Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Ganchev

Всичко за BS.Player - проблеми, мнения, обсъждане (обединена)

Препоръчан отговор

Мерси, свалих го, но ми казва, че мога да го ползвам само 1 месец. А субт. там как да заредя? Указано е да ги показва, но уви нищо не става...

С десен бутон въху екрана - Open/Easy subtitles и избираш файла на субтитрите, но преди това ги разархивирай, иначе няма да ги намериш пак! :mad::yanim: Редактирано от aMoPe (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

свали си гом плеър или км плеар и двата са бесплатни и със много добър интерфейс и лесно се инсталират със тях мисля че няма да имаш проблеми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам следния проблем. Свалих си един HD филм от руски тракер.Големия файл(.mkv) е с руски дублаж,но има и един отделен файл(.ac3),който съдържа оригиналния английски аудио поток.С такова чудо досега не съм се сблъсквал. Въпросът ми е как да го пусна този отделен поток чрез BS Player ?Не намерих никъде такава опция - нито долу на Haali Media Splitter,нито в Bs Player на Audio Streams.Показва само руския дублаж. Има ли въобще такава опция при BS Player? С Media Player Classic се пуска без проблем отделния поток,но там пък няма плъгина за подобрение на звука (Enhancer). :yanim: Ще съм благодарен ако някой знае решението на проблема и го сподели. Ако не...ще го прежаля и ще го гледам с MPC без Enhancer. :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не намерих никъде такава опция - нито долу на Haali Media Splitter,нито в Bs Player на

Audio Streams.

Мисля че съм пробвал :cheers: Редактирано от KenwooD (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом си решил да се мъчиш с тоя плеар твоя воля.

Само не ме питай ако нещо не се получи какво става.

Изтегли си mkvmerge.

http://www.bunkus.org/videotools/mkvtoolnix/downloads.html

1. Избираш файла чрез бутон Add горе в дясно.

2. Този път избираш аудиото и каквото си решил да добавиш. Например може да пъхнеш и титрите.

3. Избираш друга папка от Browse долу в дясно и записваш новия файл чрез start muxing.

Можеш да избираш кой аудиопоток и субтитри да тръгва по подразбиране.

Сложи добавеното аудио преди дублажа или избери default track - yes.

Така няма да се мъчиш да сменяш аудиото всеки път като пускаш филма.

А може просто да изтриеш руския дублаж ако не ти трябва.

За целта му махни отметката като презаписваш файла.

Публикувано изображение

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много!Златен си,по-добре не можеше да го обясниш. :down: Стана перфектно,по-добре отколкото отделно зареден поток през MPC.Там ми се струваше,че има леко несъответствие видео-аудио,в рамките на няколко стотни може би,но не е фрапантно.С mkvmerge пасна идеално като прегледах резултата. Благодаря ти още веднъж!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте имам последната версия на BSPLayer, която работи под windows 7 ultimate x64,но понякога когато искам да изключа самата програма тя замръзва и ми дава че програмата не отговаря същия е проблема когато bsplayer-a тръгва да сменя следващото ЦД на филма. Има ли начин това да се оправи или можете ли да ми предложите друга програма за филми ,която не прави проблеми под тази версия на windows 7?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси, а може ли автоматично да зарежда сусбтитрите и да сменя видео цд-тата като BSplayer-a

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси, а може ли автоматично да зарежда сусбтитрите и да сменя видео цд-тата като BSplayer-a

За субтитрите - да, а какво означава "да сменя видео цд-тата"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като свърши видео файла с съглави в него CD1 да пусне видео файла със заглавие в него CD2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, това ли било ... Може го, естествено Публикувано изображение . Стига двете папки да не са на различни CD-та.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

+ 1

С тази версия съм и аз , (Win 7 (x64)) Върви безпроблемно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Имам проблем с Bsplayer - като пусна някой филм с Български субтитри и ми излизат някакви яероглифи , просто не ги чете ! С Windows 7 съм инсталирах последните кодеци,но пак не стана ... Пробвах и с други плеъри,но без резултат ! Моля за помощ !

Редактирано от fr33man (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

плюс това виж в настройките на самия плеър->subtitles->font->script-избери cyrillic :baby:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте! От една седмица имам проблем с BS.player. Когато пускам музика или филми през него при повечето файлове се получава ето тази грешка. Версията е 2.51. http://img532.imageshack.us/img532/2899/23699868.png

Редактирано от Frodo Baggins (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

доколкото си спомням bsplayer е безплатна програма и една от актуалните и версии е поне 2.55 все повече потребители се ориентират към алтернативни приложения....капиш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имах същия проблем, при мен се оказа не напълно свален файл или някакъв измислен формат и не го разпознава... Виж дали не се губят части от филма/песента/каквото и да е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато гледам филми с по-голям размер примерно brrip,bdrip,hdrip след като стигна до един момент от филма след него като превъртам назад отива на този момент, приемрно след 1:34:25 минути като превъртам назад отива винаги на него, което много гадно,защото ако съм стигнал по напред, трябва да търся и става много сложно. Това може ли да е от процесора, защото при филми с по-ниско качесвто и размер си върви както трябва. Но този проблем го има само с bspalyer, с другите не. Някой знае ли как да се оправи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С Bsplayer 2.53 pro съм,при инсталация зададох .ini файла да бъде в директорията на програмата,но при всяко изключване на плейъра ми дава: "can't save configuration file.you do not write permission to save it in this folder" Мога ли да му задам друг път на този конфугурационен файл и къде трябва да отразя новия път до файла?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

процедурата се прави, за да може инсталацията да е portable - т.е. можеш да я копираш навсякъде и пак ще си работи мисля че ще се оправи ако инсталираш отгоре пак същата версия с дефолт настройките

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Преди няколко месеца си инсталирах Уиндоус 7 и BS Player-а ми стана с йероглифи. Всичко друго си е добре. И субтитрите бяха с йероглифи,но тях някакси ги оправих.Моля ви кажете ми как да оправя менюто на плейъра. ;)

Публикувано изображение

post-172387-055434800 1276437516_thumb.g

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Василена Тодорова
      Карам Peugeot 206. Със стария CD player имах проблем - изключваше се, загряваше, не тръгваха някои дискове и го сменх с нов - Alpine. Сега, когато увелича музиката не се изключва, но прекъсва. Четох по форуми, че може би не достига достатъчно ток до колоните (тънки жици) или че акумулатора е твърде слаб. Та, мисълта ми е дали трябва да сменя колоните или проблемът идва отдругаде.

• от cybercop
      Инсталирах gnome-mpv за да го тествам. Плеъра се оказа добър, каквито са в момента и почти всички. Проблемът е, че графични интерфейс е проста кутийка само с бутони за управление. Няма опции за настройки, добавяне на субтитри и т.н. Вместо настройките в вкарана опция да се внесе конфигурационен файл за MPV.
      Моля, ако някой ползва този плеър да ми прикачи потребителската конфигурация на MPV (предполагам, че е в папка .config) за да го редактирам при нужда. Засега, единствената промяна, която трябва да направя е да сменя кодировката на субтитрите с 1251.
      Благодаря предварително за съдействието !
    • от mikrotik
      Здравейте ! Имам следният проблем - докато гледам ТВ на лаптопа - през 20 - 30 мин. ми излиза това съобщение : error: cannot load m3u8 ... - и се появява без значение от кой сайт гледам ТВ ... Някакви идеи как да се справя с това, много е неприятно, при един Refresh на web - страницата stream-a тръгва отново, но на всеки 20 - 30 мин. трябва да обновявам, което е гадно ... Прави го и на IE ,и на Firefox, включително и на Chrome ...OS - Windows 7, player - Adobe Flash, допълнително и VLC player - последни версии ...Очаквам мнения по въпроса !

• от Кирил Димитров
      Здравейте. Имам следния проблем, вчера опитах да си кача музика на mp3-ката ( обикновена китайска мп3-ка ), но не иска да ми я прочете. Работя на лаптоп, деинсталирах usb портовете и пак не се получава. Нямам диск за драйвъри към нея, работеше си без проблем.

• от cybercop
      Ако, поради някаква причина, някой има проблеми с инсталацията и/или работата на Deadbeef 0.7.2 от официалния сайт, може да ползва този пакет за 64 битова дистрибуция, който си сглобих за лична употреба.
      https://cloud.mail.ru/public/2ug9/UQRCQDq6f
      https://drive.google.com/file/d/0B68DFE7BJiYjNWpaN3ZkQjc1NHc/view?usp=sharing
      В пакета е плеъра, окомплектован с декодерите и библиотеките, както и стартера за менюто.
      Инсталацията е следната : Поставяте папка "deadbeef" в директория /opt виж  и стартера "deadbeef.desktop" в папка /usr/share/application.
      Друго няма.
  • Дарение

• Добави ново...