Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Гост

Робърт Джордан-Окото на света

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
"Убийство от пръв поглед" за втори път, много е добра. Възнамерявам скоро да прочета и "Цар плъх" :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега чета "В търсене на изгубената цивилизация: Огледало на небето" - Греъм Хенкок като я дочета започвам "ДТМ - Молекулата на духа" - Рик Страсман ...само време да има

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Препрочитам я пак, след години,същото е...

Имали ли сте чувството, че животът ви има по-дълбок смисъл?

Понякога най-вълшебното пътуване е вътре в самите нас.

„Селестинското пророчество” разкрива тайни, които вече променят нашия свят.

Вековната мъдрост, скрита в древен перуански ръкопис, ни помага да разберем всичко, което ни се случва в живота...

и да предвидим това, което би ни се случило в бъдеще...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Радвам се, че вече я имам в моята библиотека! :)Много луксозно издание на издателство "Захари Стоянов" при това с твърди корици!

Започвам да чета....много моменти ми се губят.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Гаргойл" - Андрю Дейвидсън

Публикувано изображение

Много различна книга. Препоръчвам я!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Братя Карамазови от Достоевски..това е и първата книга на руския класик която стига до ръцете ми.Със сериозната нагласа съм да прочета цялото му петокнижие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

"Добрият" от Дийн Кунц

"Най-големият майстор на съспенса умее да опъва нервите на читателя и да дърпа струните на най-неизразимите му страхове. Името на Кунц ни кара да очакваме трилъри със забързано темпо, от които да настръхва кожата, и в случая с "Добрият" не ни очаква разочарование. Още от встъпителния параграф, който сякаш е излязъл от филм на Хичкок, кроткият зидар Тим Кариър, който си пие бирата в затъм нен бар някъде в Калифорния, се сблъсква с непознат, който по грешка го взема за платен убиец. Непознатият пъха в ръката му плик с 10 000 долара и снимка на набелязаната жертва – писателка от Лагуна Бийч, след което си тръгва. Миг по-късно истинският убиец се появява и решава, че Тим е неговият клиент. Тимоти се опитва да разсее убиеца, като твърди, че се е отказал от убийството и му предлага като компенсация получените пари с надеждата да има достатъчно време да предупреди жертвата. Така за двамата – за Тим и злочестата писателка – започва едно шеметно надбягване с влакче на ужасите, в което техни спътници са и читателите."

Остават ми още стотина страници, но определено е една от най-добрите книги на Кунц, препоръчвам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Основи на микропроцесорната техника Автор:Александър Атанасов

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На края съм на последната част на "Пътеводител на галактическия стопаджия", умрях от смях с тая книга, по-смешна и забавна трудно ще намеря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На края съм на последната част на "Пътеводител на галактическия стопаджия", умрях от смях с тая книга, по-смешна и забавна трудно ще намеря.

хммм - например : "Сбогом и Благодарим за рибката " ? :blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...