Премини към съдържанието
johnny89

Всичко за Nokia 2700 Classic:

Препоръчан отговор

Такам. Сдобих се с това телефонче. Гледам, че повечето нови телефони могат да четат txt файлове. Бихте ли ми казали някоя програма за четене на такива файлове и дали въобще моя може да ги чете. Или ако не може да чете txt, да ми кажете някакъв алтернативен вариант за записване на инфото. Става въпрос за разни книжки, статии и прочие. Благодаря предварително. Пробвах с Book Reader - не става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А пробва ли да си качиш директно файла и да видиш дали ще го прочете?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте имам нужда от съвети относно телефона Nokia 2700 Classic,ако някой я има или ако познава някой който има такав телефон да пише какви впечатления му е направил и има ли някакви недостатаци и проблеми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте имам нужда от съвети относно телефона Nokia 2700 Classic,ако някой я има или ако познава някой който има такав телефон да пише какви впечатления му е направил и има ли някакви недостатаци и проблеми

Приятелката ми има такъв телефон.Проблеми не е правил досега.Камерата му е 2mpx ,резолюцията мисля че беше 320x240 или обратното

,чете mp4 формат.. перфектен е за филми :wors:

Редактирано от pen7agram (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте един приятел си зе преди месец нокиа 2700 и тъй като няма отстрани копчета за намяляне спиране на музиката и т.н разбазика софтуера си и вика че е направил така когато е в някоя игра или въобще някъде като задържи * и примерно 5 спира/почва музиката или задържа * и натиска 2 и звука се увеличава и т.н това възможно ли е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и как става оня неще да каже може ли някой да го направи ПЛС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам Нокиа 2700 класик. Да ли е възможно да се вгради допълнително гпс, защото тя няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С външен GPS приемник, но се изисква телефон с Symbian или WM.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятелката ми има такъв телефон.Проблеми не е правил досега.Камерата му е 2mpx ,резолюцията мисля че беше 320x240 или обратното

,чете mp4 формат.. перфектен е за филми :huh:

честно чак сега разбирам, чe на това телефонче може да се гледат филми? сигурни ли сте, на мен много- много не ми се вярва. Ако някой знае как- нека обясни. : )

Редактирано от Simeona (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване