Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

...Не сбърках ли като принудително прекъснах по-нататъшната актуализация преди същинската инсталация чрез изключване на компютъра?Не следваше ли да да го оставя да продължи и кога той щеше да завърши все пак?

Описаните над 45 минути за инсталация са неприемливо голям период от време, за по-малко време се инсталират операционни системи - Windows XP или пък Windows Vista, пък дори и на по-слаб по параметри компютър.

Сривът не е чак толкова опасен в случая, същото би станало при спиране на тока, да речем, и липсата на UPS. Инсталирането на IE 7 или IE 8 отнема буквално няколко минутки, като точният им брой зависи от няколко показателя, а и от моментното натоварване на системата, макар че би било редно да се сведат до минимум активните през този период програми, защото конкретно IE не е само браузър.

Както и да е, но моят съвет е все пак да провериш системата си за зарази, вече описахме начините по-горе. Ще си призная, че аз лично бих постъпил другояче - ще преинсталирам компютъра и така ще си реша огромната част от проблемите. Явно не си го правил (няма да питам дали от официалния дистрибутор на Microsoft са ти дали диска с Windows-а, защото отговорът е очевиден) друг път, но все имаш някой приятел, който е минал през това и ще ти помогне, не е нищо особено. А и в мрежата е пълно с детайлни обяснения и онагледяване кое как се прави.

Поздрави и успех!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 88
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

не можеш - тава съобщение предупреждава че си заредил динамично генерирана страница и като я рефрешнеш данните в нея може да са други (силно го преразказвам щото идиотите от М$ са го обяснили по най з

Явно не разбираш от шега. А под нейна форма е най-лесно приемливо да се казват неприятни факти. Самоизтъкването никога не е било добродетел. Посещавал съм и посещавам подобни форуми като цитираните но

Описаните над 45 минути за инсталация са неприемливо голям период от време, за по-малко време се инсталират операционни системи - Windows XP или пък Windows Vista, пък дори и на по-слаб по параметри к

Описаните над 45 минути за инсталация са неприемливо голям период от време, за по-малко време се инсталират операционни системи - Windows XP или пък Windows Vista, пък дори и на по-слаб по параметри компютър.

Сривът не е чак толкова опасен в случая, същото би станало при спиране на тока, да речем, и липсата на UPS. Инсталирането на IE 7 или IE 8 отнема буквално няколко минутки, като точният им брой зависи от няколко показателя, а и от моментното натоварване на системата, макар че би било редно да се сведат до минимум активните през този период програми, защото конкретно IE не е само браузър.

Както и да е, но моят съвет е все пак да провериш системата си за зарази, вече описахме начините по-горе. Ще си призная, че аз лично бих постъпил другояче - ще преинсталирам компютъра и така ще си реша огромната част от проблемите. Явно не си го правил (няма да питам дали от официалния дистрибутор на Microsoft са ти дали диска с Windows-а, защото отговорът е очевиден) друг път, но все имаш някой приятел, който е минал през това и ще ти помогне, не е нищо особено. А и в мрежата е пълно с детайлни обяснения и онагледяване кое как се прави.

Поздрави и успех!

Ще се възползвам от съвета Ви.Но още веднаж казвам,че в сервиза не са ми двали инсталационен диск,а те за около 3ч. извършиха инсталацията.Това е ставало в мое отсъствие.Какво и как са инсталирали на мен не ми е известно.Аз ползвам крайния продукт такъв,какъвто е.За мен беше по-интересно да разбера мнението Ви за метода,по който се възстановиха функциите на IE и дали трябваше да оставя процеса на актуализация преди инсталирането на браузера да продължи.Благодаря Ви още веднаж.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съветите и написаното от hlevoust са отлични и ги подкрепям. Мога да си позволя още малко спам по темата. Освен споделената причина/и в първия ми пост, да не я повтарям, за да изнервям обстановката ( Публикувано изображение ) бих казъл, че вероятно не е стартиран Win Update и затова се е стигнало до това зависване. Което не е никак нормално. Ако няма някакъв важен софт на компа - форматирен и една културна инсталация с едно чисто като сълза пиратче Публикувано изображение

