Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Публикувано изображение

Trend Micro Anti-Spyware 3.0

SpySubtract PRO has a new name and improved ability to protect your computer from spyware. Trend Micro Anti-Spyware 3.0 dramatically improves many of the features that existing SpySubtract users
have become familiar with.

Go to Trend Micro's web site to learn more or to download a free trial of Trend Micro Anti-Spyware 3.0

New Features

Enhanced Spyware scanning engine – faster than ever!
Trickle Scan™ allows CPU power to other functions during scan
Full CWShredder™ integration
Active monitoring of over 150 touch points!
Network integrity checking makes sure network connectivity exists after spyware removal
Backed by Trend Micro, a leader in PC security since 1989
Frequently Asked Questions [ click here for a full list ]

What is Trend Micro Anti-Spyware 3.0?

Trend Micro Anti-Spyware 3.0 is our new consumer stand-alone anti-spyware product. As a result of Trend Micro acquiring InterMute, Inc., SpySubtract PRO was renamed and dramatically improved to become Trend Micro Anti-Spyware 3.0.

What are the benefits of upgrading to Trend Micro Anti-Spyware 3.0?

Trend Micro Anti-Spyware 3.0 is a major upgrade in the product.
The new version includes several new features. See the list above for more details.

What are the Minimum System Requirements needed to run Trend Micro Anti-Spyware 3.0?

Trend Micro Anti-Spyware 3.0 is compatible with Windows XP and 2000 only for now
Pentium® class processor or equivalent
128 MB RAM
6 MB Hard Drive space

Home Page: http://www.trendmicro.com/

Download: http://www.trendmicro.com:80/ftp/products/tmas/tmas-v30.exe

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 месеца по-късно...
  • Отговори 86
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

От доста време разработката по HiJackThis беше ограничена. Причината едва ли се крие в ресурсите, защото точно те могат да си го позволят. Ето, че HiJackThis поема по друг път: http://sourceforge.net/

Изненадващо лека комбинация се оказа Trend micro и Online Armor.

Искаш да кажеш,че има блокатор по поведение и работи в тази 2014 версия ли? ...p.s.Изгледах видеото и пак си показва,че е слаб на файлово засичане...Пак казвам,има един добър yебфилтaр и това е!Поведе

• 2 месеца по-късно...

Та да се оплача и аз.

Гледам днес логовете на антивируса и к'во да видя - от 3 дни Публикувано изображение не може да се свърже със сървъра за да се обнови. Като дам ръчен ъпдейт да съм си бил проверял настройките на проксито. Според мен тези са измислили някаква щуротия и вече авантата свърши. :)

Да се надяваме някоя умна глава да реши проблема ако не с тази, то поне със следващата версия :):):)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

На всички потребители - Здраве и късмет през новата 2006 г.

Публикувано изображение

Защита от вируси, хакерски атаки, spyware и phishing за дома и малкия бизнес.

Trend Micro™ PC-cillin™ Internet Security 2006 combines award-winning antivirus security and a personal firewall—for comprehensive protection against viruses, worms, Trojans, and hackers. It also detects and removes spyware and blocks spam. It even guards against identity theft by blocking phishing and pharming attacks. Plus, PC-cillin protects your wireless network with Wi-Fi Intrusion Detection, an innovative security feature that alerts you when an intruder uses your Wi-Fi connection.

Изисквания:

Microsoft Windows 98/98 SE/Me: Intel Pentium™ 233MHz or above

Microsoft Windows 2000/XP: Intel Pentium 300MHz or above

Browser:

Microsoft™ Internet Explorer 5.5 Service Pack 2 or above

Netscape™ 7.1

AOL 7.0 and above

Firefox 1.0

Memory:

Microsoft Windows 98/98 SE/Me/2000:128MB or above

Microsoft Windows XP: 128MB or above

120MB available hard disk space

Email:

Microsoft Outlook Express 6.0

Microsoft Outlook 2000, 2002, or 2003

Netscape 7.1

Eudora Pro™ 6J

AOL™ Mail

Yahoo! ™ Mail

MSN™ Hotmail

Mozilla Thunderbird 1.0

Instant Messaging:

Windows Messenger 4.7 or 5.0

MSN Messenger 6.2

ICQ Lite

ICQ 5

AOL 5.1

Trend Micro Anti-Spam (additional anti-spam tools)

Windows 2000 SP4 or above

Microsoft Outlook 2000, 2002, 2003

Microsoft Outlook Express 6, SP2

rapidshare.de

megaupload.com

Успех!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали е ефикасно някой има ли лични впечатлния?

<{POST_SNAPBACK}>

Програмата е много добра, доскоро бях със версия 2005 , и нямаше вирус който да и се опре, от декември съм със 2006 тя има малко повече опций, за сега съм много доволен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намери ли се работещо решение за версията 2006. Втори месец я карам на триал и всички номера който намирам я правят такава. Споделете опит моля.А програмата е добра и не товари старата ми щайга на 333MHz.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Аз бях с версия 2006 допреди месец,но проблема с регистрирането ме отказа.И аз пробвах всякакви серийни номера които са едномесечни. Версия 2005 имаше пач но за тази все още не съм намерил.Ако някой има такъв нека да каже откаде да я смъкнем. Публикувано изображение

А иначе си е добра антивирусна,поставям я наред с F-secure и NOD32(с която съм в момента ) :)

Редактирано от Morfey_A (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз и във момента съм със нея все още дори и да несе ъпдейтва, но спорет мен на второ място след нея е BitDefender

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво на теб,упорит си.Но за какво ми е антивирусна която не се упддейтва?? Публикувано изображение

А и толкова антивирусни и защитни стени изпробвах че вече нямам нерви да си играя с тях:) А за BitDefender само ще кажа че е малко тежка и бавна,а от защитната и стена не съм много впечатлен. В момента съм с NOD32 и Kaspersky Anti-Hacker,много добра комбинация според мен :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Значи проблема е такъв.Инсталирах си тази програмата но винаги като пусна джама и тя се пуска.Изтрих файла който е в папка Startup но при рестарт или изключване на машината той пак е там и програмата отново се включва.Потърсих из опциите не намерих нищо което да ми помогне?Дано тук някой се отзове.Благодаря ви. Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Местата, от които може да се пуска програмата при зареждане на джама са към 7-8. Най-добре използвай програма като RegCleaner, защото иначе много ще се ровиш в регистрите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

start/run..там пишеш msconfig и enter.Ще ти се появи едно меню и ще видиш бутон startup,натискаш и ще видиш какво ти се стартира заедно с Уиндоус,намираш каквото ти трябва и му махаш отметката.Ще те пита за рестарт,рестартираш и си готов.Да не махнеш само отметката на някой системен процес,само това което знаеш какво е.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

start/run..там пишеш msconfig и enter.Ще ти се появи едно меню и ще видиш бутон startup,натискаш и ще видиш какво ти се стартира заедно с Уиндоус,намираш каквото ти трябва и му махаш отметката.Ще те пита за рестарт,рестартираш и си готов.Да не махнеш само отметката на някой системен процес,само това което знаеш какво е.

<{POST_SNAPBACK}>

Само да допълня и това,че по горе описания начин можеш да видиш каде в регистрите се намира и евентоално да го изтриеш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ползуваш Spybot Search and Destroy потърси в опциите му (Tools -> Автоматичен старт).

<{POST_SNAPBACK}>

Искам само едно да кажа,макар и малко извън темата..!С тоя спайбот се махат Спайуеъри,ама се и качват много на пц-то .. Добре че си истеглих NOD32 и ги махнах (и spyware`s i adware`s) ... :snowballfight:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, програмката е тежичка, като погледна в таск мениджъра виждам, че дърпа повече ресурс от Касперски Антивирус, ама определено си струва. Ако пък наистина ти е проблем, че се стартира заедно със стартирането на ОС - махни я и сложи друга. Какъв е смисълът обаче, та нали е за продпочитане защитата в реално време? Е, ти си знаеш най-добре. Тествах продължително време почти всички налични антиспай програми и тази определено е най-добра по моему, а с някои даже съм попадал в комични ситуации.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На този линк - http://xakepapchelp.hit.bg/index.html има най-подробно обяснение, онагледено със снимки. В момента сайтът е времено затворен поради обновяване. Ако ти е спешно, дай e-mail, че да ти го пратя, имам го в .doc формат около 600 КВ.

Не мога да го постна тук без съгласието на автора, изрично е записано в сайта, авторско право е.

Редактирано от hlevoust (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не ми е съвсем спешно,тя си работи и без мене,но ми се иска да я разуча малко по подробно!ако е на български ми го изпрати [email protected]

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж си пощата;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване