Премини към съдържанието
DJD3V1L

как да си направя тонколони за mp4

Препоръчан отговор

Искарах си колонките на 2 стари gsma едната е на Nokia а другата е на sony ericson и искам от тях да си направя колонки за mp4 ако някои знае как се правят мн ще сам му благодарен ако ми кажи :lol6::P:nono::clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искарах си колонките на 2 стари gsma едната е на Nokia а другата е на sony ericson и искам от тях да си направя колонки за mp4 ако някои знае как се правят мн ще сам му благодарен ако ми кажи :):clap::clap::clap:

А то е сигурно, че доста хора в този форум знаят как се прявят колони, но ти как очакваш да ти се обясни! Наясно ли си със параметрите на колоните като входно съпротивление, честотна лента, съгласувания и т.н.

Ето малко инфо за битова звукотехника, което може да използваш като основа да се ограмотиш. И наблегни на правописа, щото както пишеш може да се окаже, че не съм разбрал въпросът ти!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 20лв. си правиш :

http://www.all4smartphone.com/forum/viewtopic.php?t=34729&postdays=0&postorder=asc&start=0&sid=53a6ced450198133f899255741315333

За размера си свирят перфектно .

Успех ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ги направиш е едно , а да изглеждат добре и да са практични - доста трудно.

Ти кое би разнасял с теб , това :

0bbd4ddb31bc55681cc5f3a52dade13f_120x90.jpg

или това:

07e5a6d95c4dc4168d62b3414d279ff5_120x90.jpg

?

Няма да коментирам.

Успех :)

Редактирано от thejoro (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми аз реших да го изкоментирам.Значи първия модел също не са лоши но просто трябва да се нарави примерно една кутия в което да се побере

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.