows просто нямам звук на колони...

Мога да ти помогна. В самият Windows отвори тези прозорци. Там трябва да имаш 2 подобрения - едното е ниските да ти ги прехвърля към субуфера, другото е за задните (настройва се забавянето). Ако ти трябва още помощ, пиши лс. За жалост сега съм от лаптопа и не мога да покажа точно как е, но ако желаеш ще се прехвърля на компа и ще ти го дам стъпка по стъпка :)

Screenshot_3.png

Screenshot_4.png

Screenshot_6.png

Редактирано от rado99 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Росен Р. Александров написа:

Тука влез във свойства, там е. После мисля този раздел се казваше подобрения или ефекти :) Ето как изглежда при мен този прозорец. Включи virtual surround, и ако все още не ти изкарва басите Bass Boost.

Screenshot_8.png

Редактирано от rado99 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що, rado99 написа:

Тука влез във свойства, там е. После мисля този раздел се казваше подобрения или ефекти :) Ето как изглежда при мен този прозорец. Включи virtual surround, и ако все още не ти изкарва басите Bass Boost.

Screenshot_8.png

Ти май не гледаш какво съм ти снимал. Нямам такава настройка. Картата ми е с DTS а не с Dolby.

Нямам таб Подобрения (Enhancements)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Росен Р. Александров написа:

Ти май не гледаш какво съм ти снимал. Нямам такава настройка. Картата ми е с DTS а не с Dolby.

Нямам таб Подобрения (Enhancements)

Ти май не четеш какво пиша. От този таб, който показваш, трябва да натиснеш свойства, и ще ти се появи този прословут прозорец

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май ти трябват очила?! Не виждаш ли прословутия прозорец долу в десния ъгъл дето съм го пратил. Ако видиш на него някъде таб с надпис Подобрения ми кажи как го виждаш за да мога и аз да си превключа зрението на твоя режим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай първо това което съм ти оградил с бяло да дадеш на 2 channel(възможно е да пише стерео), а за това дето ти говоря съм го оградил в червено.

2016-02-13+13-45-56+%D0%A1%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%82+%D1%8D%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Остави остави. Явно наистина имаш нужда от очила. Стига че оспамихме темата с офтопик.

Проблема е с драйвера, и каквито и настройки да се задават няма разлика.

На този етап проблема е решен със пачнатия драйвер UniXonar след което си зададох 6 канала и 5.1 и работи с upmix. Уж под Уиндоус всичко вървяло а се оказа че ми отне сума време да ровя и да чета...

В Линукс просто я закачих и имах говор навсякъде само дето не мога да настроя Headphone AMP все още там. Модераторите да решат ако е нужно да преместят тези коментари в подходяща тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...
Capture_M4000.PNG

Quadro M4000 е невероятн акарта. Най накрая OCD (obsessive compulsive disorder) ми дава спокойствие. 4 симиетрични дисплей порта :). Заема смао един слот, 8ГБ Рам. 10bpc за да се наслаждавам на повече цветове на мониторите ми :). спокойствие .... :). Редактирано от Desdinova (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко старичко ама......

Процесор
    Intel Celeron 330
    Prescott 90nm технология
Оперативна памет
    2,00ГБ Двуканална-канална DDR @ 133 MHz (3-3-3-8)
Дънна платка
    ASUSTeK Computer INC. P5GL-MX/S (Socket 775)    40 °C
Графика
    V173 ([email protected])
    V173 ([email protected])
    Intel 82915G/GV/910GL Express Chipset Family (ASUStek Computer Inc)
Storage
    465GB Seagate ST500DM002-1BD142 (SATA)    30 °C
Оптични дискове
    Optiarc DVD RW AD-7203A
    DTSOFT Virtual CdRom Device
Звук
    Realtek AC'97 Audio

Редактирано от The-Walk!nG-Dead (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Wow Току що смених и клавиатурата и мишката.
Минах от CM Storm QuickFire TK MX Brown + CM Storm Reaper Aluminium Gaming Mouse ->
Logitech K800 + MX Master

Досега подценявах безжичните клавиатури и мишки, но след като работи в офиса с безжичните на Apple много ми хареса безжината работа и реших и у нас да мина на безкабелно управление.

Няма Кабели иеха супер удобно. Но и самите устройства са супер, много по удобни от старите, определено е ъпгрейд който мога да препоръчам на всеки.

kbd_mouse.JPG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да се присъединя и аз на скоро си взех Dell Precision T3610
E5-1660V2
16GB DDR3 1600Mhz ECC
2xSamsung 850 pro raid
quadro FX4500

Предстои ми да си взема и ново видео но ще изчакам паскал най-вероятно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами да се похваля и аз, че май ударих кьоравото с Logitech G29. Гледам днес цената е 60 лева нагоре, а иначе го взех за 540, което пък е със 160 лева по-малко от всеки друг БГ магазин. 

Нямам фотоапарат и не мога да го снимам, но ви е ми вярвате, както ми повярвахте и за Skylake, който също не снимах заради липса на фотоапарат.  Или май имаше снимки с GSM. От всичко най се кефя на цената. Определено волан не ми трябва, но пък как да не си го купя на тая цена? Нищо че е без скоростен лост, купуващ се отделно. Честно казано, от мненията на някои потребители, пишещи и в тая тема, бях с големи очаквания. Те не се оправдаха. Не заради лошата покупка или нещо друго, а като цяло за воланите. Имах чувството от техните коментари, че това е нещо извънземно. Всъщност е нещо, доста изостанало в развитието си, въпреки огромния FFB  и други простотии. Е, не е чак толкова зле, знам че се настройва, но аз говоря по принцип. Та върнах се в първи клас с тоя волан, въпреки че напредвам. Всичко, което бях постигнал като резултати с клавиатура, се изпари за миг. Вече съм просто първокласник, напредващ бързо заради предучилищното си обучение. Та бих казал едно. Воланът не е по-добър от клавиатурата  дори като усещане. В интерес на истината с клавиатурата съм се кефил много повече на карането си, отколкото с волана сега. Това може и да се промени, но няма да е в близките седмици и вероятно месеци. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване