Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за BS.Player - проблеми, мнения, обсъждане (обединена)

Препоръчан отговор

Ако са направени всички регионални настройки, трябва да смениш шрифт/font от Western на Cyrilic в настройките.

Най-после се получи мерси за информацията :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...
  • Отговори 442
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Десен бутон на иконката - ffdshow video decoder... пс. И сега питай за ffdshow audio, vsfilter и haali splitter.

Мисля че виждам нещо откачено при теб.Имаш Флекстайп на виндовс 7.

Да не си сложил една камара кодеци?

Публикувани изображения

След като иснталирах този кодеци,когато гледам филми в BS Player отдолу се появява една иконка ffdshow.Как мога да я махна?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без тази икона не може да гледаш филми !!! FFdShow е кодек !!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се чудя за какво още ползвате тези комбинации... От сигурно 5 години не съм инсталирал кодек, освен за някакъв забутан формат и живота ми е много по-прост... Ползвайте GOMPlayer, KMPlayer, PotPlayer и компания. Всичките с вградени кодеци и по-малко проблеми. Безплатни! А това, което ти показва е иконката за кодека. Поздрави и лек и успешен ден!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,но си спомням че и преди 2-3 години като ги инсталирах,имаше някаква опция да скрия за постоянно иконката,но не си спомням как точно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Десен бутон на иконката - ffdshow video decoder...

Публикувано изображение

пс. И сега питай за ffdshow audio, vsfilter и haali splitter. :D

Редактирано от naruto (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Здравейте! По по принцип ползвам тази програма и K-Lite Codec Pack 9.3.0 Standard при което съм много доволен! Но ми попадна филма The.Avengers.2012.MULTi.MULTiSUBS.PAL.DVD9.BGSUB.R2.ORiGiNAL_tarika7a92 от замунда. Не можах да го подкарам и преди да го изтрия пускам пост тук, ако някой знае дали е възможно с този плеър да се възпроизведе филма ще се радвам да ми отговори. Поздрави.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В K-Lite има Media player Classic - той върти без проблеми както DVD-та така и BluRay дискове. Не ползвам BSplayer - възможно е и той да може да пуска dvd-та, но просто ти да не го пускаш както трябва. DVD се пуска от файла VIDEO_TS.IFO в папката VIDEO_TS, ако той е повреден има резервен вариант от файла VIDEO_TS.BUP пак в същата папка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

По по принцип ползвам тази програма и K-Lite Codec Pack 9.3.0 Standard при което съм много доволен!

Но ми попадна филма The.Avengers.2012.MULTi.MULTiSUBS.PAL.DVD9.BGSUB.R2.ORiGiNAL_tarika7a92 от замунда.

Не можах да го подкарам и преди да го изтрия пускам пост тук, ако някой знае дали е възможно с този плеър да се възпроизведе филма ще се радвам да ми отговори.

Поздрави.

Не си могъл, а не, че не може.

MPC подкарва без проблем DVD, трябва само да зададеш директорията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета филма е само един ФАЙЛ, с разширение .iso. Липсват всякакви дриги от сорта VIDEO_TS.IFO, VIDEO_TS, VIDEO_TS.BUP, ако ги имаше нямаше да се налага да търся напътствия. С Media Player Clasic не тръгва. Да пробвам ли трик да сменя разширението и с кое ще е най-удачно? Както вече споменах по горе съм го изтеглил от замунда, ако някой има желание може да го намери там и да види за какво става на въпрос.

Редактирано от shutdawn (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета филма е само един ФАЙЛ, с разширение .iso. Липсват всякакви дриги от сорта VIDEO_TS.IFO, VIDEO_TS, VIDEO_TS.BUP, ако ги имаше нямаше да се налага да търся напътствия.

С Media Player Clasic не тръгва.

Да пробвам ли трик да сменя разширението и с кое ще е най-удачно?

Както вече споменах по горе съм го изтеглил от замунда, ако някой има желание може да го намери там и да види за какво става на въпрос.

Щом е iso, отвори го с daemon tools (например.) и ще видиш въпросните файове и папки.В никакъв случай не преименувай!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом е iso, отвори го с daemon tools (например.) и ще видиш въпросните файове и папки.В никакъв случай не преименувай!

Какво ? С тая простотия DT ли ?

За видеофайлове в iso се ползва Virtual CloneDrive.Безплатна е

http://www.slysoft.com/en/virtual-clonedrive.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Здравейте колеги :) ! Не съм сигурен дали съм пуснал темата в правилния раздел, и ако съм сгрешил, моля модераторите да ме извинят и съответно преместят темата в правилния. Та.. проблема е следния. Преди 2 дена преинсталирах компютъра си (от Win XP sp3 x86 със Win 7 sp1 x86) ОС е напълно чиста, не е барана. И когато пусна даден филм, клип или нещо от сорта, ми вади звук и субтитри, но не и картина ! Инсталирал съм актуалните драйвери за видео картата, плеъра е BS Pro. Барах настройките на плеъра (след като видях, че не ми вади картина), дори свалих кодеци от интернет, но пак същия резултат. Вече не знаех какви методи да използвам, за да се пробвам да я изкарам тая картина но не ще и не ще... :no-no: П.П. Забравих да допълня, че проблема е само с BS Player с WMP пък си вади звук и картина, но без субтитри. Просто съм свикнал с този плеър, и искам да си карам с него. Пробвах 2 различни версии.

Редактирано от HouseFan (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз мислех, че тоя плейър отдавна е потънал в забвение, ама то още го ползвали някои хора. Деинсталирай го, деинсталирай и всички кодеци, ако си инсталирал такива, ако ползваш безплатната версия на плейъра почисти adware-a с Malwarebytes Antimalwre. Свали PotPlayer, инсталирай го и си гледай филмите без никакви проблеми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Друго добро предложение,за решаване на проблема... KMPlayer Version 3.4

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви и на 2-мата отзовали се, намерих проблема. Трябвало е да сложа отметка на някаква настройка в настройките :D . Сега всичко върви както трябва, иначе и 2-та плеъра предложени от вас съм ги ползвал, ама пък BS-то някак си си ми харесва най - много от другите(просто съм си свикнал с него, и така). Лека и успешна седмица от мен ! :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

значи като пусна някои филм и след 25-30 мин блокира и почва един нон-стоп звук докато не спра плеара от таска с ктрл+алт и дел пак пускам филма и след 20-25 мин пак така.с windows 7 ако има значение.2.2 гхц 3 рам надявам се някой да знае проблема щото никаде в нета неможах да намеря за такъв.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
никой ли незнае какъв е проблема ?!?!??!

Само с този плеар, ъпдейтнат ли е до последна версия?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато инсталирам бспплаъера малко преди края дава грешка Don`t Send като натисна ок той се доинсталирва но когато го отворя о нищо не може да се прави с него даже на самия плеар няма никакви бутони и надписи.Самия панел на плеара е във син цвят и не може да може да се направи нищо със него.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Василена Тодорова
      Карам Peugeot 206. Със стария CD player имах проблем - изключваше се, загряваше, не тръгваха някои дискове и го сменх с нов - Alpine. Сега, когато увелича музиката не се изключва, но прекъсва. Четох по форуми, че може би не достига достатъчно ток до колоните (тънки жици) или че акумулатора е твърде слаб. Та, мисълта ми е дали трябва да сменя колоните или проблемът идва отдругаде.

• от cybercop
      Инсталирах gnome-mpv за да го тествам. Плеъра се оказа добър, каквито са в момента и почти всички. Проблемът е, че графични интерфейс е проста кутийка само с бутони за управление. Няма опции за настройки, добавяне на субтитри и т.н. Вместо настройките в вкарана опция да се внесе конфигурационен файл за MPV.
      Моля, ако някой ползва този плеър да ми прикачи потребителската конфигурация на MPV (предполагам, че е в папка .config) за да го редактирам при нужда. Засега, единствената промяна, която трябва да направя е да сменя кодировката на субтитрите с 1251.
      Благодаря предварително за съдействието !
    • от mikrotik
      Здравейте ! Имам следният проблем - докато гледам ТВ на лаптопа - през 20 - 30 мин. ми излиза това съобщение : error: cannot load m3u8 ... - и се появява без значение от кой сайт гледам ТВ ... Някакви идеи как да се справя с това, много е неприятно, при един Refresh на web - страницата stream-a тръгва отново, но на всеки 20 - 30 мин. трябва да обновявам, което е гадно ... Прави го и на IE ,и на Firefox, включително и на Chrome ...OS - Windows 7, player - Adobe Flash, допълнително и VLC player - последни версии ...Очаквам мнения по въпроса !

• от Кирил Димитров
      Здравейте. Имам следния проблем, вчера опитах да си кача музика на mp3-ката ( обикновена китайска мп3-ка ), но не иска да ми я прочете. Работя на лаптоп, деинсталирах usb портовете и пак не се получава. Нямам диск за драйвъри към нея, работеше си без проблем.

• от cybercop
      Ако, поради някаква причина, някой има проблеми с инсталацията и/или работата на Deadbeef 0.7.2 от официалния сайт, може да ползва този пакет за 64 битова дистрибуция, който си сглобих за лична употреба.
      https://cloud.mail.ru/public/2ug9/UQRCQDq6f
      https://drive.google.com/file/d/0B68DFE7BJiYjNWpaN3ZkQjc1NHc/view?usp=sharing
      В пакета е плеъра, окомплектован с декодерите и библиотеките, както и стартера за менюто.
      Инсталацията е следната : Поставяте папка "deadbeef" в директория /opt виж  и стартера "deadbeef.desktop" в папка /usr/share/application.
      Друго няма.
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване