Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте един приятел ме помоли да го посъветвам за нов компютър но бюджета е нисък а аз нямам много опит и ще ви помоля за съвет.Компютъра няма да се ползва за игри само понякога може да си пуска една две.Опитах се да му кажа че бюджетът е нисък но просто е решил че трябва да си вземе ново PC.Благодаря много.Очаквам предложения. :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте един приятел ме помоли да го посъветвам за нов компютър но бюджета е нисък а аз нямам много опит и ще ви помоля за съвет.Компютъра няма да се ползва за игри само понякога може да си пуска една две.Опитах се да му кажа че бюджетът е нисък но просто е решил че трябва да си вземе ново PC.Благодаря много.Очаквам предложения. :tease:

Здрасти. Има чисто нови ПЦта от разни фирми + Техномаркет... Да поразгледа и ще намери нещо 100%

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

8f35ba9e1111e739.jpg

С вградено видео е, после обаче има възможност за ъпгрейд!

720-US3 няма вградено видео! Другите компоненти също не са топ избор, а липсва и оптично устройство.

Ето един вариант:

MA785GM-US2H

AMD Athlon X2 240

TRANSCEND 2GB DDR II 800 CL5

WD 320GB 7200 16MB SATA II

FOXCONN TSAA-804, 420W PFC

SONY AD-7203S LF SATA/BLACK

около 450лв от скай, това видео е с видео карта от 4-та серия 4200, вариант с 780G чипсет има малко по-евтин, но разликата е нищожна. Има и вариант за Семпрон 140 с надеждата да се отключи второто ядро.

Колегата е посочил US3, което май е без карта също.

Мда правописна грешка него имах превид. US2 май изобщо не е "пробъждал".

Редактирано от vidimiq (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

720-US2 няма вградено видео! Другите компоненти също не са топ избор, а липсва и оптично устройство.

Колегата е посочил US3, което май е без карта също.

Редактирано от viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...