Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

В момента чета Ричард Бах-5-6 книжки в телефона на път за в къщи-единственното ми време за четене в градският транспорт.Заредил съм си На изток от рая на Стайнбек,малко Хемингуей и Кон Тики да игнорирам зимата за малко.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

За мен е малък празник, когато купувам книги. След тези, които съм набелязала за купуване, избирам и от промоциите. И почти винаги съм доволна.

Преди малко започнах :     Димитър Димов е невероятен просто. Свърших "Поручик Бенц" и веднага започнах с "Тютюн".   Любимата ми - "Осъдени души" си я оставям за финал, като десерт.От сега пре

Калдата - Форуми

Публикувани изображения

Чета за изпита по "История на изкуството" Иначе прочетох наскоро трилогията писана по играта "Diablo II". Има доста интересни неща из тези книги.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ШЕСТОТО КЛЕЙМО - Дан Браун

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Космос - Карл Сейгън

Много интересна книга за космоса, звездите и всички небесни тела.

<{POST_SNAPBACK}>

Гледай и документалният филм на Карл Сейгън-невероятен е !

Ще го намериш ТУК.

Иначе днес прочетох "Изстрелът на амнистията" от Христо Калчев .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Четиримата танкисти и кучето" - Януш Пшмановски - I и II част. Приказка за големи...и за любители на Втората световна война.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дориан Грей

<{POST_SNAPBACK}>

ако знаеш откъде мога да си я дръпна на български ша ти бъда много благодарна да ме информираш че я търся от незнам кога! Редактирано от Sawi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми в момента учебника по биология(тряаа да го изям с кориците-ама е мноо калоричен!!! :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента чета "Възпитание на чувствата" -Гюстав Флобер. Препоръчвам я на всички . Искам да попитам-някой купил ли си е последната книга на Христо Калчев? Какви са Ви отзивите ? :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента чета една велика поредица от Бюджолд... Не, не е историята за Воркосиган. чета трите книги за света на Шалион - "Проклятието на Шалион", "Рицарят на Шалион" и Свещенният Крал" Велики книги. Може би за да разберете колко ги харесвам ще ви стигне това, че "Проклятието..." я чета за 20ти път сигурно...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване