Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Значи имам проблем със компютъра.Попринцип всичко е наред, но когато инсталирам игра и забива, не винаги но почти винаги се налага да рестартирам компа по 2-3 пъти за да инсталирам играта успешно.Никога не ми е забивало когато играя, слушам музика и се ровя в интернет,също и при инсталация на уиндоус не забива.. само при инсталация на игри чрез даемон тоолс,незначимо колко тежка е играта забива когато си иска.. имало е и случай когато още от първия път си инсталирам играта без проблем,но рядко.

Конфигурацията ми е следната:

Gigabyte GA-P31-ES3G

Intel Core 2 Duo E5200 2.50 @ 3.0Ghz със овърклок [махал съм овърклока пак забива само при инсталация на игри]

4 GB DDR2 RAM

Nvidia GeForce 9500GT 2800\1100\950

500GB Seagate Barracuda 7200RPM

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми съвет от мен.. премахни deamon tools и пробвай да инсталираш игрите през alcohol 120% или от сд/двд-ром. така ще видиш дали проблема е софтуерен или хардуерен.. ако е хардуерен най-вероятно ще бъде видеокартата.

Редактирано от live1102 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах с алкохол 120% след като деинсталирах даемон тоолс.. отново заби след 2 инсталирани игри на късмет.

Видео картата също е оувърклокната, но и преди това си забиваше.. вероятно трябва да отида в сервиза и там да видим какво ще ми кажат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре в сервиз!

така е, но преди това пробвай да махнеш всичкия овърклок..и виж какво ще стане..сложи и актуални драйвъри за видеокартата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

DT не си е инсталирал правилно виртуалните устройсва или се карат с останките от Alcohol-a.Направи чиста инсталация на DT и му дай всички емулиращи опции на макс.Проблема ти е почти на 100 % софтуерен и свързан директно с Daemon Tools.Мога да ти разказвам до утре истории с тази програма (която въпреки това пак е по добро решение от Alcohol де) :down:

Има и другич вариант системата ти да се кара с DT заради виртуалните драйвъри,но без повече инфо това е налучкване.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И даемон тоолс и Алкохол ползват един и същ драйвер - SPTD и съответно ще имат еднакви проблеми.

Опитай да свалиш последния SPTD /1.60/ от http://www.duplexsecure.com/downloads и да го апдейтнеш.

Успех.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване