Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Michael_forever

Търся програма която сменя интернет настройките

Препоръчан отговор

Знам че заглавието е малко неясно но сега ще се опитам да обясня максимално кратко.На компа ми се налага често да използвам LAN,Wi-fi и Ad Hoc.

Всяко от тези 3те иска различни ип-та,маски и т.н. Освен това Ад-Хока ми е през прокси и ми е малко неудобно всеки път да намествам настройките на IE.Opera,μtorrent и т.н. Има ли някаква програма с която да запаметя 3те настройки и когато реша да ги сменям просто да сменя профила и настройките да станат автоматично? Благодаря предварително.

Редактирано от Michael_forever (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам че заглавието е малко неясно но сега ще се опитам да обясня максимално кратко.На компа ми се налага често да използвам LAN,Wi-fi и Ad Hoc.

Всяко от тези 3те иска различни ип-та,маски и т.н. Освен това Ад-Хока ми е през прокси и ми е малко неудобно всеки път да намествам настройките на IE.Opera,μtorrent и т.н. Има ли някаква програма с която да запаметя 3те настройки и когато реша да ги сменям просто да сменя профила и настройките да станат автоматично? Благодаря предварително.

Виж това :

http://blog.bgdn.net/archives/20070802/435/netsh

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни тази програма дали ще ти е от полза- ЦЪК.

Служи за сменяне на профила за настройките на мрежовата карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и на ръка, без програмка - цък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и на ръка, без програмка - цък

netsh също е програмка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни тази програма дали ще ти е от полза- ЦЪК.

Служи за сменяне на профила за настройките на мрежовата карта.

Да нещо такова ми трябва. Това е добро само му липсват настройките за прокси(когато съм на Ад-хок ползвам прокси иначе без)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да нещо такова ми трябва. Това е добро само му липсват настройките за прокси(когато съм на Ад-хок ползвам прокси иначе без)

Ако искаш погледни ТУК

Писал съм го точно за такива цели, но това с настройките за прокси също го няма.. И е реализирано чрез netsh (добрия стар DOS..).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...