Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

gospodinov

Помощ за Лаптоп

Препоръчан отговор

Здравейте ще си зимам лаптоп и искам да попитам коя видео карта е по добра?

GeForce GT 240M с 1гб и DDR3 собствена памет или ATI Radeon HD 4330 с 512MB.

П.П ето линк от двата лаптопа направо си кажете мнението кой е по добър.

http://laptop.bg/#/details/HP/10/2468

http://laptop.bg/#/details/ACER/7/2591

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Втората за игри не става. Ако ти трябва подвижна пишеща машина - няма значение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво значи по-добър: единия е 15" другия 17" с разлика в цената от 50%. Зависи за какво ще го ползваш. Аз ако трябва да го разнасям цял ден тоя лаптоп не бих си взел 3.6 кг лаптоп, като сложиш и зарядното в чантата, някой-друг кабел и стават към 5кг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами значи лаптопа е за синът ми а той играе тези новите игри игри там фифа и всякакъв вид нови игри и мисля,че на този ACER ще вървят перфектно тъйкато отгоре пише едно гледай и лаптопа го престаеят като геймърски вие какво ще кажете?Тези новите фифи мениджъви и сокери ще му вървят ли,с Acera?

Редактирано от gospodinov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора не разбрахте ли, че лаптопите не са за игране на игри.

Взимаш един настолен компютър за същите пари - десетки пъти

по-добре ще вървят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Немога да взема настолен компютер той постоя пътува трябва му лаптоп и какво ще ми кажете че за 1600лева няма да тръгнат тези игри така ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Немога да взема настолен компютер той постоя пътува трябва му лаптоп и какво ще ми кажете че за 1600лева няма да тръгнат тези игри така ли ?

ще вървят не се притеснявайте но според мен 17 инча си е голям и по-тежък виж и този също става Acer Aspire 5935G.И още едно мое наблюдение цените в различните магазини варират до към 100 лв разлика, ако имате време потърсете избрания от вас модел в технополис например.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако са Фифи, фафи и фуфи - няма проблем. Ако знаеш какви са другите нови игри, просто влез в сайта им и виж какви изисквания имат към характеристиките на видеокартата и тогава сам ще си отговориш става ли или не става. Гледай само че не минималните изисквания, а препоръчителните. Относно игри и лаптопи и аз не съм фен на тази комбинация. Лаптопите доста греят и ако не са включени в ел.мрежата бързо консумират запаса на батерията си. Разбира се разни хора, разни идеали...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопите са измислени с идеята да са мобилни. Нищо мобилно не виждам в един 17" кютук, който тежи 5кг, пък бил той и с последна дума на техниката хардуер.

Препоръчвам да се ориентираш към максимум 15" модели. Хубаво е да има външна видеокарта (ATI, nVidia), като моделите да започват минимум от 4530 (ATI) и 8600GS (nVidia).

Със всякакви по-малки и стари модели, няма да могат да се играят каквито и да било игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

17" лаптоп наистина е малко голям, но този Acer наистина е хубав.Аз имам 15" му по-малък брат и смея да кажа , че нямам никакви проблеми с игри. Но пък на 17" дисплей игрите се играят много по-добре.Още повече, че на този екран и тази резолюция и CAD системи можеш да ползваш( ако ти се наложи).Тежи 3,7 кг.Голямо предимство е и вградената камера и микрофон за скайпа.Лично аз съм много доволен от камерата и микрофона, че преди на стария като закичех камера, микрофон...

Моята препоръка е да го вземаш.

Редактирано от shanto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...