Премини към съдържанието
vinushka

Какво харесват момчетата/момичетата?

Препоръчан отговор

хм.. аз съм 6 клас. Играя футбол, колкото странно и да звучи. Обожавам спорта, имам много добро телосложение, руса съм с пъстри очи. Не съм чак толкова грозна в лице. и съм отличничка в у-ще. Шегувам се постоянно, държа се с хората търпеливо, изслушвам ги... и винаги давам 2 шанс. Но никое момче не ме забелязва... Всички харесват държейките се като шматки момчиета с 1 тон грим. И всичик те манипулират момчетата и им се мазнят . Някакъв съвет ?! Защо така става? Как... :S

Не те харесват сега. Търпение (каквото май ти нямаш, макар това да твърдиш) е нужно, на тези години всичките са ...да кажем, леко глупави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво разбираш ти под "светсни хора/деца" ? Свестни хора на този свят няма. Хората които не стоят пред компютъра са няколко вида: алкохолици, наркомани, биячи и т.н. Айде моля ти се ми посочи 10 момичета над 15 които не стоят пред огледалото МИНИМУМ 15 минути преди да излезнат и още толкова ми се чудят какво да облекат.

Ти сега си на 12 години след няколко години когато ще започнеш да обръщаш повече внимание на външния си вид, да те видим тебе дали няма да се мацаш с гримове и да стоиш с часове пред огледалото. Ще си говорим отново когато направиш 14-15 години

Според мен тя още не знае какво иска. Ще видим как след 2-3 години ще тича по големите мускулести батковци и ще е забравила целия този идеал.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За пореден път разчиствам темата от спам, заяждания и офтопик. :)

Спрете се малко. Ако нямате какво да кажете по темата-не пишете.Ако имате-правете го без да се обиждате и дразните!

Моля!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ти на колко си бе? Нали си 6ти клас?

Така никога - кълна се - никога - няма да те хареса НИКОЙ освен гореспоменатите чичковци които не се интересуват особено от това което мислиш за пубертетите.

Искаш да те харесват тези, които после казваш че мразиш... Е такоу животно нема. Нема!

Казах ти много ясно, че не искам да ме харесват ТЕ , а свестните хора и деца. Просто вие не знаете аз за какво говоря и си правите лоши изводи. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казах ти много ясно, че не искам да ме харесват ТЕ , а свестните хора и деца. Просто вие не знаете аз за какво говоря и си правите лоши изводи. :whist:

Аз съм свестен, ае хо'им? :baby:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казах ти много ясно, че не искам да ме харесват ТЕ , а свестните хора и деца. Просто вие не знаете аз за какво говоря и си правите лоши изводи. :)

Тогава се изразявай по-ясно. Не може да поставяш всички под един знаменател. И това "деца" го казваш сякаш си на 20-30-40-50-60 години и говориш за човек като мен. Говориш за "днешните тийнейджъри", а ти вече си на път да станеш и ти тийнейджър.Искаш да те харесват свесните? Е, за да те харесва изобщо някой, трябва да се научиш да общуваш с хората, да ги преценяваш и да не ги обиждаш като ги поставяш под общ знаменател с всички останали. Аз не бих казала че съм от типа "два часа пред огледалото", но като всяко нормално момиче отделям време за себе си. 15-20 минути, понякога и повече. Преди година-година и половина мислих по подобен начин като теб, но като станеш на 13-14 ще започне да ти пука. И то не само да си решеш косата по 10 минути всяка сутрин.
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава се изразявай по-ясно. Не може да поставяш всички под един знаменател. И това "деца" го казваш сякаш си на 20-30-40-50-60 години и говориш за човек като мен. Говориш за "днешните тийнейджъри", а ти вече си на път да станеш и ти тийнейджър.Искаш да те харесват свесните? Е, за да те харесва изобщо някой, трябва да се научиш да общуваш с хората, да ги преценяваш и да не ги обиждаш като ги поставяш под общ знаменател с всички останали. Аз не бих казала че съм от типа "два часа пред огледалото", но като всяко нормално момиче отделям време за себе си. 15-20 минути, понякога и повече. Преди година-година и половина мислих по подобен начин като теб, но като станеш на 13-14 ще започне да ти пука. И то не само да си решеш косата по 10 минути всяка сутрин.

Мхм... Офф говоря, че не харесвам момичетата, които се занимават САМО СЪС СЕБЕ СИ, естествено, че и аз отделям време за себе си, просто не обичам когато момичетата го правят, по цял ден. Това имах предвид ии не обиждам!!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Достатъчно. Всички започнахме да повтаряме едно и също. В последните няколко страници спорим дали даденото момиче харесва надуфки или не харесва надуфки. Нямам против да си казвате мнението, но първо, забележете какво ви повтаря Madonna и второ, не повтаряйте едно и също. Аз също ще спра, направете го и вие...

-----------

Относно потребителя vania_006: Миличка, Ваня, ще ти кажа, че не съм търпелив човек, така че, ако обичаш се спри най-сетне. Това че отговорът на оплакването ти, че всички са се обърнали срещу теб, съм го написала в твоя пост не значи, че имаш право да го махаш.

Нека повторя какво съм казала, с надеждата да няма повече подобни неща: дошла си тук, за да помолиш за съвет. Дадохме ти го. Някои си казаха мнението, но ти вече превърна тази тема в място, на което да си пишеш всичко, което ти дойде на ум.

Вече спирам да предупреждавам. Всеки пост след този, който не съдържа, нещо свързано с темата ще бъде изтриван.

СТИГА СПАМ!

Редактирано от yosam (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато съм се перчил на момичетата да се покажа колко ми е,не съм ги привличал.Имал съм 2,3 гаджета и винаги когато съм имал връзка момичетата са правили първата стъпка и сами си стават работите.Е,верно има си момичета,които искат мъжкият да е по властен и решителен и вместо да чакат си хващат някой,който е по-инициативен,но според мен момичетата искат повече внимание и деликатност.Да не се демонстрират слабости към даден човек,а просто да бъдеш еднакъв към всеки,да се стремиш да не подценяваш тази,която си си харесал.Аз примерно си харесах една приятелка,която се оказа пълен провал-да правя всичко,което тя иска,а нещо,което на мен ми трябва да не ми го дава.Това нещо беше един проклет скайп...който тя не пожела да ми даде и аз започнах да се съмнявам към чувствата и.Сега смешно или не-това е добър съвет да обменяте неща,които ще са важни за поддържането на една връзка. п.п. нали "Какво харесват момчетата/момичетата?" значи "как да забия мацка/пич"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато съм се перчил на момичетата да се покажа колко ми е,не съм ги привличал.Имал съм 2,3 гаджета и винаги когато съм имал връзка момичетата са

правили първата стъпка и сами си стават работите.Е,верно има си момичета,които искат мъжкият да е по властен и решителен и вместо да чакат си хващат някой,който е по-инициативен,но според мен момичетата искат повече внимание и деликатност.Да не се демонстрират слабости към даден човек,а просто да бъдеш еднакъв към всеки,да се стремиш да не подценяваш тази,която си си харесал.Аз примерно си харесах една приятелка,която се оказа пълен провал-да правя всичко,което тя иска,а нещо,което на мен ми трябва да не ми го дава.Това нещо беше един проклет скайп...който тя не пожела да ми даде и аз започнах да се съмнявам към чувствата и.Сега смешно или не-това е добър съвет да обменяте неща,които ще са важни за поддържането на една връзка.

п.п. нали "Какво харесват момчетата/момичетата?" значи "как да забия мацка/пич"

Не, защото не става въпрос само за химия, а и за любов. Важно е разбирането и споделянето, а не някаква прищявка...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така си е при 90 процента от момчетата, просто тука във форума преобладава малцинството.

От моите приятели, нито един няма да харесва момиче с 2000тона грим. :wors: Не знам ти какви момчета си срещала. Публикувано изображение

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип не бях забелязал , че във форума има такъв раздел , тъй като аз влизам тук главно като имам проблем с дадена програма и търся помощ. Но като проверих преди малко главната страница и съвсем случайно забелязах тази тема и нямаше как да не и обърна внимание. Доста от мненията прочетах , но понеже е късно ме заболяха очите и неможах да прочета всичките 5 страници. Та ето и моето мнение.

Докато четях менията забелязах , че някой беше писал , че момичетата , които искат момчета с много пари не търсели всъщност самите пари , а стабилноста , която носят те. Това до някаква степен е правилно и може би се отнася за по-големичките момичета , които евентуално са почнали да търсят момче , с което да направят семейство. Но повярвайте ми тези момичета , които просто излизат с някое момче хич не търсят стабилноста , която носи парите. От лични разкази на приятели знам за доста случки , при които момчета с възможности са купували и са глезели по какъв ли не начин "приятелките си" , но в момента , в който са спряли да им купуват подаръци момичетата са решили , че вече няма нужда да ходят с тях. Също така прочетах , че единствено момичетата на възраст 15-16 години се гримирват с тонове грим. Това е пълна глупост. Приятелката ми в момента учи висшо и доста така наречени нейни колежки си слагат доста грим. Дори ми е разказвала за случки с така наречените "миски" от нейния клас , които когато вали дъжд не идват на даскало тъй като ще им се развалят прическите и ще се намокрят и може би и грима им нещо ще се разтече.

Това е относто мненията , които ми направиха най-силно впечатление от това , което съм прочел. Пак казвам не съм прочел всичко. :wors:

Аз лично не харесвам момичета гримирани до неузнаваемост (но не някви неизкъпани и миришещи) , прекалено слаби тип анорексички (предпочитам да има къде да хвана , но не баш да се губя в сланините и :D ) , надути и злобни (има доста такива). Добре е момичето да се поддържа , както казаха няколко човека. Да спортува било то дори и едни коремни преси , джогинг и т.н. , неща , които всеки може да прави и не изискват никакви средства. Много е досадно , когато изляза с приятелката ми и още някои момичета и да ги слушам как коментират всяко момиче , което мине. "Оф таз кви ботуши има , оф таз ква грозна чанта има , оф на таз грима и колко е зле" и т.н. , постоянно им го казвам , но явно момичетата сте си такива и обичате да критикувате постоянно околните , а в някои случаи не се поглеждате вие какви сте (не целя да обидя никого с това). Лично аз предпочитам момичета , с които мога да си говоря , не някакви дето са "небесно красиви" и немогат да свържат 1 изречение. И последно към момичетата (нищо лично) , но тези от вас , които имат мустачки ... постарайте се да направите нещо по този въпрос. Супер грозно ми е като видя момиче с мустак. Виждал съм и доста красиви момичета , но като забележа мустака им по-голям и от на дядо ми направо се чудя на къде да погледна...

Редактирано от sa6o (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип не бях забелязал , че във форума има такъв раздел , тъй като аз влизам тук главно като имам проблем с дадена програма и търся помощ. Но като проверих преди малко главната страница и съвсем случайно забелязах тази тема и нямаше как да не и обърна внимание. Доста от мненията прочетах , но понеже е късно ме заболяха очите и неможах да прочета всичките 5 страници. Та ето и моето мнение.

Докато четях менията забелязах , че някой беше писал , че момичетата , които искат момчета с много пари не търсели всъщност самите пари , а стабилноста , която носят те. Това до някаква степен е правилно и може би се отнася за по-големичките момичета , които евентуално са почнали да търсят момче , с което да направят семейство. Но повярвайте ми тези момичета , които просто излизат с някое момче хич не търсят стабилноста , която носи парите. От лични разкази на приятели знам за доста случки , при които момчета с възможности са купували и са глезели по какъв ли не начин "приятелките си" , но в момента , в който са спряли да им купуват подаръци момичетата са решили , че вече няма нужда да ходят с тях. Също така прочетах , че единствено момичетата на възраст 15-16 години се гримирват с тонове грим. Това е пълна глупост. Приятелката ми в момента учи висшо и доста така наречени нейни колежки си слагат доста грим. Дори ми е разказвала за случки с така наречените "миски" от нейния клас , които когато вали дъжд не идват на даскало тъй като ще им се развалят прическите и ще се намокрят и може би и грима им нещо ще се разтече.

Това е относто мненията , които ми направиха най-силно впечатление от това , което съм прочел. Пак казвам не съм прочел всичко. :)

Аз лично не харесвам момичета гримирани до неузнаваемост (но не някви неизкъпани и миришещи) , прекалено слаби тип анорексички (предпочитам да има къде да хвана , но не баш да се губя в сланините и :) ) , надути и злобни (има доста такива). Добре е момичето да се поддържа , както казаха няколко човека. Да спортува било то дори и едни коремни преси , джогинг и т.н. , неща , които всеки може да прави и не изискват никакви средства. Много е досадно , когато изляза с приятелката ми и още някои момичета и да ги слушам как коментират всяко момиче , което мине. "Оф таз кви ботуши има , оф таз ква грозна чанта има , оф на таз грима и колко е зле" и т.н. , постоянно им го казвам , но явно момичетата сте си такива и обичате да критикувате постоянно околните , а в някои случаи не се поглеждате вие какви сте (не целя да обидя никого с това). Лично аз предпочитам момичета , с които мога да си говоря , не някакви дето са "небесно красиви" и немогат да свържат 1 изречение. И последно към момичетата (нищо лично) , но тези от вас , които имат мустачки ... постарайте се да направите нещо по този въпрос. Супер грозно ми е като видя момиче с мустак. Виждал съм и доста красиви момичета , но като забележа мустака им по-голям и от на дядо ми направо се чудя на къде да погледна...

Браво! Ето на това му викам истинско и много вярно мнение! :whist: Аз лично сега съм на 12 години и не харесвам когато ходя по коридорите на училище да ми се пречкат някакви супер-много гримирани момичета. Но за съжаление това е истината и трябва да се примирим с нея. Аз харесвам момчета, които са чисти, миришат хубаво :)) , спортуват, интелигентни и чаровни. А най-важното е да се държат мило с момичетата т.е. джентълмени. А тези, които говорят на"ма" , "айди, ма!" , "Махай са, ма!" - с такъв тип момче и да ме убиват няма да изляза с него. Всички момчета, които съм питала какви момичета харесват, казват че ги привлчат не лигавите момичета. Но честно казано и те понякога не знаят точно какъв тип харесват. И накрая продължават да се движат с утрепаните шматки от даскало, които цяло междучасие се разхождат из сградата, а и около нея като мухи без глави... Това е истината. Какво е казал един велик българин: "Народе????"... Публикувано изображение

Редактирано от vania_006 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво! Ето на това му викам истинско и много вярно мнение! :whist: Аз лично сега съм на 12 години и не харесвам когато ходя по коридорите на училище да ми се пречкат някакви супер-много гримирани момичета. Но за съжаление това е истината и трябва да се примирим с нея. Аз харесвам момчета, които са чисти, миришат хубаво :)) , спортуват, интелигентни и чаровни. А най-важното е да се държат мило с момичетата т.е. джентълмени. А тези, които говорят на"ма" , "айди, ма!" , "Махай са, ма!" - с такъв тип момче и да ме убиват няма да изляза с него. Всички момчета, които съм питала какви момичета харесват, казват че ги привлчат не лигавите момичета. Но честно казано и те понякога не знаят точно какъв тип харесват. И накрая продължават да се движат с утрепаните шматки от даскало, които цяло междучасие се разхождат из сградата, а и около нея като мухи без глави... Това е истината. Какво е казал един велик българин: "Народе????"... Публикувано изображение

Мойто момиче аз като обикалям из коридорите т'ва да не означава, че съм "муха без глава", бе? Моля ти се престани да спамиш из темата, един, два, три, пет пъти изказа мнение остави и останалите да изкажат мнението си. Разбрахме вече какви момчета харесваш спокойно.. не е нужно във всеки пост да казваш "обичам еди кви си". Т'ва честно да ти кажа много много не ни вълнува
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мойто момиче аз като обикалям из коридорите т'ва да не означава, че съм "муха без глава", бе? Моля ти се престани да спамиш из темата, един, два, три, пет пъти изказа мнение остави и останалите да изкажат мнението си. Разбрахме вече какви момчета харесваш спокойно.. не е нужно във всеки пост да казваш "обичам еди кви си". Т'ва честно да ти кажа много много не ни вълнува

Брей, брей... много си злобен бе моето момче. Нали точно това е темата "Какво харесват момичетата, момчетата?" Аз не казвам това определение мухи без глави, за да обидя някого и това не се отнася за момчетата, а по-скоро за момичетата. Говоря за тези, които са неестествени и глупави, а не за интелигентните хора. Не се обиждай. :baby: А и защо да не изказвам мнения, за това е форум, да се изказват мненията на хората и да се обсъждат техните проблеми. Нещо против, че се опитвам да повлияя поне малко на празноглавите и лигави хора (и това отново не се отнася за теб, повтарям, за ЛИГАВИТЕ хора, които са "популярни" в училище с глупостите си), четящи темата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ми се струва, че е темата, в която се палите най-много. Успокойте се! Не спрях да го повтарям, да не мислите, че имам намерение по цял ден да вися тук и да ви повтарям да се успокоите!

По темата:

Нещо против, че се опитвам да повлияя поне малко...

Точно поради факта, че си на 12 години, никой няма да те слуша и няма да повлияеш на никого. Не се заяждам, просто ти казвам от личен опит. Във форума съм от близо 3 години и много хора могат да ти кажат, че yosam с феичките от преди 2 години няма нищо общо с yosam с рока вмомента.

Всички момчета, които съм питала какви момичета харесват, казват че ги привлчат не лигавите момичета.

Аз пък ще ти кажа, че тези момчета са рядкост. Явно са се събрали там, в Ямбол, повечето. Освен това поясни "лигави". Аз съм лигава, да, но по моите разбирания, които са - човек, който обича да се забавлява, забавлява се, но умерено. Че не пуша, не пия и не правя секс (това последното го казвам, защото познавам 13 годишни, които не са девствени) е друг въпрос. Весел човек съм попринцип. Лигавя се, да, но знам кога да спра. И все пак съм лигава. И не смятам че съм кифла или дори нещо наподобяващо кифла...

джентълмени

Дааам, тях ги има.. малко са, но ги има. Някой, който да ти даде якето си, някой, който да ти отсътпи място в автобуса, да ти помогне да станеш, когато паднеш. Но са малко... жалкото е че това е причината някои момичета да се отчаят и да си хванат някой, който не струва. Или пък някои, които вече не приемат приемат принца на бял кон, а настояват за принца с черно ламборджини (или сиво волво :cheers: ) и накрая остават разочаровани, защото след мнооого време осъзнават, че така наречения "джентълмен"(за тях е синоним на "смотаняк"), който ги е свалял преди време всъщност е най-подходящия от всички възможни...

Ииии млъквам, защото ми се доспа...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ми се струва, че е темата, в която се палите най-много. Успокойте се! Не спрях да го повтарям, да не мислите, че имам намерение по цял ден да вися тук и да ви повтарям да се успокоите!

По темата:

Точно поради факта, че си на 12 години, никой няма да те слуша и няма да повлияеш на никого. Не се заяждам, просто ти казвам от личен опит. Във форума съм от близо 3 години и много хора могат да ти кажат, че yosam с феичките от преди 2 години няма нищо общо с yosam с рока вмомента.

Аз пък ще ти кажа, че тези момчета са рядкост. Явно са се събрали там, в Ямбол, повечето. Освен това поясни "лигави". Аз съм лигава, да, но по моите разбирания, които са - човек, който обича да се забавлява, забавлява се, но умерено. Че не пуша, не пия и не правя секс (това последното го казвам, защото познавам 13 годишни, които не са девствени) е друг въпрос. Весел човек съм попринцип. Лигавя се, да, но знам кога да спра. И все пак съм лигава. И не смятам че съм кифла или дори нещо наподобяващо кифла...

Дааам, тях ги има.. малко са, но ги има. Някой, който да ти даде якето си, някой, който да ти отсътпи място в автобуса, да ти помогне да станеш, когато паднеш. Но са малко... жалкото е че това е причината някои момичета да се отчаят и да си хванат някой, който не струва. Или пък някои, които вече не приемат приемат принца на бял кон, а настояват за принца с черно ламборджини (или сиво волво :down: ) и накрая остават разочаровани, защото след мнооого време осъзнават, че така наречения "джентълмен"(за тях е синоним на "смотаняк"), който ги е свалял преди време всъщност е най-подходящия от всички възможни...

Ииии млъквам, защото ми се доспа...

Неее не, не ме разбирай погрешно! В никакъв случай не говоря за това: естествено и аз се лигавя понякога, но както и ти каза, си знаем границата и знаем кога да спрем. Имам предвим тези, които са абсолютно лигави и нямат мярка. В моя клас има такива случаи. Г-жата казва нещо, скарва се, а тя продължава да й отговаря да я псува... И продължава да се лигави :D . Всеки се лигави понякога, но важното е пред кого и колко. ;)

yosam: Именно :)

Надявам се това да не е злоупотреба с модераторски права, но май ще е по-лошо да вместя една дума в отделен пост :D

Редактирано от yosam (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм нов във форума бих казал, че несъм много хубав но не и много грозен, не много умен но не и краино глупав, забавен, малко срамежлив но момичетата не ме забелязват. Предпочитат момчетата които сяко междучасие пушат като невиждали и се правят на гъзари.Аз съм на 16 и несъм имам много гаджета и нямам много опит затова бих искал някои да ми даде съвет как да превличам вниманието на момичетата но не като се правя на идиот.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Саученичките ми,вече са с повдигнато самочувствие и харесват "батковците" :yanim: Според мен е адски тъпо човек да си мисли че между 15 годишна и 21 годишен мъж може да има някаква истинска връзка...

