Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за BS.Player - проблеми, мнения, обсъждане (обединена)

Препоръчан отговор

Мерси, свалих го, но ми казва, че мога да го ползвам само 1 месец. А субт. там как да заредя? Указано е да ги показва, но уви нищо не става...

С десен бутон въху екрана - Open/Easy subtitles и избираш файла на субтитрите, но преди това ги разархивирай, иначе няма да ги намериш пак! :mad::yanim: Редактирано от aMoPe (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 442
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Десен бутон на иконката - ffdshow video decoder... пс. И сега питай за ffdshow audio, vsfilter и haali splitter.

Мисля че виждам нещо откачено при теб.Имаш Флекстайп на виндовс 7.

Да не си сложил една камара кодеци?

Публикувани изображения

свали си гом плеър или км плеар и двата са бесплатни и със много добър интерфейс и лесно се инсталират със тях мисля че няма да имаш проблеми

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Имам следния проблем. Свалих си един HD филм от руски тракер.Големия файл(.mkv) е с руски дублаж,но има и един отделен файл(.ac3),който съдържа оригиналния английски аудио поток.С такова чудо досега не съм се сблъсквал. Въпросът ми е как да го пусна този отделен поток чрез BS Player ?Не намерих никъде такава опция - нито долу на Haali Media Splitter,нито в Bs Player на Audio Streams.Показва само руския дублаж. Има ли въобще такава опция при BS Player? С Media Player Classic се пуска без проблем отделния поток,но там пък няма плъгина за подобрение на звука (Enhancer). :yanim: Ще съм благодарен ако някой знае решението на проблема и го сподели. Ако не...ще го прежаля и ще го гледам с MPC без Enhancer. :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не намерих никъде такава опция - нито долу на Haali Media Splitter,нито в Bs Player на

Audio Streams.

Мисля че съм пробвал :cheers: Редактирано от KenwooD (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом си решил да се мъчиш с тоя плеар твоя воля.

Само не ме питай ако нещо не се получи какво става.

Изтегли си mkvmerge.

http://www.bunkus.org/videotools/mkvtoolnix/downloads.html

1. Избираш файла чрез бутон Add горе в дясно.

2. Този път избираш аудиото и каквото си решил да добавиш. Например може да пъхнеш и титрите.

3. Избираш друга папка от Browse долу в дясно и записваш новия файл чрез start muxing.

Можеш да избираш кой аудиопоток и субтитри да тръгва по подразбиране.

Сложи добавеното аудио преди дублажа или избери default track - yes.

Така няма да се мъчиш да сменяш аудиото всеки път като пускаш филма.

А може просто да изтриеш руския дублаж ако не ти трябва.

За целта му махни отметката като презаписваш файла.

Публикувано изображение

Редактирано от naruto (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много!Златен си,по-добре не можеше да го обясниш. :down: Стана перфектно,по-добре отколкото отделно зареден поток през MPC.Там ми се струваше,че има леко несъответствие видео-аудио,в рамките на няколко стотни може би,но не е фрапантно.С mkvmerge пасна идеално като прегледах резултата. Благодаря ти още веднъж!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте имам последната версия на BSPLayer, която работи под windows 7 ultimate x64,но понякога когато искам да изключа самата програма тя замръзва и ми дава че програмата не отговаря същия е проблема когато bsplayer-a тръгва да сменя следващото ЦД на филма. Има ли начин това да се оправи или можете ли да ми предложите друга програма за филми ,която не прави проблеми под тази версия на windows 7?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси, а може ли автоматично да зарежда сусбтитрите и да сменя видео цд-тата като BSplayer-a

За субтитрите - да, а какво означава "да сменя видео цд-тата"?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

+ 1

С тази версия съм и аз , (Win 7 (x64)) Върви безпроблемно!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Имам проблем с Bsplayer - като пусна някой филм с Български субтитри и ми излизат някакви яероглифи , просто не ги чете ! С Windows 7 съм инсталирах последните кодеци,но пак не стана ... Пробвах и с други плеъри,но без резултат ! Моля за помощ !

Редактирано от fr33man (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! От една седмица имам проблем с BS.player. Когато пускам музика или филми през него при повечето файлове се получава ето тази грешка. Версията е 2.51. http://img532.imageshack.us/img532/2899/23699868.png

Редактирано от Frodo Baggins (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

доколкото си спомням bsplayer е безплатна програма и една от актуалните и версии е поне 2.55 все повече потребители се ориентират към алтернативни приложения....капиш

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имах същия проблем, при мен се оказа не напълно свален файл или някакъв измислен формат и не го разпознава... Виж дали не се губят части от филма/песента/каквото и да е.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Когато гледам филми с по-голям размер примерно brrip,bdrip,hdrip след като стигна до един момент от филма след него като превъртам назад отива на този момент, приемрно след 1:34:25 минути като превъртам назад отива винаги на него, което много гадно,защото ако съм стигнал по напред, трябва да търся и става много сложно. Това може ли да е от процесора, защото при филми с по-ниско качесвто и размер си върви както трябва. Но този проблем го има само с bspalyer, с другите не. Някой знае ли как да се оправи?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

С Bsplayer 2.53 pro съм,при инсталация зададох .ini файла да бъде в директорията на програмата,но при всяко изключване на плейъра ми дава: "can't save configuration file.you do not write permission to save it in this folder" Мога ли да му задам друг път на този конфугурационен файл и къде трябва да отразя новия път до файла?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

процедурата се прави, за да може инсталацията да е portable - т.е. можеш да я копираш навсякъде и пак ще си работи мисля че ще се оправи ако инсталираш отгоре пак същата версия с дефолт настройките

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Преди няколко месеца си инсталирах Уиндоус 7 и BS Player-а ми стана с йероглифи. Всичко друго си е добре. И субтитрите бяха с йероглифи,но тях някакси ги оправих.Моля ви кажете ми как да оправя менюто на плейъра. ;)

Публикувано изображение

post-172387-055434800 1276437516_thumb.g

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване