Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Ganchev

Всичко за BS.Player - проблеми, мнения, обсъждане (обединена)

Препоръчан отговор

Извинявам се ако не е тука мястото за тази тема...Имам един проблем с Езика на Събтитрите на Филмите!

Преди няколко дена си гледах наи-спокоино филми на BsPlayer-a докато на следваштия ден Субтитрите ми излизат не на БГ ами на някакъв странен Език...Пробвах да ги оправя но нестава!!!МоЛя ПОМОГНЕТЕ МИ ???Искам да разбера от каде е проблема и как мога да го оправя??? Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Десен бутон на BSplayer-a>Subtitles>Subtitle properties>Font>Script :Cyrillic>Ok и си готов Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

значи в настройките на субовете цъкаш на "шрифт",после на "скрипт" трябва да е на Cyrillic - така би трябвало да се оправи :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси мноого и на двамата Много ми помогнахте Thenks!!! ;):angry::eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте... аз съм със същият проблем, но когато отида на обясненото меню нямам Cyrillic!!! Можце би защото току що свърших с преинсталирането на РС-то ли? Все пак някакви Предложения?! Предварителни благодарности!

Редактирано от Kiki_Riki (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте... аз съм със същият проблем, но когато отида на обясненото меню нямам Cyrillic!!! Можце би защото току що свърших с преинсталирането на РС-то ли?

Все пак някакви Предложения?!

Предварителни благодарности!

Control Panel -> Regional and Language Options -> провиш всички настройки на Bulgarian и български.

За повечи информация виж картинките тук. След това си нагласи настройките в BSplayer-а и си готов :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте... аз съм със същият проблем, но когато отида на обясненото меню нямам Cyrillic!!! Можце би защото току що свърших с преинсталирането на РС-то ли?

Все пак някакви Предложения?!

Предварителни благодарности!

значи щом нямаш CyriLLic го направи на Regular и аз нямах Cyrillic и го напражих на Regular и се оправи !!!

Успех!!! Публикувано изображениеПубликувано изображение

Редактирано от Ganchev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен проблемът с BSPlayer e :когато се опитам да си пусна филм - двд формат ми изписва:Unknolwn file format ().А с media player classic нямам проблеми.дайте съвет какво да направя Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Control Panel -> Regional and Language Options -> провиш всички настройки на Bulgarian и български.

За повечи информация виж картинките тук. След това си нагласи настройките в BSplayer-а и си готов :)

Много благодаря! При първа възможност щом застана пред РС вкъщи ще тествам! 10х и на Ganchev!

п.п. Същата вечер когато написах предишният пост проверявах по оциите и вместо Cyrillic или Regular бях избрал трети вариян, но сега не си спомняк какъв и се получи частично. т.е. Субтитрите вървяха на БГ но бяха наклонени, с което не съм свикнал и веднага ще си го променя щом мога. Но ще пейстна тук моят вариянт!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам като си инсталирам BSPlayer да ми е на български език.По време на инсталирането му задавам български език.Но когато вече е инсталиран и като го отворя,панела му е с маймунски букви.Как мога да га направя да ми е на български?Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам като си инсталирам BSPlayer да ми е на български език.По време на инсталирането му задавам български език.Но когато вече е инсталиран и като го отворя,панела му е с маймунски букви.Как мога да га направя да ми е на български?Благодаря предварително!

Погледни в Control Panel -> Regional and Language Options дали навсякъде е Bulgarian.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрвейте, значи инсталирах си Vista и всичко си е долу горе нормално за сега. Единственото нещо на което съм обърнал внимание в момента е проблема ми с BSplayer. Та значи проблема ми е следният - когато стартирам плеъра и задам някакъв видео файл, тръгва само звука без картина,докато на Windows Media Player 11 всичко си е както си му е реда звук,картина и прочие...Интересно ми е на какво се дължи това. Инсталирал съм K-Lite Mega Codec Pack последната версия...моля някой за помощ.

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да появява се, но странното е че без да съм правил нищо изведнъв Bsplayer-а си тръгна с картината и всичко, но WMP11 не работи сега...както и от само себе си си смени темата и изчезнаха някой опции за персонализиране и също така опцията Switch Between Windows...и със сигурност още нещо няма да е в ред...просто не съм го разбазикал...стават някакви много странни аномалии с тази Vista. Дали е възможно проблема да идва от това,че когато инсталирах Vista не направих формат на драйвът в който го инсталирах?!?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип BSPlayer все още не е съвместим с Аеро-графичната среда. Когато искам да гледам видео файл с BSPlayer просто преминавам от Аеро на Vista Basic и нямам никакви проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип BSPlayer все още не е съвместим с Аеро-графичната среда. Когато искам да гледам видео файл с BSPlayer просто преминавам от Аеро на Vista Basic и нямам никакви проблеми.

MМда и аз стигнах до този извод,жалко че е така дано да измисли все някой някакъв друг начин, за да може да се ползва и BSplayer-а и Аерото на Виста.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости Conroe

MМда и аз стигнах до този извод,жалко че е така дано да измисли все някой някакъв друг начин, за да може да се ползва и BSplayer-а и Аерото на Виста.....

За да можете засега да използвате BS Player под Vista направете следното:

1 : десен бутон на иконката на bsplayer .

2 : properties > compatibilty .

3: задайте run this program in compatibilty mode for : winxp sp2.

4: задайте disable desktop composition .

5 : OK .

Но при това условие ще се деактивира 3D Aero и ще влезе в режим Vista Basic.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да можете засега да използвате BS Player под Vista направете следното:

1 : десен бутон на иконката на bsplayer .

2 : properties > compatibilty .

3: задайте run this program in compatibilty mode for : winxp sp2.

4: задайте disable desktop composition .

5 : OK .

Но при това условие ще се деактивира 3D Aero и ще влезе в режим Vista Basic.

Благодаря @Conroe , вече бях стигнал и до този извод. Мерси все пак

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости Conroe

Ето тук качих последната версия на BS Player Pro - 2.15 Build 943 (exe, 6306 KB), явно и в калдата са я добавили - линк, но пак има проблем с 3D Aero, т.е. може да се гледа филм, след като се направи това, което съм драснал по-нагоре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде като не сте сигурни в нещо недейте да прибързвате с мненията си Публикувано изображение

Следвайте ми инструкциите :baby:

отваряте bs palyer и натискте Ctrl + P > отварят ви се настройките >кликате на видео> VideoRendering активирате и двете настройки (Wait for vertical blank и Disable YV12 format) и по долу го слагате на Internal Renderer DirectDraw Surface

Приятно гледане :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте, Имам следния проблем.Имам един лаптоп с инсталирана Виста.Снощи си инсталнах BSPlayer и пробвах да отворя есин филм,обаче нямам картина,а само звук и субтитри.Имам инсталирани ACE Mega codecs pack.Помислих че е от кодеците и ги смених с К-Лайт,обаче пак същото.Сложих друга версия на BSPlayer-a и пак същото.А в същото време с Media Player филма си върви без проблеми.Къде може да е проблема?

Редактирано от stanley56
Неясно заглавие (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Имам следния проблем.Имам един лаптоп с инсталирана Виста.Снощи си инсталнах BSPlayer и пробвах да отворя есин филм,обаче нямам картина,а само звук и субтитри.Имам инсталирани ACE Mega codecs pack.Помислих че е от кодеците и ги смених с К-Лайт,обаче пак същото.Сложих друга версия на BSPlayer-a и пак същото.А в същото време с Media Player филма си върви без проблеми.Къде може да е проблема?

И аз имах същият проблем с BSPlayer под Vista.

Махнах го и сложих GOM player-никакви проблеми нямам Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Самия ACE пакет не е обновяван от две години,опитай с друг пакет(k-lite).Ако ли не сменяй плеъра,аз от няколко месеца гледам с Gom и нямам забележки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте,

Имам следния проблем.Имам един лаптоп с инсталирана Виста.Снощи си инсталнах BSPlayer и пробвах да отворя есин филм,обаче нямам картина,а само звук и субтитри.Имам инсталирани ACE Mega codecs pack.Помислих че е от кодеците и ги смених с К-Лайт,обаче пак същото.Сложих друга версия на BSPlayer-a и пак същото.А в същото време с Media Player филма си върви без проблеми.Къде може да е проблема?

ВСИЧКИ С ПОСОЧЕНИЯТ ПРОБЛЕМ ДА НАПРАВЯТ СЛЕДНОТО: ДЯСНО КОПЧЕ НА BSPLAYER.EXE, PROPERTIES, COMPABILITY, DISABLE DESKTOP COMPOSITION!

това ще реши проблема със загубата на картината

Редактирано от altoas (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...