Редактирано от Минков (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това нещо ако се случи тука , не само общественото мнение на другите ще се промени (и за баткото и за момичето) , но ако връзката "напредне" , баткото ще отиде за 15-20 години на топло , а момичето ще прекара останалата част до 18 във поправителен дом.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама то се случва...Момичета на по 14-15 забременяват и то от точно такива връзки...А когато родителя научи че дъщеря му е бременна на 14-15,или ще я накара да направи аборт или просто ще я зареже в някой дом,а дори има и случай на убийство спрямо родителя...:whist:

Редактирано от Минков (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички ! :)

Нова съм във форума, направих си регистрация именно заради тази тема. Аз съм 6ти клас и (почти) всички момчета в класа ми са ... как да го кажа по-мило ... подрастващи. Ужасно са груби с момичетата. На някои преди около месец-два им дойде акъла и започнаха да се опитат да се сприятелят с мен, но аз никога не бих искала за приятел или гадже някой такъв. Аз гледам да съм по-различна от другите момичета (слушам хип-хоп и рап, а не чалга; не ходя с грим освен на сватби и т.н., но дори тогава си слагам съвсем малко). За мое съжаление нито едно момче не оценява това. Като външност ... ами не съм най-прекрасната, но минавам най-малко за симпатична. И да се върнем към въпроса на темата: харесвам момчета с готин характер, чувство за хумор, външният вид не е от такова значение, но приятната външност е +, задължително да е умен, защото какъв е смисълът от някой, с когото не мога да вържа разговор, по-дълъг от 10-15 минути. И най-важното - да не се срамува да бъде мил с мен пред приятелите си.

Имам и един въпрос към момчетата: От класа ми всички харесват едно и също момиче, а тя е ужасна - гаден характер, плоски шеги, известно количество излишни тлъстинки, никакъв вкус за обличане, не е и умна, пропуснах да кажа, че и като външен вид не струва. Защо ?

Благодаря на тези, които ще отговорят на въпроса ми ^^

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пфф, много мразя някоя жена като вземе да се паникьосва, че била без грим. Със сигурност естествената красота е за предпочитане отколкото 2 тона бои и мазила. Все пак, като съм с нея, не бих желал да ми се гримира 2 часа, че да ми се покаже и да я видя. Прическата също - разхвърлената коса също може да е привлекателна. Така, че не е най-важното външния вид. Щом в естествения си вид жената може да седи до мен без да се притеснява как изглежда, те това значи много. Бих се зарадвал на усмивка, внимание. Това как изглеждате в даден момент си е бош лаф, дет се вика :biggrin:

Това не е точно така. Всеки мъж иска жената до него да е спретната, сресана,правилно поставен грим, хубава прическа, хубави дрехи и т.н. и то не само когато излизат не ресторант. Я не ми разправяте глупости, че важното било какво е под дрехите, естествена красота и други ала-бала. Естествената красота е привилегия на наистина красивите жени, каквато съгласете се, не всяка има честта да бъде. Тя може да изглежда супер секси с домашен, раздърпан анцунг с колене, рошава коса, гурел в лявото око и леко провиснала тениска. Останалите трябва волю-неволю да се сресват редовно и да си мият лицето, преди да отворят ходната врата рано сутрин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е точно така. Всеки мъж иска жената до него да е спретната, сресана,правилно поставен грим, хубава прическа, хубави дрехи и т.н. и то не само когато излизат не ресторант. Я не ми разправяте глупости, че важното било какво е под дрехите, естествена красота и други ала-бала. Естествената красота е привилегия на наистина красивите жени, каквато съгласете се, не всяка има честта да бъде. Тя може да изглежда супер секси с домашен, раздърпан анцунг с колене, рошава коса, гурел в лявото око и леко провиснала тениска. Останалите трябва волю-неволю да се сресват редовно и да си мият лицето, преди да отворят ходната врата рано сутрин.

е, и ако се подмива редовно-също ще е от полза.

мхм.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е, и ако се подмива редовно-също ще е от полза.

мхм.

Бе Трихо, нека си мирише на нейното си, кво ся...;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.