Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

STINGO

Проблем с Flashget

Препоръчан отговор

Здравейте !!! Значи проблема ми е , че от 2-3 дни скоростта ми на теглене е паднала от 1.35 МБ на 300-400 кб/сек...защо така ? Смених 3-4 версии флашгет и пак нищо...надявам се някой да помогне. :inlove1: И въобще дали е от флашгет-а, защото и с други програми не става, да не е нещо от компа или нета ми е паднал малко....

Редактирано от STINGO (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !!! Значи проблема ми е , че от 2-3 дни скоростта ми на теглене е паднала от 1.35 МБ на 300-400 кб/сек...защо така ? Смених 3-4 версии флашгет и пак нищо...надявам се някой да помогне. :inlove1:

99% можеш да си сигурен ,че проблема е в доставчика ти на интернет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

99% можеш да си сигурен ,че проблема е в доставчика ти на интернет

..или някой зловреден софтуер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малшанс, но може да си попаднал на файлове и торенти, които всички теглят с 300-400 KB.

:inlove1:

Редактирано от wahs (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сваляш от тук CurrPorts.

Monitoring Opened TCP/IP network ports / connections

Ако всичко е както трябва, винаги можеш да пуснеш един: http://speedtest.net/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...