Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента ?

Препоръчан отговор

За любовта......... ;)

Редактирано от Evva (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Да се.... Тяхна работа.

Мисля си за минусчетата, дето ми пляснаха. Хахах (: ))) Дел . Добре, че го направиха. Плеснете ми още едно минусче "анонимки", поне да стана bad girl, за да се опровергае приказката ми от факта, че ми

Кой се е*/ва с мойта репутация да го

За това как нещата се променят и как понякога просто стоим, слушайки някоя песен и приемаме всичко, каквото било за било, дори и да искаме да е иначе.

За това, че направих 8 месеца, откакто спрях цигарите. След 4 м. и година. Нещата от живота, от промените. А, пушех 8 години.

За това, как съм на прага на Новото.

Редактирано от Someone_Else (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вино вино, бейлиса е много сладък.. ;)

вино беше. С малко от онова сиренце.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

щурчетата пеят хубаво, но не и когатои го правят в апартамента ти....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

щурчетата пеят хубаво, но не и когатои го правят в апартамента ти....

"правят ли го" ? :snowballfight:

В момента си представям как един щурец е натъртил здраво щуркинята върху леглото ти и го "правят" здраво" laugh.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"правят ли го" ? :mad:

В момента си представям как един щурец е натъртил здраво щуркинята върху леглото ти и го "правят" здраво" laugh.gif

абе, и аз обичам да воаьорствам, но в тоя случай- не, мерси

снощи толкова я дебнахме тая гадинка и всичко, което посигнахме, беше да се премести от хола в коридора, та и аз да се въртя не знам колко часа преди да заспя....

п.п.ао сте си мислили някога, че пеещите щурчета приличат на зелените скакалци илил пък черничките щурчовци, сте се лъгали като мен :snowballfight:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скоро клавиатурата ми ще направи свободен полет през терасата!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера защо се сърдят когато отговарям с "не" на нагъл въпрос?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си, че най-сетне търсенето на място под наем до НДК свърши - разгеле. Мисля си сега как 2 седмици ще будувам през нощта до леглото на майка в болницата и през деня, ако не съм каталясала за сън и не спя ще мога да се разходя, да седна на кафенце.

Мисля си и как ми парят очите днес, понеже видиш ли, вечер като легна и пада едно мислене точно тогава и всичко на куп и не мога да спя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз пък, вместо да си мисля за хубави нещица, съм се умислила за Великата депресия :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз пък, вместо да си мисля за хубави нещица, съм се умислила за Великата депресия :)

Мисля си, че това никак не е добре и че си диване kiss.gif

Бързо да си променяш мислите :baby:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си, че това никак не е добре и че си диване kiss.gif

Бързо да си променяш мислите :baby:

мани-мани, другите ми мисли пък се насочват към развитието на страните между двете войни

абе, какво да ти кажа, интересни неща, ама добре, че не съм била жива тогава laugh.gif ама, ако продължавам така, мислите ми току-виж се насочили към теб :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много е весело в даскало:

1. Пресрещна ми се пръста в баскетболната топка, понеже някакво кретенско лапе реши да ми се пречка, когато ние имахме час, а те НЕ. Даже май не учи в МГ.

2. С Ленчето победихме на баскет Йо и Дългуча-кретен (party)

3. Тъпия Геш Попов ме ядосва цяла седмица

4. А Захари не спря да ме бъзика за надписа "Безсрамница" :baby:

И още доста неща, но гадната ми сестра ме гони от компа... естествено. А тя имаше 4 часа днес и като се прибра стоя през цялото време на компа.... :@

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Размазана съм умора :) А и щом вече ме питат дали може да ме наричат "госпожо", яко я закъсах. :wors: Преди годинка-две ме ...-ицваха, но явно вече прескочих "оградата" :)

Е, поне не ме наричат "чичко"... нал' тъй :lol6:

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване