Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

kniga-%D0%94%D0%B0-%D1%83%D0%B1%D0%B8%D0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

kniga-%D0%94%D0%B0-%D1%83%D0%B1%D0%B8%D0

Прекрасна книга, кака :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Довършвам трилогията "Милениум" с 

jdv1435141452p.jpg

Определено много ще ми липсва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено много ще ми липсва.

Много, много добра.

Що ще ти липсва? Аз я препрочитах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Що ще ти липсва? Аз я препрочитах.

Не знам. Има много филми, които не ми е проблем да гледам без ограничения в броя им. Същото е и с книгите - никак не е малък броят на тия, дето съм ги чел и препрочитал голям брой пъти. Но има и такива, с които не бих се хванал втори път и "Милениум" . И не защото не са ме впечатлили, а (може би) за да остане първоначалното впечатление.

Трудно ми е да обясня, вероятно отстрани не звучи убедително, но всеки си има своите особености :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

viu1437042175m.jpg

Дори не знам защо си губя времето (и) с нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дори не знам защо си губя времето (и) с нея.

За какво се разказва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво се разказва?

За "любовта" му към Скарлет, разбирай Йохансон. Останалото е както във всичките му книги - стремеж за максимално възможен брой надписи +18 и тук-там някой не толкова изтъркан лаф в стремежа си да постави още едно огледало на днешните ни дни.

Като цяло не е толкова зле, но и с нищо не се отличава от другите му писания. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колелото на времето - вече съм на книга 4. Добре е, въпреки че имах по-високи очаквания за тази фентъзи сага.

koleloto-na-vremeto-kniga-4-silata-na-si

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

arx1437458989t.jpg

Една от малкото книги, в които не можеш да си позволиш дори един прескочен ред.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Джудит Макнот - "Ад и рай"

Ad_Rai_DM.jpg

Тази книга ме просветли, че подобни романи не са сухи и/или скучни, както аз самата си мислех. Лошото в този случай обаче е, че като почна да чета, не мога да се спра... Препоръчвам я! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3079.max.jpg

От Дъглас Адамс, към Дъглас Адамс.. :)

Бях почнала преди тази книга - " Как да си хванеш наследница" - не успях да я довърша.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера започнах дисертацията на И. Мандова  - "Тански Китай, Византия и ислямският свят", издадена от "Фабер". Ох, първите ми впечатления не са никак добри - както гледам, особено за историята на Тан, е ползвала основно две научно-популярни книги - тези на Робъртс и Глинцер. Отделно ми направи впечатление, че не знае един основен факт - прочутата китайска мерна единица за дължина "ли" през различните династии мени своята стойност. А тя я застопорила на 500 метра. Мацката има късмет, че Лилито Симеонова не е била сред рецензентите, че така хубаво е щяла да я насмете... Ще я дочета, няма как, ама после ще се чудя на кого да я пробутам. Пу, минах се с 15 кинта, да се ева!

Редактирано от 6 без 10 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Град Отчаяние", Стивън Кинг. Засега много ми харесва. Както винаги стила на Кинг е толкова пленителен, че е много трудно да оставиш книгата. 

Редактирано от Enelye (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Махалото на Фуко" - Умберто Еко. Една приятелка ми я препоръча за лятото. Ама доста ми е сложна - то к'ви са тия илюминати, масони, тамплиери, махала... Не знам дали ще успея да я довърша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за митниците - 24.04.2015 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...