След удоволствието на Спа приятна вечер на всички с МотоГП и Валентино на Индианаполис от 21:55 :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Здравейте! Имам един проблем значи качих си Windows 7 ultimate и всичко ОК кирилизирах си го да пиша на кирлица и фонетично и всичко на регион съм му дал България абе всичко ок само че песните който са на кирлица в Winamp ми излизат като ероглифи същото нещо става и с текстовите документи .тхт като ги отворя и ми излизат ероглифи а иначе мога да си пиша на фонетиката и кирлицата без проблеми посъветвайте ме какво да правя или къде е проблема ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

За да не пиша на няколко места ще опиша проблема тук. На определени сайтове има линкове, които на се изобразяват на единия ми компютър. Основния браузър който използвам е Опера но е същото и в IE. И на двата компа използвам една и съща ОС Win7 Ultimate x64.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да не пиша на няколко места ще опиша проблема тук. На определени сайтове има линкове, които на се изобразяват на единия ми компютър. Основния браузър който използвам е Опера но е същото и в IE. И на двата компа използвам една и съща ОС Win7 Ultimate x64.

Ъъъ, някакъв анти-спам блокер, антиврусна с интернет секюрити ? Не се виждат линковете или не се отварят страниците, не разбрах ? Дай едно примерче да го тестваме ако не е тайна ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Pроблемът ми е ,че имам интернет и програмите ми работят(skype, bitcomet, радио през winamp...)но internet explorer и mozilla не работят.Изписва ми: internet explorer cannot display the webpage.отначало като ми правеше проблем давах system restore и се оправяше за няколко дни, но вече не се оправя.със windows vista съм.Благодаря предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В настройките за IE дай всичко по дефолт. Да не ползваш някакъв зоналарм или маккафе и да си си блокирал портовете. Ако са ти качили безплатна маккафе, след изтичането и, се блокира често нета. Деинсталирай я ако я имаш и пробвай пак. Не си указал типа свързаност, за да ти дам съвет. Ако си с IP, виж да не си объркал DNS-ите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ползвам интернет чрез рутер и само се свързвам,нищо повече.пробвах с нулиране на настройките, но нищо.

Ако си през рутер, би трябвало да ти дава автоматично IP и да се вързваш чрез парола. Знаеш ли как е настроен рутера, в смисъл до колко IP-та раздава? Изобщо има ли защита или е достъпен? Как установи, че биткомета работи, нали не можеш да отвориш страница?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

скайпа ми работи.пращат ми по него торента и аз го слагам в биткомета и той започва да тегли,също така и качва.рутера е с парола.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато си стартирам експлоръра, ми се появява това:

Публикувано изображение

, и след това програмата се затваря. Какъв може да е проблемът?

Редактирано от УайтДжаджа (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вирус е 99% ... Моята приятелка имаше същия проблем, сканирах за вируси и открих множество ! Сложи си по - надеждна антивирусна!Например Avast или Panda!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не е вирус. Оказа се, че е изтрит файл. След ъпдейта на Експлорер, си проработи. Но остава проблемът с Genuine.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля някой да помогне ако може , когато вляза в било кой сайт от интернет страницата не се отваря както трябва движи се все едно е на стълби , незнам дали обясних точно но така изглежда когато слизам надолу и нагоре по страницата та не се движи нормално а като на стълби моля помогнете

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mozilla Firefox му е майката, брат... :rolleyes: А драйвъри на видеото инсталирани има ли?

Редактирано от den4o1 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здарвейте , моля за помощ когато отворя страница от интернет не се отваря както трябва а све едно се движи като на стълби как мога да отстраня този проблем.Благодаря предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само не казвай, че с Firefox е като с асансьор, защото съвсем ще се ошашавя. Какво имаш предвид с това "като на стълби" ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами и аз незнам как точно да го обясня все едно прелистваш книга но бързо как се вижда ето нещо такова се вижда и при мен когато отворя било коя страница от интернет Ако искаш мога да ти позволя да влезеш в компютъра ми и сам ще видиш за какво става въпрос

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здарвейте , моля за помощ когато отворя страница от интернет не се отваря както трябва а све едно се движи като на стълби как мога да отстраня този проблем.Благодаря предварително

Нямаш драйвер за видеото, това ти е проблема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мился че от драйвера за видиото ако нямам драйвер няма да виждам нищо а то се вижда всичко

когато нямаш инсталиран драйвер, като скролваш страницата се вижда на вълни или стълбички, както го описваш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мился че от драйвера за видиото ако нямам драйвер няма да виждам нищо а то се вижда всичко

Ще се вижда, защото Windows зарежда един стандартен драйвер.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване