Премини към съдържанието
Fighterfemme

От какво се интересуват тийнейджърите?

Препоръчан отговор

Любов, приятели, музика? А от какво се интересува всеки от вас? Защо питам: ще има проект насочен към тийнейджъри (най-вече 12-14г.). Ще се водят дебати, игри, презентации, които ще са изнесени от чуждестранен студент на английски език. За да бъде всичко това максимално приятно и полезно за вас, организаторите искат предварително да проучат кои теми ви интересуват най-много (особено тези от вас 12-14г.) какво най-много искате да дискутирате, къде имате нужда от повече информация? Кои са организаторите? Студенти от Аиесек, международна студентска неправителствена организация, локална секция Технически университет, София. За повече информация за организацията можете да посетите http://www.tu-sofia.bg/bul/st-org-aiesec-bg.htm Ще се радвам ако повече от вас споделят какви теми ги интересуват и ви благодаря предварително, защото така ще ни помогнете да направим проекта по-успешен и интересен. Хинка Аиесек, локална секция Технически университет, София.

Редактирано от Madonna
    Редактиран линк (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ало, Технически Университет, оправете си линка

Понеже не можеш сам да се сетиш да махнеш една точка ли?

Пожелавам ви успех с проекта!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ха познай! Ако съдя по 99% от приятелите ми - СЕКС! Това им е единствения интерес.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Такам, да си помисля... музика, музика, музика, компютри, спорт и... музика.. Това е за мен:whist: едит(19.04.2010): общо взето същото... чудя се само защо съм пропуснала и приятелите...

Редактирано от yosam (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Такам, да си помисля... музика, музика, музика, компютри, спорт и... музика.. Това е за мен;)

Спрямо мойте наблюдения,ето я градацията:чалга,пари,чагла,пари,чалга,наркотици,секс,компютри... това ца ценностите на днешните пубери,с някои малки (ама много малки) изкючения.

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не, предполагам... личи си... просто начина, по който се държат, как говорят... трябва да опиташ някой път, забавно е Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тая тема пак я избихте на пълна простотия. Както всички общества, така и тинейджърите са разделени на голям брой социални кръгове. Никой не може да ги преведе под общ знаменател само с една дума "тиин" и да си мисли, че всички си приличат. Това което за някой е даденост, за други е забрана, което е интерес за едни, е скука за други и прочие. Би трябвало всеки да го е осъзнал. При такива презентации, които са относно обширни теми, които могат да бъдат разбрани по хиляди начини, най-много се набляга на това пред кой ще се изнесе презентацията и как той/те разбират нещата. Така въпросното изложение ще им се стори най-хубаво, защото е близко до техните разбирания. И мен когато госпожата по литература ме караше да пиша есе на темата "Дали доброто възтържествува и лошите получават ли си заслужено" ми се искаше да напиша, че в реалният свят такива магии като 'истината възтържествува' няма и що народ граби и никой нито са го наказали, нито нищо, ама се правих на 20 стотинки там да дрънкам, че който материално взима, душевно обеднява, че всичко рано или късно се връща и куп такива още простотии и накрая ми писаха 6, защото заблудената ми госпожа смята този начин на мислене за правилен. Така че вие си правете извода... Поздрави...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Именно, драги ми Фиър. Интересуваме се какво са разбиранията на съвременната младеж, за да направим презентациите близки до тях, така че да ги заинтересуват. Това, разбира се не означава, че ако мнозинството се интересува главно от чалга пари и секс ще се говори само затова. По-скоро ще се използва интересът към тези теми, за да се привлече вниманието към нещо по-стимулиращо сивите клетки и личностното развитие. :speak: Благодаря ви за споделените мнения. :speak:))Радвам се да видя умни и мислещи същества насреща си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

аз се интересувам от....любов пари музика иии секс на 13съм :ph34r::eek: :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

От хардуер и автомобили се интересувам най-вече :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

аз се интересувам от....любов пари музика иии секс на 13съм

Аз на 13 май не се интересувах от тези неща! Но това беше толкова отдавна, може и да съм забравила!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

От абсолютно нищо.

... хормона ги пере, нормално е да мислят непрекъснато за секс, на което се дължи и затруднената им способност да се съсредоточават... Бардо, не беше ли ти тази, която беше написала, че се нуждае от ... мъж Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За секс, честно казано... :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

От секс и компютри .. говорим за днешните .. аз като бях на 13-14 се интересувах от уличните игри с комшийските деца - жмичка, стражари и апаши, кър(тей се казва играта :baby: ) и т.н :cool:

Редактирано от aMoPe (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами интересувам се от спорт,компютърни игри,филми,музика...а и да не забравя коли най-вече...това е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

К'во я дъвчете тая тема 100 страници, от какво може да се интересуват? Секс и купони. Някои и от спорт/компютри. Дефектните тинейджъри понякога проявяват интерес към ученето.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.