g1boman

Най-добрата програма за запис на дискове!

64 мнения в тази тема

Здравейте!Искам да ви попитам коя програма за запис на дискове е най-добра според вас?Моля пишете и защо я мислите за такава!Благодаря от сега!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Еми за мен са Nero и Ashampoo като в момента използвам Неро. А защо? Еми в нерото има и доста добавки и освен запис на дискове могат да се правят много други неща. Интерфейса и е приятен. Лесна е за употреба ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

тази която върши работа

кога ще разберете че, освен с малки изключения, "най-добър" .... софтуер няма - всичко зависи от индивидуалните предпочитания, нужди, навици и възможностти

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако само записваш дискове без да се "заиграваш", не ти трябва Nero. Заема място колкото една операционна система.

Ползвам "Ashampoo Burning Studio".

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако само записваш дискове без да се "заиграваш", не ти трябва Nero. Заема място колкото една операционна система.

Ползвам "Ashampoo Burning Studio".

Баш па колкото операциона система. Не съм виждал операционна система 70 MB ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Зависи за какво ти трябва мои човек ако записваш дискове всеки ден и въобще имаш много работа с записване на дискове Нерото(защото е създадена за професионална  работа)няма грешка, но ако си просто човек които си записал някое друг диск на седмица Ashampoo Burning Studio е решението.(защото е по лека)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Roxio Easy Media Creator-това е най-добрата програма за запис. Това е доказан софтуер,заема около 700 Мб.но пък може да прави всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нерото е много тежка програма! Аз ползвам CDBrunerXP-много съм доволен-лесна за ползване, само 3MB и най-важното-напълно безплатна!

До сега съм нямал никакви проблеми с нея! Има само едно нещо което трябва за инсталацията-.NET Framework-можеш да го истеглиш от сайта на Microsoft!

Препоръчвам тази програма на всички!

Редактирано от gig93 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз да се включа.Ако търсиш нещо ефективно и малко изтегли ImgBurn. www.imgburn.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ashampoo със сигурност е доста добра!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Nero, CDburnerXP. Но използвам най - често NERO. Доста добра програмка за записване на дискове. Нямам оплаквания от нея. CDburnerXP лека, удобна с приятен интервейс. Нея я иползвам по - рядко. Но лично аз залагам на тези две програмки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря ти palavata_tanq!Това Неро наистина е мн яко.Аз съм с Vista и наистина работи перфецтно!Много БЛГОДАРЯ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Както каза колегата gyps,за запис на CD-DVD по качествена от продуктите на Roxio не срещал до сега.Това си е мое лично мнение .Аз използвам Easy CD-DVD Creator 6 от няколко години и съм много доволен от нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Харесвам Неро защото има бългърски записва в много формати както и прави записваемо ДВД като за филм прави *.iso и *.bin и други

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Small CD Writer 1.4

Mалка програма за записване на CD и DVD дискове, няма половин мегабайт (с големината на картинка). Основната й разлика от другите програми от подобен тип е че е най-малката по размер и не изисква инсталация и място за кеширане на файловете. Програмата позволява записването на ISO образи, много-сесийни дискове, отчет за всяка една сесия, съхранява проекти в ISO образи, автоматично определя скоростта за запис, след края на записа проверява диска. И разбира се е freeware - напълно безплатна. Единствен недостатък се явява неумението да записва аудио-CD и HD-видео.

ОС - Windows

http://######/details.php?id=163589&comments=1#startcomments

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз съм с ХР и ползвам Ashampoo Burning Studio 9. Много съм доволна, а има и български интерфейс.Имам и Nero, но по-често ползвам Ashampoo.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Изцяло се съгласявам с мнението на Aquaris, и въпреки това ще подкрепя и останалите, поддържници на НЕРО. Просто този пакет има всичко необходимо, свързано с пренос на данни върху външни носители СД, ДВД и така нататакък. Ползвам от седмица Неро 9 е съм повече от възхитен от възможностите му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Easy CD Creator е много стара и надеждна програма, една от първите, които съм ползвал в средата на 90-те. Нерото си е големичка, но пък си може всичко. Разбира се има и по-стари версии като 6.6, 7 и олекотени версии на 8. Всичко е до навик и начин на работа, защото и тук важи основното правило - когато двама души правят едно и също нещо, това не е едно и също нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ImgBurn - малка, безплатна, многофункционална, лесно и бързо се работи с нея.

Редактирано от crazyfrog (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

от години ползвам безплатната CDBurner и съм нямал проблеми

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвайте и StarBurn на мен ми харесва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Баш па колкото операциона система. Не съм виждал операционна система 70 MB :)

Явно съм гледал "Nero Burning Rom ". http://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=show&id=583

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Явно съм гледал "Nero Burning Rom ". http://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=show&id=583

Гледаш Nero9, което е натъпкано с какво ли не :rolleyes: . Аз все още си ползвам 7-ицата, като при инсталацията си избрах само това, което ползвам, и съм се събрал в 105 MB.

По темата мога да кажа само - въпрос на лични предпочитания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Говорите за Nero и Ashampoo. Но надали някой от вас е платил да ги ползва.

Според мен, такъв тип софтуер не си струва парите вече(преди 4-5 год, може би).

Най-доброто според мен е: Ashampoo Burning Studio Free 6.76

Причината - безплатно, има всички функции.

Предпочитам го пред основния конкурентен софтуер от Nero(говоря за безплатната версия) понеже записва изображения.

П.П. Ако се разровите можете да си вземете ключ и за 8-ма версия безплатно.

В крайна сметка, защо като има безплатни алтернативи всички гледат да ползват платените не знам, вярно е понякога безплатните не вършат работа, но в случая определено не е така. . .

Редактирано от Phonomania (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Значи аз също се присъединявам към мнението на Aquaris.

Най-добрата програма за мен е тази, която ми върши най-добра работа.

Аз лично ползвам InfraRecorder от много време и съм доволна.

Малка, удобна ми е, а и с отворен код. :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход