Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Телефонът с най-много екстри в света

Препоръчан отговор

Здравейте,моля всеки да ми каже мнението си кой е телефонът с най-много екстри,а не най-скъпия gsm.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам iPhone 3G

ето сайта

Редактирано от gig93 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам iPhone 3G

ето сайта

Да има случайно инфрачервен порт? iPaq 6915, не е от последните модели, но има толкова много екстри....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да има случайно инфрачервен порт? iPaq 6915, не е от последните модели, но има толкова много екстри....

Е, ти пък ! Кой и за какво ползва инфрачервен порт на телефеон при положение, че има блутуут ? Едно от нещата, които спират iPhone от това определение е липсата на сериозен Офис пакет. Засега...

хмм, може би HTC-тата с Windows Mobile са близки до това определение...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, ти пък ! Кой и за какво ползва инфрачервен порт на телефеон при положение, че има блутуут ? Едно от нещата, които спират iPhone от това определение е липсата на сериозен Офис пакет. Засега...

хмм, може би HTC-тата с Windows Mobile са близки до това определение...

Я прочети името на темата! Никой не коментира дали опциите се ползват. Говорим за телефон с НАЙ-МНОГО ОПЦИИ

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено телефона не е IPhone.

Телефоните "с най-много екстри" вобще не достигат до нашия пазар, а са предназначени най-вече за Азиатския в частност Япония.

Доколкото знам те са с най-развитата мобилна мрежа 4G.

Честно казано незнам кой модел точно е номер 1, но със сигурност ще го намериш там.

Една екстра за която се сещам и IPhone я няма е ТВ тунер!

Редактирано от Filip84 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хмм...а кога ехтрата се превръща в безполезна глезотия без практическа полза за притежателя на устройството?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефоните "с най-много екстри" вобще не достигат до нашия пазар, а са предназначени най-вече за Азиатския в частност Япония.

не е точно така. екстрите в япония са повече функции на мрежата, отколкото на телефона, защото и в България има N97, но има ли оператор, който да поддържа DVB-H ? Такива работи...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми "екстра" е нещо, което ти върши работа. сега, каква работа ще върши ИЧ порт към днешна дата не е много ясно... :)

Ще можеш да се свързваш с по-стари телефони. Не можеш да ме убедиш, че всички ползват телефони с bluetooth...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено телефона не е IPhone.

Доколкото знам те са с най-развитата мобилна мрежа 4G.

...

Вероятно имаш предвид 3G или 3.5G, 4G още не е утвърден като стандарт

ми "екстра" е нещо, което ти върши работа. сега, каква работа ще върши ИЧ порт към днешна дата не е много ясно... :rolleyes:

АКо ако искам например да си отпечатам нещо на принтера в службата!

Редактирано от capnemo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не можеш да ме убедиш, че всички ползват телефони с bluetooth...

Прав си, не мога. Както и обратното не може да стане - няма как да ме убедите, че през 2009 година безжична връзка, изискваща пряка видимост, може да бъде екстра. Блутута е навсякъде, дори и в безжичните принтери...останалото е отживелица ! :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прав си, не мога. Както и обратното не може да стане - няма как да ме убедите, че през 2009 година безжична връзка, изискваща пряка видимост, може да бъде екстра. Блутута е навсякъде, дори и в безжичните принтери...останалото е отживелица ! :wors:

ВЪзможно е, но можеш ли да ми покажеш принтер от корпоративен клас с блутут? Докато примерите с инфрачервен са (май) повече. Но избягваш от темата, нали броим екстрите, а не дискутираме дали е възможно/удобно/подходящо да се използват :down:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз съм изказал преположение по темата, просто спора се заформи, понеже трябва да се дефинира думата "екстра". За мен това е, както казах, нещо, което върши поне някаква работа, а ИЧ порта (благодарение на изискването си за пряка видимиост) няма как да е такава вече. Още повече, че на пазара има достатъчно други безжични връзки, осигуряващи и по-високи скорости, и по-голяма гъвкавост.

По отношение на принтерите - тези на HP, не само че са с WiFi и/или блутут, но дори ИЧ порта съсвесем липсва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

По отношение на принтерите - тези на HP, не само че са с WiFi и/или блутут, но дори ИЧ порта съсвесем липсва.

Това е вярно основно за домашните принтери

Редактирано от capnemo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/Document.jsp?objectID=bpl04055

rvp я пак помисли - моделите от 5/6Р сериите са с IrDA....

защо ли си мисля че автора няма да получи по-адекватен отговор докато не е ясно за какво ще се използва телефона?

ако целта е само да се правим на фйЕшан гъзари.....последната мода е nokia xpresmusic - дали 5800 или по-малкия му брат 5330 е все тая

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aquaris, линка не работи...

Опитай в страницата да търсиш ключова дума bpl04055

Ето един с МНОГО екстри: Pomegranate phone

Но има телефони, които имат повече :whist:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай в страницата да търсиш ключова дума bpl04055

30 Ноември 2004 - съвсем нормално за модел отпреди 5 години, което само потвърждава твърдението ми, че ИЧ е остаряла технология и не се ползва вече. А дали въобще някой офис ще купи толкова стар модел също е под огромна въпросителна.

emos, хехе това беше добро...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nokia N900, но това по-скоро е PDA с възможност за връзка към GSM мрежата :ph34r:

Иначе iPhone далеч не бих го сложил с "най-много" екстри - няма истинска QWERTY клавиатура, безжичен handsfree в комплекта, irDA, няма да има поддръжка на Adobe Flash, а да не говорим и за малоумното ограничение за максимум едно активно приложение. И преди да са ме изяли феновете на Ябълката - за един "умен" телефон софтуера е от не по-малко значение от хардуера...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми "екстра" е нещо, което ти върши работа. сега, каква работа ще върши ИЧ порт към днешна дата не е много ясно... :ph34r:

Хаха ми все още всеки телевизор, двд, климатик и др. го ползват.Аз моя ИЧ го използвам като дистанционно за електроуредите вкъщи.

ПС.. Та като говорим за екстри тази е задължителна ако питате мен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване