Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

the_X_files

Проблем с Toshiba Recovery Utility за Vista

Препоръчан отговор

Мъча да се да разгадая гениялния инструмент на Toshiba, но не успавям. Направих recovery диск и малко промени по дяловете на твърдия диск и след като реших да инсталирам Vista с въпросния инструмент виждам следното нещо: цък и явно единсвената възможност, която има е да затрие всичко?! Единсвеното което намерих по въпроса е това, но нещата сега явно са по друг начин, защото няма подобна опция. Някой може ли да даде съвет как да използвам диска, за да инсталирам единсвено операционна система на избран от мен дял?

Редактирано от the_X_files (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма как да стане освен с Image на хдд

формат, разделяне на наличното дисково пространство по собствено усмотрение, и инсталация на "vista msdn sp2" (с кода на лаптопа) или друга ОС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук има опции за разлика от ситуацията при мен, но това е било преди 4 години. Ако наистина няма такава възможност цялата идея с recovery диска ми се струва доста глупаво измислена..

Съпорта в сайта на Toshiba e направо чудесен.

Редактирано от the_X_files (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

всъщност не е чак толкова глупава, но е безсмислена..поне за/според мен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...