Премини към съдържанието
Remix1912

Всичко за S.T.A.L.K.E.R Call of Pripyat

Препоръчан отговор

Какви са тия изисквания, какво е това чудо. Уж била предвидена за работа и с по-слаби компютри, пък ми сече на LOW. Ето ми характеристиката: 2 ГБ РАМ, 256 МБ nVidia 7600 GS, 3,20 ГХ/ц Intel Celeron (едноядрен). Как да я подкарам нормално, след като играта иска някакви си 512 МБ РАМ и nVidia 5700 ? :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<BG>.::Veselin`server::.<BG> Сървар за гта сан андреас мултиплеар 1.Трябва да имате програмата hamachi http://hamachi.en.softonic.com/ това е програмата. 2.Трябва да имате GRAND THEFT AUTO SAN ANDREAS MULTIPLYEAR http://dl.foco.co/samp/sa-mp-0.3c-install.exe това е мултиплеара които ви трябва за сървара. инсталирате хамачи и отивате на Network после на join an exiting network... пишете на първия ред Veselin`server паролата е magurata исчакаите докато се свърже после влизате в мултиплеара или SA-MP натискате на оранжавото прозорче с тикче на него добавяте този ип адрес 5.53.82.217:7777 но бес програмата hamachi няма да стане. играете и се забавлявате. за връска с админите пишете в скаип bliznacite_lukovit Transformars.bg support_servers :cool: При влизане в играта с хакове се банва. :) Който иска да бъде админ да пише на скаип.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сървър за Call of Pripyat - пишете ми на skype: warsaho (играем през хамачи: Call of Ukraina pass:123)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви са тия изисквания, какво е това чудо. Уж била предвидена за работа и с по-слаби компютри, пък ми сече на LOW. Ето ми характеристиката: 2 ГБ РАМ, 256 МБ nVidia 7600 GS, 3,20 ГХ/ц Intel Celeron (едноядрен). Как да я подкарам нормално, след като играта иска някакви си 512 МБ РАМ и nVidia 5700 ? :down:

С тази конфигурацийка е чудо, че изобщо си успял да я подкараш! Не се лъжи по минималните изисквания - не са реални! Препоръчителните също не са! С комп с хардуер с препоръчителните изисквания, ще играеш играта на макс с най-много 20 фрейма - гарантирам ти! Тази игрица е МНОГО тежка!

Редактирано от agentpat (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви са тия изисквания, какво е това чудо. Уж била предвидена за работа и с по-слаби компютри, пък ми сече на LOW. Ето ми характеристиката: 2 ГБ РАМ, 256 МБ nVidia 7600 GS, 3,20 ГХ/ц Intel Celeron (едноядрен). Как да я подкарам нормално, след като играта иска някакви си 512 МБ РАМ и nVidia 5700 ? ;)

странно аз я играя на AMD Athlon 2400+ 2.2ghz / 512 ram / Nvidia gf 6600 256mb дал сам я на 800х600 но не сам я намалял иначе и не лаги хич..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще съм много благодарен, ако някой даде линк към русификатор за версия 1.6.02 . Играта е оригинална. Пробвах някакъв русификатор, но явно не съм нацелил точния. Доколкото разбрах, няма и български превод. Всъщност, би ли имало проблеми с това, че играта е оригинална?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще съм много благодарен, ако някой даде линк към русификатор за версия 1.6.02 . Играта е оригинална. Пробвах някакъв русификатор, но явно не съм нацелил точния. Доколкото разбрах, няма и български превод.

Всъщност, би ли имало проблеми с това, че играта е оригинална?

Ще те попитам нещо: играта ти от Steam ли е? Ако да, просто я инсталирай на руски, в противен случай ме уведоми, за да потърся по-подробно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще те попитам нещо: играта ти от Steam ли е? Ако да, просто я инсталирай на руски, в противен случай ме уведоми, за да потърся по-подробно.

Не, на DVD е от Пулсар. Намерих вече подходящ превод от Pirate Bay, колкото и да е странно. Превoдът дори е с озвучение на руски. Ако на някой му трябва, да потърси там. Иначе тая поредица е страхотна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже не знам други езици и си играх седмици и си работи.Аз съм със тази версия S.T.A.L.K.E.R.: Call Of Pripyat [PROPHET] [stalker] (2010).За хора като мене "грипчета" се разбира горе долу доволно.И на 100% може да се преведе

ако са преведени със коп и паст на транслатор 90% от диалозите и мисиите.Някой ще иска ли да ги редактира.ss_tosuno_11-14-17_20-26-22_(zaton).thumb.jpg.7fe5b9b26751ffc7bb7ead68bf8c5ae4.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.