Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Сега като помислих малко и се спрях на това:

FUJITSU SIEMENS AMILO LI1705 NBTS7-LI3

- CPU INTEL CORE DUO T2450 (2.0GHz)

- DISPLAY 15.4" WXGA CRYSTAL VIEW

- RAM 2 GB DDR II

- HDD 160 GB SATA

- VIDEO UNICHROME PRO UP TO 256MB

- DVD-RW DUAL LAYER

- WLAN 802.11 B/G, AC'97 AUDIO

- WINDOWS VISTA BASIC

- ТЕГЛО 2.7 КГ

- МЕЖДУНАРОДНА ГАРАНЦИЯ

За какви пари е този лаптоп?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За какви пари е този лаптоп?

За 1450 лева, което ми се струва доста малко за такава машина като имаш предвид, че е чисто нов и от добър магазин :speak:

Редактирано от tsankoz (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с фуджицу сименс серията Amilo , моя е вече на 1 година и няма проблеми , далеч по слаб е от това към което ти си се насочил , наистина е доста евтин за тези си параметри , моя преди 1 година струваше 1250 лв : sempron 3000+ , 512 DDR , 80 GB SATA , 4xUSB , 15.4" , VGA up 256 MB ..... какво друго да кажа , за самата марка ако се притесняваш , като си взимах проверих , сериозна марка е ! A и пак ти казвам нямал съм проблеми , той се ползва главно за текстообработка и медия , няма грешка

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз в момента разглеждам и чета доста форуми и намирам доста негативни мнения. Незнам какво да мисля. Параметрите са идеални за тази цена. Друга марка с такива би струвала 2000+ лева. Лаптопа може ли автомотично да се ъпгрейдва от сайта или трябва по отделно да се сваля всеки драйвер?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Предстои ми покупка на лаптоп и бих ви помолил за съвет. Какво мислите за лаптопите на ASUS - харесал съм си тези два модела - този и този. Лаптопа ще се ползва предимно за работа с офис програми,различни приложения,чертожни програми,интернет - с две думи основно за работа.

Колебая се и за този ,но чух малко негативни отзиви за Toshiba.

За бюджета - ще го вземам на изплащане,но все пак е добре да е около 1400-1600 лв. За първи път ще вземам лаптоп,та затова се обръщам към вас за съвет.

Поздрави.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз мислех да взема ТОЗИ , но сега ми се обадиха, че навсякъде са останали само мострите и се отказах. Мисля, че Toshiba-та е доста добър лаптоп апък и има не лоша видео карта. Аз на последък пък чувам само хубави неща за Тошибите. Можеш ли да кажеш цените и на другите 2 предложения?

Редактирано от tsankoz (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз мислех да взема ТОЗИ , но сега ми се обадиха, че навсякъде са останали само мострите и се отказах. Мисля, че Toshiba-та е доста добър лаптоп апък и има не лоша видео карта. Аз на последък пък чувам само хубави неща за Тошибите. Можеш ли да кажеш цените и на другите 2 предложения?

Ами цените им ги гледах в Мост,предимно по третата колонка,на други места не съм ги гледал.Вчера гледах първия в Мост,а сега вече го няма в листата им.Ето само втория.

Тошибата може още сега да го взема от Техномаркета,но ми се искаше да изчакам,да поогледам тук и там.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами цените им ги гледах в Мост,предимно по третата колонка,на други места не съм ги гледал.Вчера гледах първия в Мост,а сега вече го няма в листата им.Ето само втория.

Тошибата може още сега да го взема от Техномаркета,но ми се искаше да изчакам,да поогледам тук и там.

Я виж това Ultiwerk

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Я виж това Ultiwerk

Първо тези цени са без ДДС и второ този човек никой не го познава..появи се с един форум преди 2-3 дена и почна веднага да говори как всички марки лаптопи са боклуци, а неговите са най хубави ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване