Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Най-лош филм? Хайде сега да видим...

Препоръчан отговор

Досега не съм виждал някой да поства такава тема някъде, защото всеки пита за най-добър филм. Смятам обаче, че има доста филми, които могат да попаднат в тази категория.

Ето някои примери от мен:

Големият Лебовски

Да бъдеш Джон Малковиц

Сомнамбули

Прилепи

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 336
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Според мен няма лош филм поради простата причина,че всеки си има вкус!!!

За всеки влак си има пътници!!! ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Според мен няма лош филм поради простата причина,че всеки си има вкус!!!

За всеки влак си има пътници!!! ;)

Ставаше въпрос за лош филм според теб!

Не е задължително щом някой каже, че даден филм е лош, другите да се съгласяват.

Пък и на най-големия сайт за филми има класация както за ТОП 100 най-добри филми, така и за ТОП 100 най-лоши филми, така че не виждам какво си против.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ставаше въпрос за лош филм според теб!

Не е задължително щом някой каже, че даден филм е лош, другите да се съгласяват.

Пък и на най-големия сайт за филми има класация както за ТОП 100 най-добри филми, така и за ТОП 100 най-лоши филми, така че не виждам какво си против.

Мислиш,че съм против?!?-глупости!!!Ни най-малко,просто казах че според мен лош филм няма!!!Пък и да кажа нечие име,ще умаловажа трода на доста хора!!!

Филмът,които не ми хареса от страна на актьорска игра беше Жана Д`Арк!!! sad.gif

но въпреки това,не мога да кажа,че филмът е лош!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като тъп филм бих посочил "3000 мили от обетованата земя", "Селото", като лоша реализация на добра идея - "Аз, роботът", "Хари Потър". Страшен филм 3 също не е хубав...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето една класация според най-големия сайт за филми, за 100-те най-лоши филми на всички времена. Това е зрителска класация, където всеки дава своя вот.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Професия блондинка 2(2 защото 1 не съм го гледала и по-добре:Р)

На тоя филм заспах. laugh.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой спореше ,че американските филми са тъпи ?

Shaun of the Dead .Английски филм , пунтиращ Dawn of the Dead.

Баси тъпня на тъпнята.Гаранция ,че ако го изгледате докрай сте дебил.

Ей ,ама преживях и по-тъпо.Регистрирах се в корейски торент.Едни къщички ,едни

чадърчета,птички наречени букви.2 дни теглих Old Boy ,зa Daesu главния герой.

Ау у ,нямам думи .Ако искате да притежавате жълта книжка ,горещо ви го препоръчвам.Aз ли не съм в час , тези филми оглавяват торент мрежите за най-търсени.Този народ е изкрейзил или се е изпед@расил.На този фон латиноамериканските сериали ми изглеждат като поредицата за Rambo - Първа кръв и т.н.

Хайде със здраве,че утре трябва да преизпълнявам плана.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Последните два филма , които, гледах ми разбиха детската психика

;) Може би не гледаш филмите които трябва ;)

Oldboy си е много добър филм... според мен поне де :down:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хммм най-лош филм а аз ще 3те най-лоши за мен

1.Мулен Руж-много хора го харесват...за мен беше ужасно laugh.gif

2.съгласен съм с котето професия блондинка 2 е глупав филм 1 беше хубав

3Матрицата 1 (за това може би ще поспорим но тома е моето мнение)

Редактирано от aaliyah_st (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

За мен глупав филм е Матрицата 3, ужас незнам но 3 пъти започвах да го гледам и три пъти заспах и така и не го догледах :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
спайдер мен 1,2

най-очебиини примери laugh.gif

SpiderMan 2-е и моят първенец/ ПАЯК в депресия...........Брррррррррр/ :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-лош филм който сам гледал напоследък е Крал Артур направо ми разбиха всички представи за английската история по това време като на края на филма убиха Ланселот преди още Артур да е станал крал :yanim: Да не говорим че имаше още куп недомислици в него

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

всичките teen комедии са пълна боза от към сюжет и игра. това ми е най-омразня жанр. мога да включа Матрицата 2,3 всичко което е правено по комикс е подигравка с киното. от по-новите Крал Артур и AvP ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Още един глас за всички Матрици. Не ми харесва как от една елементарна идея - за виртуалната реалност - правят 4-5 часа киберпънк бози.

След това - всичките "Властелни". Мисля, че ако изобщо някой може да направи добър филм по Толкин, това е Лукас. А в сегашния вариант сме свидетели как от английски епос се прави американски екшън.

Бих включил и "Хари Потър"-ите в списъка. По същата причина.

Изобщо, много трудно е да се направи филм по книга така, че двете произведения да са равностойни. Като успешни примери се сещам за "Полет над кукувиче гнездо" и "Пилето", но Алън Паркър не е кой да е :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

последният глупав филм които гледах е денят след утре

рекламите бяха много добри но филма - боза

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Още един глас за всички Матрици. Не ми харесва как от една елементарна идея - за виртуалната реалност - правят 4-5 часа киберпънк бози.

След това - всичките "Властелни". Мисля, че ако изобщо някой може да направи добър филм по Толкин, това е Лукас. А в сегашния вариант сме свидетели как от английски епос се прави американски екшън.

Бих включил и "Хари Потър"-ите в списъка. По същата причина.

;):P:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук засегна една моя болна тема-Властелинът-Не съм съгласна,че Лукас щеше да го направи по-добре от Джаксън...Помисли какви филми е правил Лукас и как щеше да изглежда ВнП направен от него и сам ще разбереш защо го твърдя!!! :)

Едва ли филмът можеше да стане по-добър от това,което е сега,защото по принцип книгата е доста трудна и сложна(от гледна точка на развиващото се дейстие)!!!Колкото и да мразя Джаксън,заради оскверняването на това произведение,не мога да не призная, че се справи добре!!! ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не съм съгласна,че Лукас щеше да го направи по-добре от Джаксън...Помисли какви филми е правил Лукас и как щеше да изглежда ВнП направен от него и сам ще разбереш защо го твърдя!!! :)

Едва ли филмът можеше да стане по-добър от това,което е сега,защото по принцип книгата е доста трудна и сложна(от гледна точка на развиващото се дейстие)!!!Колкото и да мразя Джаксън,заради оскверняването на това произведение,не мога да не призная, че се справи добре!!! ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Точно за предишните филми на Лукас мисля :P Той умее да разказва приказки и легенди. Спомни си "Уилоу" и "Лабиринтът". Добави перфектните визуални ефекти от "Междузвездни войни" и може би ще се приближим до това, което би трябвало да бъде един филм по Толкин (ако изобщо трябва да има такъв).

А сегашната версия ме отврати от първия кадър. Все пак това е история за хобити, които са съвсем ОТДЕЛНА РАСА. И би трябвало и във филма да са такива, а не неудачно мащабирани хора. Джаксън прави компромис с нещо основно - визията на главните герои. След това - можеше да отдели много повече време от филма за пресъздаване на личностите и характерите на отделните участници, а по-малко - на зрелищните битки и ефекти. Тогава може би цялото произведение щеше да има дух и излъчване. А не да прилича на американски екшън. Поне такова е моето мнение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Засегна и моя болна тема - за Матрицата.

Който не харесва Матрицата, значи не е разбрал съдържанието й. За всички неразбрали - нека видят този сайт.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване