Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Днес ми се случи нещо с кирилизатора за пръв път и не знам от какво е. Работи си нормално навсякъде, а само в IExplorer излиза нещо безмислено, когато пиша писмо например. Това ви го пиша първо c Notepad. А ето същото писмо в IExplorer. 4=5A <8 A5 A;CG8 =5I> A :[email protected];870B>@0 70 [email protected] ?JB 8 =5 7=<0 :0:2> 5. 01>B8 A8 =>@<0;=> =02AO:J45, 0 A0<> 2 IExporer 87;870 =5I> 157A<8A;5=>, :>30B> ?8H0 ?8A<> [email protected]<[email protected] ">20 28 3> ?8H0 [email protected]> =0 Notepad. Има те ли някаква идея как да го поправя? п. с. Преинсталирах кирилизатора, но ефекта е същия. Благодаря ви предварително.

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 88
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

не можеш - тава съобщение предупреждава че си заредил динамично генерирана страница и като я рефрешнеш данните в нея може да са други (силно го преразказвам щото идиотите от М$ са го обяснили по най з

Явно не разбираш от шега. А под нейна форма е най-лесно приемливо да се казват неприятни факти. Самоизтъкването никога не е било добродетел. Посещавал съм и посещавам подобни форуми като цитираните но

Описаните над 45 минути за инсталация са неприемливо голям период от време, за по-малко време се инсталират операционни системи - Windows XP или пък Windows Vista, пък дори и на по-слаб по параметри к

А защо си слагал кирилизатор въобще?!? Windows-а си има перфектна кирилизация и ако я беше ползвал нямаше да имаш кашата, която сърбаш в момента.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес ми се случи нещо с кирилизатора за пръв път и не знам от какво е.

Работи си нормално навсякъде, а само в IExplorer излиза нещо безмислено,

когато пиша писмо например. Това ви го пиша първо c Notepad.

А ето същото писмо в IExplorer.

4=5A <8 A5 A;CG8 =5I> A :[email protected];870B>@0 70 [email protected] ?JB 8 =5 7=<0 :0:2> 5.

01>B8 A8 =>@<0;=> =02AO:J45, 0 A0<> 2 IExporer 87;870 =5I> 157A<8A;5=>,

:>30B> ?8H0 ?8A<> [email protected]<[email protected] ">20 28 3> ?8H0 [email protected]> =0 Notepad.

Има те ли някаква идея как да го поправя?

п. с. Преинсталирах кирилизатора, но ефекта е същия.

Благодаря ви предварително.

1. Деинсталираш google-toolbar ! :)

2. Рестартираш

3. Теглиш си последната версия на google toolbar

4. Инсталираш я

5. рестартираш

6. Воала... трябва све да е наред...

P.S:

Ако не е наред значи си един от многото любители на Флекс Тайп !!! ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

И аз имам същият проблем. Когато пиша в дадени програми, кирилицата си работи, а когато започна да пиша във форуми или в сайтове, не става, излизат някакви йероглифи. Направих това с преинсталцията на Тул бара, но не става. Взех кирилицата от инженера, но и така не ставаПубликувано изображение Ще съм ви благодарна ако ми помогнете.

Благодаря предаварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам, че ползваш FlexType. Ако е така, ще те насоча към метода на Инжинера. Постави диска на Windows в устройството. Деинсталирай FlexType от Add or Remove Programs. Изтегли това и го разархивирай някъде, където ти е удобно. Отваряш папката DATECS2K.Remove, кликаш върху файла Varija2K.inf с десния бутон и избираш Install. Това ще върне оригиналите шрифтове и ще оправи зацапаното от FlexType положение. Ако се появи прозрец, който иска някой файл, просто кликни Browse и посочи устройството, където си сложила диска с Windows и после папка I386.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам голям проблем и ще се радвам ако някой помогне. Не мога да пиша на кирилица в Интернет сайтовете от днес. За всичко друго кирилизацията си работи безупречно. Регионалните настройки са добре...... а в сайтовете излизат символи и цифри Публикувано изображение

Добавено:

Оправих се - при мен проблема беше друг. Новата версия на Bit Comet го прави това, да знаете. Деинсталирах го и всичко си е наред.

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

adibosh, благодаря ти! И при мен Bit Comet ми направи същия проблем с кирилицата. След като я махнах, всичко е наред :-)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам голям проблем и ще се радвам ако някой помогне. Не мога да пиша на кирилица в Интернет сайтовете от днес. За всичко друго кирилизацията си работи безупречно. Регионалните настройки са добре...... а в сайтовете излизат символи и цифри Публикувано изображение

Добавено:

Оправих се - при мен проблема беше друг. Новата версия на Bit Comet го прави това, да знаете. Деинсталирах го и всичко си е наред.

Аз я деисталирах биткометата и инсталирах по-стара версия, но пак не се оправи кирилицата миПубликувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз я деисталирах биткометата и инсталирах по-стара версия, но пак не се оправи кирилицата миПубликувано изображение

Проблемът може да се реши по следния начин: Tools/Manage Add-ons/Disable bit comet helper

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът може да се реши по следния начин: Tools/Manage Add-ons/Disable bit comet helper

И така пробвах и така не ставаПубликувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 години по-късно...

Без да искам изтрих history-то на Internet explorer. Във всички сайтове влизах от там. Натисках зелената стрелка горе на toolbara и в ляво се отваряхя всички адреси от последните 14 седмици. Сега няма нищо. Мога ли да ги възстановя?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Четох някъде, че под Windows XP SP2 при използване на System Restore ще възстановиш и history-то си.

Редактирано от DoGa (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как се стига до System restore?

Бутон "старт" > "всички програми" > "принадлежности" > "системни инструменти" > и ще видиш "възстановяване на системата".
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бутон "старт" > "всички програми" > "принадлежности" > "системни инструменти" > и ще видиш "възстановяване на системата".

Направих го. За съжаление не става. Появиха се надписите:Last week, 2 weeks ago и т н до 14 weeks ago, но са празни. Само иконките. Дали някой знае друг начин?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да опиташ със софтуер за възстановяване на изтрити фалове.Би трябвало да търсиш в C:\Documents and Settings\User\Local Settings .Според мен трябва да са някакви *.dat файлове.Значи в тази директория трябва да се съхраняват , нов зависимост от ОС и версията на експлорера , трвбва да провериш след като ги намериш къде точно да ги сложиш.Трябва да разрешиш да се виждат системните файлове.

След като го възстановиш дръпни това -> http://www.softwarepatch.com/software/indexdat.html .И го отвори с него.

Редактирано от darco (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В "Registry Winner" има опция IE Recover . Само не знам дали ще може да възтонови нещо преди да е била инсталирана програмата. Пробвай.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами виж и това: How to Recover Deleted History in Windows, може и да ти помогне!

Въпреки, че се съмнявам да възстановиш нещо, щом и system restore не е помогнало!

Редактирано от DoGa (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

При изправна Internet връзка/сърфирам безпроблемно с Opera и Mozila/,Interneh Explorerra ми отваря само прозореца.Нямам достъп до Fail,Tools и др.Допускам да съм изключил по невнимание някаква функция.Операционната ми система е Windows XP Profesional,български интерфаис.Английски не разбирам,учил съм немски.Моля за помощ!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При изправна Internet връзка/сърфирам безпроблемно с Opera и Mozila/,Interneh Explorerra ми отваря само прозореца.Нямам достъп до Fail,Tools и др.Допускам да съм изключил по невнимание някаква функция.Операционната ми система е Windows XP Profesional,български интерфаис.Английски не разбирам,учил съм немски.Моля за помощ!

Не се получи с натискането на F11.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не се получи, опитай да възстановиш настройките на Internet Explorer по подразбиране. За целта, отвори Internet Explorer, избери Инструменти, а след това и Опции за интернет. Кликнете върху раздела Разширени и после върху Възстанови. От новопоявилия се прозорец, посочи Начално състояние. Накрая затворете прозореца на браузъра и го стартирайте отново. Сега как е положението?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новак съм във форума,не съм много опитен и в компютърната технология,но съм впечатлен от наличието на хора като Вас,които бързо реагираха и явно желаят да ми помогнат.Благодаря Ви,но и втория съвет-с Alt ,не даде резултат.Сървирам безпроблемно с останалите два браузера,но сятам,че Explorera има някакво значение за стабилността на системата.Ако това не е вярно,ще го изоставя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване