Премини към съдържанието
COCOMEN

Winamp - проблеми и дискусии (обединена)

Препоръчан отговор

Здравейте, преди малко дръпнах ето това http://www.zamunda.n...id=180239&hit=1 и докато дърпаше песните както са до половината изтеглени ги пуснах през winamp-а. Стила на целия диск е денс. За мое голямо учудване след първите секунди на песните внезапно песента се сменя на някаква чалга, а аз и 1 такава песен нямам на компа. След като се изтеглиха всички песни си тръгват нормално както са си. Някой има ли идея откъде се взема тази скрита чалга в денс песен?

ПС: Дръпнах сега една друга подобна компилация и пак същата работа, както си върви песента и вместо да спре ненадейно почва някаква друга чалга.

Редактирано от saint056a (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

двата стила са ръка за ръка

кое му е чудното

Моля, без спам! Не мога да намеря смислен отговор на въпроса и ми е любопитно вашето мнение.

ПС: Качвам и един семпъл за любопитните :-)

Untitled (2).zip

Редактирано от saint056a (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля, без спам! Не мога да намеря смислен отговор на въпроса и ми е любопитно вашето мнение.

ПС: Качвам и един семпъл за любопитните :-)

Когато тръгнат песните. Цъкни да видиш File Ifo и погледни от коя директория идват ! ! !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато тръгнат песните. Цъкни да видиш File Ifo и погледни от коя директория идват ! ! !

Както казах нямам и 1 чалга на компа. Песните се пускат от папката където се теглят все още песните.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Проблема е следния, като пусна winampa и му сложа файловете с музика(някои от тях с български букви), те ме се изписват с ироглифи, а тези коита са с латински букви се изписват нормално. Може ли някой да помогне за да не си играя цял ден (да прецакам нещо). Предполагам, че проблема изобщо не е труден за разрешаване, но който не знае пита! Благодаря Ви, предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

влез в настройките (ctrl+p), options > display и махни отметката пред ...bitmap font...

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

влез в настройките (ctrl+p), options > display и махни отметката пред ...bitmap font...

Нещо не откривам ...bitmap font..., влезнах display, при мен изписва това: в прикачения файлpost-255087-1260699847,93_thumb.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в start->control panel->regional and language options на всякъде направи на Bulgarian :cool:

Колега не помага, от нещо друго е

Сега пък инсталирах EVEREST ULTIMATE и той е целия с тези ироглифи, ужас! май нещо по настройките? моля, за съвет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно това което ти е казал човека по-горе е. Оправи си регионалните настройки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега не помага, от нещо друго е

Сега пък инсталирах EVEREST ULTIMATE и той е целия с тези ироглифи, ужас! май нещо по настройките? моля, за съвет

Освен всичко в регионалните зададено на България, в адвансед пак българия и отдолу код пейдж 21025. Тогава ще се оправи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен всичко в регионалните зададено на България, в адвансед пак българия и отдолу код пейдж 21025. Тогава ще се оправи.

наистина от това, благодаря много, само че ми поиска да сложа вътре диска за хр, хубаво, че беше тук под ръка. Благодаря още веднъж!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми се отваря нова тема,просто имах 1 бързо въпросче и реших в тази тема да го пусна. Ползвам Уинамп 5.5х, компа ми работи през прокси мрежа(ад хок),наместил съм някой настроики но ауто-тагъра ми не работи. Предполагам че неможе да се свърже със базата от данни. Някакви идеи да ми помогнете имате ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Весела Коледа на всички!Немога да си сложа skin na Winamp lite със Windows 7.

post-250369-1261770595,92_thumb.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Lite версията не знам дали поддържа скинове. По принцип, като цъкнеш 2 пъти в/у скина, той сам се инсталира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Весела Коледа на всички!Немога да си сложа skin na Winamp lite със Windows 7.

Опитай да копираш обвивката в папката със скиновете на winampa.След това виж в опциите на winampa дали ти излиза новия скин.Ако го дава го стартирай от там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.Намираш си скин за линамп-а 2.Слагаш го в папката за скинове на линамп-а 3.Влизаш в линамп-а 4.От настройките си избираш бъдещият ви скин 5.Наслаждавате се. Айде успех 1.Намираш си скин за линамп-а 2.Слагаш го в папката за скинове на линамп-а 3.Влизаш в линамп-а 4.От настройките си избираш бъдещият ви скин 5.Наслаждавате се. Айде успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е той и при оптика аутотагъра не работи като хората.... проблема е че този и подобните нему използват информацията от името на файла и/или id таговете - а болшинството тагове в интернет пространството са ... нямам думи, тъй че не очаквай чудеса

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, използвам Streamripper For Winamp за запис от интернет радиостанции. От почти всички записва нормално но от няколко радиа като искам да запиша песен ми я накъсва на няколко части а от другите всяка песен си я записва цяла. Пробвах да изключа опцията "Rip to separate files" но пак така си ги накъсва на няколко части. Има ли някакъв начин това да се оправи по-някакъв начин, тоест всяка песен да се записва цяла? Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , откакто минах на уиндоус 7, немога да сменя скин-а на уинамп-а Щракам върху различни скин-ове, пробвам от десен бутон > скинс да ги пусна но каквото и да правя все си стои класическия скин :/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си сложил lite версията скиновете не са достъпни. Можеш да си инсталираш full да кажем, но е тежка и е грехота да жертваш производителност за такова дърво. Пробвай AIMP2, с малко шашкънии подкарва всички добавки на winamp и освен това има скинове за класически и модерен уинамп. Има и още много скинове на сайта им.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Илиан Димов
      Добър вечер.От днес съм собственик на SONY KD-43XF7596.Монтирах го.Вивакома си тръгна и тв си имаме.Имах мерак да сваля и да гледам филм.Свалих аз един филм .avi качих го на флашката  и след като я пъхнах нищо не се случи.Флашката е 4гб и формат fat32 тв-то обаче не я намира, форматирах я после на Ntfs ли какво беше там пак не ще.После на exFist нещо си.Пъхам и излизана телевизора че го засича но файловете вътре не ги намира.Пробвах директно от лаптопа с hdmi кабел , но не мога да направя връзката. Hp е лаптопа.Пробвах да се свържа и с телефона пак не успях.Някакви идей? Ръководства?
    • от GermanecaBG
      Здравейте! Пред мен има два лаптопа. Единият е по-стар Asus X501A, а другият сравнително нов на 18 месеца ASUS X540SA. Разглеждах дъното на двата лаптопа с програмата CPU-Z и ми направи впечатление, че на по-старият модел му показва пълна информация за РАМ паметта (слотове, производител и т.н.). Докато на уж по-новият модел такава информация липсва. Дали има вероятност на модела Asus X540SA РАМ паметта да е запоена или менте? Ще покажа снимки.
      Ето тук е инфо за Asus X540SA

Ето и за модел Asus X501A
      exotic girl names and meanings

Лаптопите не съм ги отварял!
    • от Krasimir Terziyski
      Здравейте!
      Чудя се дали този лаптоп е добър избор за студент или ученик тоест гледане на филми, работа с програмите на Microsoft,   слушане в музика и сърфиране в Google . Ако не  можете ли да ми предложите някакви други лаптопи до 1000 лв. Благодаря!
    • от Oscar Santana
      Здравейте, 
       Отново притичвам към форумът този път с по голям проблем... та не знам дали помните миналата седмица имах проблеми с хард диска оказаха се лоши сектори, изхвърлих го и купих нов, сложих нив уиндолс 8.1 PRO (тъй като е най-добър за гейминг според мои наблюдения). Та всичко е както трябва, вървят игри и тн но това което забелязах още в началото когато инсталирах уиндолса на новия хард е че не иска да инсталира драйверите на видеото от сайта на производителя. Пренебрегнах факта и скочих директно на windows updates от където знам че се свалят автоматично макар и остарели малко. Всички драйвери съм свалил от сайта на леново, всички ъпдейти са инсталирани системата е изрядна... освен видеото. Пуснах си CS GO да играя, 40 FPS  на минимални, GTA 5 с 20FPS на минимални и тн... влезнах в Geforce Experience да оптимизирам игрите и кво да видя.. версията на драйвера ми е 376.54 който мисля че май е от 2014 година (същият инсталиран от windows updates). Отидох в сайта на Nvidia да сваля най-новите драйвери внимателно проверих ОС-то и всички други критерий и свалих най новият за моят чип (GT820M)  версия на драйвъра 398.85 и при инсталация ми казва " The graphics driver could not find compatible graphics hardware". Проверих в нета и пише че тряб ва да се едитне един от файловете "nvami.inf" с ID-то на чипа за да може сетъп-а да го разпознае но и това не помага...Дори Geforce Experience ми казва че драйвърът трябва да се ъпдейтне но не ми дава да го направя, ако имате идеи какво да правя моля споделете. 
      Благодаря предварително.

• от Tasho Georgiev
      Купих си лаптоп Asus GL503-GE и първоначално всичко работеше както трябва, днес като го включих, trackpad-а не работеше и на екрана нямаше мишка. Като сложа отделно мишка се оправя и работи нормално. Като се опитам да инсталирам наново драйверите от сайта на асус ми излиза това съобщение. Какъв може да е проблема?

• Дарение

• Добави ново...