Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kaspersky Anti-Virus & Internet Security 6xx - дискусия

Препоръчан отговор

• 2 седмици по-късно...
  • Отговори 654
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Не става с ключ, а с ключов или рег. файл, както е с всички версии на Касперски. Най-добре е да си намериш два и да провериш докога са валидни. Слагаш първо единия - до 2005, а после като допълнителен другия - до 2006. Така имаш лиценз за две години. Е, дотогава ще излезе и нова версия, но все пак. Крак със сигурност имаше на www.freeserials.com и то преди още да се появи самата програма. Ако не успееш да намериш, пусни един е-майл адрес и ще ти ги изпратя като прикачени файлове. Успех!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 7 месеца по-късно...

За всички любители на Kaspersky,

Посетете днес този адрес,и обърнете внимание на" ЛЕКАРСТВОТО"

http://www.nnm.ru/

на мен ми изглежда,че е дадена цяла "ВАКСИНА"!!! :eek

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква "ВАКСИНА" , това е донорство на костен мозък.Подобна придобивка по българско се шари за 20 лв.Едно не разбирам . Споменава се Касперски ,Кашперски

и Кашпировски по разни места.Игра на думи или това са различни неща ?

Обаче тия ме изкефиха на волюме на мах.

matr.jpg

Коментарът към картината може да се преведе така :

Отличен 6 !! Матрицата в сравнение с тези пасти да яде : ))

Нео трябва да е измахал няколко салюта на екс.Представям си какъв руски техно купон е бил.5 години бях режисьор постановчик и актьор в подбни изцепки.За да има ефекти откачахме луминисцентните лампи и се вживявахме в ролята на Лорд Вейдър.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
Каква "ВАКСИНА" , това е донорство на костен мозък.Подобна придобивка по българско се шари за 20 лв.Едно не разбирам . Споменава се Касперски ,Кашперски 

и Кашпировски по разни места.Игра на думи или това са различни неща ?

Обаче тия ме изкефиха на волюме на мах.

matr.jpg

Коментарът към картината може да се преведе така :

Отличен 6 !! Матрицата в сравнение с тези пасти да яде : ))

Нео трябва да е измахал няколко салюта на екс.Представям си какъв руски техно купон е бил.5 години бях режисьор постановчик и актьор в подбни изцепки.За да има ефекти откачахме луминисцентните лампи и се вживявахме в ролята на Лорд Вейдър.

<{POST_SNAPBACK}>

mogesh li dami dadesh njakakav klych blagodarja predvaritelno

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква е картината за момента ? На въпросният линк httр://www.nnm.ru виждаме , че на мястото на лекарството пише :

http://www.nnm.ru/archive.php?adate=04_12_27 ]Народ! Кто ключит рабочий подкинет?

В превод значи : Хора ! Кой може да подхвърли работещ ключ ?

Темата е от 27.12 миналата година и тогава имаше ключ.Аз го заделих в склада си, но без да съм наясно дали върши работа ( разчитам на добрия непретенциозен F-Prot ) .Taka че мога да дам njakakav klych.

Кефат ли те матричарите ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Каква е картината за момента ? На въпросният линк httр://www.nnm.ru виждаме , че на мястото на лекарството пише :

В превод значи : Хора ! Кой може да подхвърли работещ ключ ?

Темата е от 27.12 миналата година и тогава имаше ключ.Аз го заделих в склада си, но без да съм наясно дали върши работа ( разчитам на добрия непретенциозен F-Prot ) .Taka че мога да дам njakakav klych.

Кефат ли те матричарите ?

<{POST_SNAPBACK}>

на мен ми приличат на руски КОСМОНАВТИ на станция МИР

Редактирано от Tragedy (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на мен ми приличат на руски КОСМОНАВТИ на станция МИР

<{POST_SNAPBACK}>

сега не мога да я махна от компютъра :)

Редактирано от Tragedy (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

АМи какъв е проблема ако си инсталираш по-старата версия? Тя има ключ, а и разликата като се има пердвид фирмата се обзалагам че е минимална :Pcool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На, ПОСОЧЕНАТА дата, имаше богата колекция от търсените от Теб неща.Практика е след няколко часа ,те да не са активни.Да кажем ,линка към тях е неработещ/ не е задължително/.Доколкото си спомням ти пратих ЛС, коя версия търсиш.

Аз съм с Pro 4.5.0.94/ за някой е доста тежък.............въпрос на предпочитания,пък и се понасят с NOD32 и мога да си избирам , кой да е ПАЗАЧ/и РАЗРЕШИТЕЛНОТО му е до 2007г.

Та ,споменатите "АНТИБИОТИЦИ" и аз ги сложих на склад,както някой вече спомена.

Прати едно ЛС,какво ти трябва ,ще се разровя из "АПТЕКАТА"и ,ако има неща,които ти вършат работа.............няма проблем.

Редактирано от CRUSADER (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
На, ПОСОЧЕНАТА дата, имаше богата колекция от  търсените от Теб неща.Практика е след няколко часа ,те да не са активни.Да кажем ,линка към тях е неработещ/ не е задължително/.Доколкото си спомням ти пратих ЛС, коя версия търсиш.

Аз съм с Pro 4.5.0.94/ за някой е доста тежък.............въпрос на предпочитания,пък и се понасят с NOD32  и мога да си избирам ,  кой да е ПАЗАЧ/и РАЗРЕШИТЕЛНОТО му е до 2007г.

Та ,споменатите "АНТИБИОТИЦИ" и аз ги сложих на склад,както някой вече спомена.

Прати едно ЛС,какво ти трябва ,ще се разровя из "АПТЕКАТА"и ,ако има неща,които ти вършат работа.............няма проблем.

<{POST_SNAPBACK}>

http://all-win.ru/modules.php?name=Files&d...ls&files_id=643 :clap

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

АБЕ ХУБАВО СИ ГОВОРИТЕ ЗА КАСПЕРСКИ АМА ДАЙТЕ НЕщО ЗА ТЕЗИ ДОСАДНИ БАНЕРчЕТА.чЕ ВЕчЕ МИ ПИСНАОТ ТЯХ

Редактирано от Stalik (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kaspersky Personal Pro 5.0.18

Това са ключ и Анти - Блак лист ! работи великолепно ! Инсталирал съм го ! Няма проблеми с рестартирането !

Това е линка за Анти - Блак лист ( AVP BlackList Removal Tool v1.8) - http://freeline.ws/a.phtml?page=70

( с упътване на руски)

а това е за ключ ( оригинален ) за 1 год ! - http://seahawk.com.ru/

Линковете са проверени ! Няма вируси !

Ако има забележки или въпроси - казвйте !!

За версиа Про 5.0.20 - все още няма анти- блак лист !

Редактирано от Sejan (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз съм с 5.0.20, регнат за 1 година. вече 1 седмица съм с тоя ключ и още не ми го е отхвърлило. Kaspersky Anti-Virus 5.0.20 key (1 year) искам само да ви попитам дали могат да ме засекът че съм с нелегален ключ или има някакъв начин покрай вирус дефинициите да се update и black list?

p.s. а за картинката - xaopxoaiuoiauoiauoiuaiua.мога само да добавя - водката ви дава крила :whist:

Редактирано от DeadAndDreaming (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
аз съм с 5.0.20, регнат за 1 година. вече 1 седмица съм с тоя ключ и още не ми го е отхвърлило. Kaspersky Anti-Virus 5.0.20 key (1 year) искам само да ви попитам дали могат да ме засекът че съм с нелегален ключ или има някакъв начин покрай вирус дефинициите да се update и black list?

p.s. а за картинката - xaopxoaiuoiauoiauoiuaiua.мога само да добавя - водката ви дава крила  :whist:

<{POST_SNAPBACK}>

За това служи Блак лист-а ! За да разпознава различните ключове и колко пъти са генерирани ! Тогава програмата ги изхвърля и не работи! Това е засичането ! Не стана ясно с коя версия си ? Про или обикновенната ? Ако си с Про 5.0.20 тогава кой Блак лист ползваш ? По руските сайтове се оплакват че този за 5.0.18 ( за която съм дал линкове) не стават ! Обикновенно върви до първо рестартиране !!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аи са де :whist: не съм чак такова ламе че да не знам кво е блак лист :whist: просто питам дали може да се update??иначе съм с personal pro 5.0.20.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
аи са де :whist:  не съм чак такова ламе че да не знам кво е блак лист :P  просто питам дали може да се update??иначе съм с personal pro 5.0.20.

<{POST_SNAPBACK}>

Извинявай :whist:) Не съм искал да те засегна ! Мисля след като се кракне с AVP BlackList Removal Tool v1.8 не се ъпдейтва ! Иначе ще го изхвърли ! Интересуваме какъв AVP BlackList Removal Tool използваш за твойта версия Про 5.0.20 ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мне :eek . просто инсталнах Kaspersky Anti-Virus Personal Pro 5.0.20 веднага щом пуснаха новина за излизането му. и след няколко часа един пич(на който съм много благодарен) даде линк към един ключ за 1 year(който за мой късмет още не беше аднат в black lista) и вече една седмица не ми го е отхвърлил. само се чудя колко време ще карам с него преди да го аднатcool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Някой може ли да ме светне дали Kaspersky AV Pro 5.0.20 може да се интегрира в даунлоуд мениджъра, подобно на Norton-а и други AV. Пробах какво ли не ама не става нищо sad.gif Благодарско предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да се интегрира до толкова, колкото да ти сканира сваления файл накрая. Има го в менюто и на FlashGet и на Getright!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Може да се интегрира до толкова, колкото да ти сканира сваления файл накрая. Има го в менюто и на FlashGet и на Getright!

<{POST_SNAPBACK}>

Това имах в предвид, само че аз съм с Download Master. При него също я има в менюто тази опция, но не става. Като отворя лога на Касперски се вижда, че се опитва да сканира файла още преди да е премахнато служебното разширение на даунлоадера (в моя случай то е DMF) и не го разпознава като познат файл

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е , по едно време и аз бях с download master, братята руснаци са свършили хубава работа, но NOD нямаше проблеми с тази функция, предполагам проблема си е в самия касперски....само че тоя "Мастер" не искаше да пусне "гювеч" когато трябваше да се стартира BIt Comet i затова го пратих...някъде :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 9 месеца по-късно...

Защо не мога да си изтегля нито Kaspersky Anti-Virus 6.0.0.241 Beta, нито Kaspersky Internet Security 6.0.0.241 Beta от софтуера в kaldata?

Търсих в търсачката на сайта и не мога да си изтегля дори и по-стара версия :wors:

Ще бъда благодарен, ако някой ми даде линк от където да си дръпна Kaspersky Internet Security 6.0.0.241 Beta

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване