Премини към съдържанието
COCOMEN

Winamp - проблеми и дискусии (обединена)

Препоръчан отговор

Здравейте ! Искам да знам имали опция в Winamp, с която да мога да го заключвам докато работи ? Например : пускам си някоия песен, заклоючвам го и тя си върви, но нищо по него не е активно и неможе да се сменя. И после само с определена комбинация от клавиши мога да го активирам.Понеже на работа колегите мн барат музиката, апък аз нямам време всеки път да си пускам пак мойте листи и песни и искам да е блокиран. Това ми е целта горе доло !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен най-добре e "winamp Portable" .... заключваш си папката с winamp и следващия път като я пуснеш тя ще е в същото положение в което си я оставил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен най-добре e "winamp Portable" .... заключваш си папката с winamp и следващия път като я пуснеш тя ще е в същото положение в което си я оставил.

О.К. Но на мен не ми е това идеята, да го спирам и при следващо пускане да ми е рефреш-нато. А и не мога да инсталирам нищо на компа.Просто търся опция за заключване (lock) или някакав вид скриване (hidden).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля,да ми посочите плъгин за Winamp с който да записвам например от радиостанциите които слушам.Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам проблем с Winamp-a .позлвам последна версия свалена от сайта. значи проблема се проевява,когато слушам някой .mp3 файл или радио стрийм.звука,който се чува е ужасно притапен,все едно само съб-буфера свири.с други плеъри нямам този проблем при прослушване на същите файлове,затова проблема е в самият winamp. много моля споделетя мнения от какво може да е,благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може на Winapa да са ти разбазикани настроиките ако искаш го изтрии и си зложи този Winamp 5.35...

http://store1.data.bg/mengo/Programi/Winamp%205.35.exe

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,до колкото знам Winamp разполага с функцията да миксира песните(да започва песента преди да е свършила другарата и да е като една цяла песен)Много ще съм благодарна ако ми кажете как става това! Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно става въпрос за функцията Crossfading. Включва се от бутончето с двете стрелки, а времето на сливане се наглася от двете по-малки бутончета:

Публикувано изображение

Кликни върху изображението!

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

a да попитам за програмата qmmp (така ми казаха) има ли такава опция?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ATI"RS690" motherboard chipset мисля че е това нз ако е плс помогнете !направо се побърках без звук сичките ми неща са си наред само звук ня и realtek пробвах пак нищо Публикувано изображение:) ако можете с квото и да е било помогнете плз а моете меню е на бг такаче ако може да ми се обясни каде е точно в цонтрол панел?Щото като отидам на аудио нстройки няма нищо неми дава нищо да задам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз това търся, искам да ползвам Winampa ама понеже дистанционното не работи с Winamp и ползвам Media Player

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е такъв, че когато пусна песен, след 2 сек. тя насича и започва сама отначало, а чак тогава продължава нормалния й ход на развитие.. Това е с всяка една от песните, докато с другите плеъри го нямам този проблем.. Надавям се да можете да ми помогнете...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е такъв, че когато пусна песен, след 2 сек. тя насича и започва сама отначало, а чак тогава продължава нормалния й ход на развитие.. Това е с всяка една от песните, докато с другите плеъри го нямам този проблем.. Надавям се да можете да ми помогнете...

че преинсталирай го

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите!!! Имам проблем с Winamp 5.09 които не ми изкарва звук 5+1 а изкарва звука само стерео,а другите плеъри които използвам изкарват звука през 5 колони а уинап само през 2 и буфера. Благодаря ви предварително за отделеното време !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес понеже си нямах работа та реших да направя някакви" оптимзации" по компа от сорта това ръчно.онова съвсем disable!!! та в общи линии проблеми няма,но Winamp-a започна да стартира много бавно-чакам го по половин минута да излезе на екрана!!!!!!Каква може да е причината и как да оправя тази работа!Ще ви бъда благодарен за съвет!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отдавна го затрих-последните версии се оказаха много бъгави,скъса ми нервите направо

Препоръчвам ти JetAudio-много съм доволна

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробва ли да преинсталираш WinAmp-a ?

Всеки път ли зарежда бавно или само като адваш песните ?

Да не би да си активирал опцията Options => Titles => Read metadata when file(s) are loaded in Winamp.

Пробвай да смениш и скина с класическия и да видиш дали ще има промяна.

Иначе съм съгласен с thepowerofone, че начинаещите не е добре да барат нещо, ако незнаят за какво е.

Макар, че ако не бърникат и не си сринат и преинсталират Windows-a няколко пъти как ще се научат.

Аз все пък съм на мнение, че грижата за Операционната Система се отплаща.

Проблема при дадена писането на теми на такава тематика е да се избегне препоръката на грешна оптимизация или настройка (като от сорта на Always unload dll files to save memory), което не винаги е лесна задача.А и все пак дадени настройки, които се отразяват добре на едни машини, на други може да нямат същия желан ефект.Винаги е добре да има backup за връщане на състоянието преди подобни важни настройки...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

stashek, пробвай още един вариант:

Публикувано изображение

Ако не използваш Winamp в Интернет, просто го спри и виж резултата. Винаги може да се върнеш в първоначалните му настройки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно става въпрос за функцията Crossfading. Включва се от бутончето с двете стрелки, а времето на сливане се наглася от двете по-мал...

Като стана въпрос за тази функция искам да попитам следното:

Аз съм с Winamp 5.08 Modern Skin също искам да намеря тази опция,но никъде не намирам такава опция,а не виждам на този скин и такъв бутон.Знам,че от някъде се пуска защото съм виждал на други пс-та.Някой би ли ми помогнал или ще трябва да тегля друга версия на winamp с горния скин?!!! Благодаря предварително!!! :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Илиан Димов
      Добър вечер.От днес съм собственик на SONY KD-43XF7596.Монтирах го.Вивакома си тръгна и тв си имаме.Имах мерак да сваля и да гледам филм.Свалих аз един филм .avi качих го на флашката  и след като я пъхнах нищо не се случи.Флашката е 4гб и формат fat32 тв-то обаче не я намира, форматирах я после на Ntfs ли какво беше там пак не ще.После на exFist нещо си.Пъхам и излизана телевизора че го засича но файловете вътре не ги намира.Пробвах директно от лаптопа с hdmi кабел , но не мога да направя връзката. Hp е лаптопа.Пробвах да се свържа и с телефона пак не успях.Някакви идей? Ръководства?
    • от GermanecaBG
      Здравейте! Пред мен има два лаптопа. Единият е по-стар Asus X501A, а другият сравнително нов на 18 месеца ASUS X540SA. Разглеждах дъното на двата лаптопа с програмата CPU-Z и ми направи впечатление, че на по-старият модел му показва пълна информация за РАМ паметта (слотове, производител и т.н.). Докато на уж по-новият модел такава информация липсва. Дали има вероятност на модела Asus X540SA РАМ паметта да е запоена или менте? Ще покажа снимки.
      Ето тук е инфо за Asus X540SA

Ето и за модел Asus X501A
      exotic girl names and meanings

Лаптопите не съм ги отварял!
    • от Krasimir Terziyski
      Здравейте!
      Чудя се дали този лаптоп е добър избор за студент или ученик тоест гледане на филми, работа с програмите на Microsoft,   слушане в музика и сърфиране в Google . Ако не  можете ли да ми предложите някакви други лаптопи до 1000 лв. Благодаря!
    • от Oscar Santana
      Здравейте, 
       Отново притичвам към форумът този път с по голям проблем... та не знам дали помните миналата седмица имах проблеми с хард диска оказаха се лоши сектори, изхвърлих го и купих нов, сложих нив уиндолс 8.1 PRO (тъй като е най-добър за гейминг според мои наблюдения). Та всичко е както трябва, вървят игри и тн но това което забелязах още в началото когато инсталирах уиндолса на новия хард е че не иска да инсталира драйверите на видеото от сайта на производителя. Пренебрегнах факта и скочих директно на windows updates от където знам че се свалят автоматично макар и остарели малко. Всички драйвери съм свалил от сайта на леново, всички ъпдейти са инсталирани системата е изрядна... освен видеото. Пуснах си CS GO да играя, 40 FPS  на минимални, GTA 5 с 20FPS на минимални и тн... влезнах в Geforce Experience да оптимизирам игрите и кво да видя.. версията на драйвера ми е 376.54 който мисля че май е от 2014 година (същият инсталиран от windows updates). Отидох в сайта на Nvidia да сваля най-новите драйвери внимателно проверих ОС-то и всички други критерий и свалих най новият за моят чип (GT820M)  версия на драйвъра 398.85 и при инсталация ми казва " The graphics driver could not find compatible graphics hardware". Проверих в нета и пише че тряб ва да се едитне един от файловете "nvami.inf" с ID-то на чипа за да може сетъп-а да го разпознае но и това не помага...Дори Geforce Experience ми казва че драйвърът трябва да се ъпдейтне но не ми дава да го направя, ако имате идеи какво да правя моля споделете. 
      Благодаря предварително.

• от Tasho Georgiev
      Купих си лаптоп Asus GL503-GE и първоначално всичко работеше както трябва, днес като го включих, trackpad-а не работеше и на екрана нямаше мишка. Като сложа отделно мишка се оправя и работи нормално. Като се опитам да инсталирам наново драйверите от сайта на асус ми излиза това съобщение. Какъв може да е проблема?

• Дарение

• Добави ново...