Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

shefkata

За какво си мислите в момента ?

Препоръчан отговор

Благодаря на преждеизказалите се....Ама ме нахранихте а?Ама много като вас вече плакаха ..хихихихих

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на преждеизказалите се....Ама ме нахранихте а?Ама много като вас вече плакаха ..хихихихих

Мисля си...лъжеш....хахаха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си...лъжеш....хахаха

И аз не му вярвам.

Плаши ни само! :)

Редактирано от Evva (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

шЪ видитИ виЙ....като стана Батман......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз не му вярвам.

Плаши ни само! :)

Мисля си.....не може да ме уплаши...

шЪ видитИ виЙ....като стана Батман......

Хахаха...мисля си....по скоро ватман....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баце, отново се вкара в неква алтруистична драматургия.

Шишета с ракия у тая държава е имало, има и пак ще има. Същото се отнася и за зелето. Ама никой никого за нищо не е предразполагал и ако искаше да се поинтересуваш наистина кое как е, щеше да знаеш. В яд и ревност никой не е избухвал, щото на админската врата пише "С леснозапалителни предмети и барут - до тук!". Останалото ти творение е за темата "С кой от форума искате да правите секс" и бая мислех дали да го преместя там писанието ти, ама айде за сега да седи тъдява.

Иначе нежно бъркаш "досада" с "омраза". Това, че съм един искрен човек не знам дали ме прави мразещ , груб и неетичен.

Остани си със здраве и моя съвет е ако ти е кеф, да не си биеш камшика от тук. Ако така си решил - успех в начинанията ти и живота.

пп. Апропо, не знам дали са ти доложили, ама утре вечер лично ще се подмажа на админите. Тва е щото съм подмазвач и си решавам проблемите във форума тихомълком, без гласност и никва демокрация. Сори, ама съм привърженик на тоталитаризъм-а в цялото му великолепие. Но определено няма да мина с домашнярка и зеле, а минимума е Джони с черен етикет, чеверменце и 2-3 буренца червено винце, гарнирани с дузина суджученца на гребенче. 0f2cb5e051394572fc7cc0f4f404061b.gif5de6a4a1928cb40aa547ea9cba2ee65b.gif

Чюфстфай се поздрАвен.

А мерси. Знаеш ме сега, че много обичам да отговарям на всичко и всеки, та нямаше как да се сдържа :baby: Това "алтруистична драматургия" дано знаеш какво е, че аз трябваше да се разровя, ама пак не разбрах какво значи О.0 Здраве да е... Иначе там за досадата/омразата и т.н. ае и аз съм искрен човек и съм още на мнение, че тука всички ме уважават, пък ти какво смяташ не знам :blink: А за оставането, благодаря за предложението, ама ще взема да си надмина собствената репутация и с този профил (да пролея пак малко горчиви сълзи по нея ;)) та ще се въздържа. Жив и здрав, и ето ти един поздрав от мое име :

http://www.youtube.com/watch?v=KKY5MsFvQik

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... Иначе там за досадата/омразата и т.н. ае и аз съм искрен човек и съм още на мнение, че тука всички ме уважават....

Сори ,мен не ме брой....:blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сори ,мен не ме брой....:blink:

Мен пък да ме брои...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи на момче "танци" и "момиче" (в комбинация... т.е момичето да танцува) и гледай сеир :D :D

Редактирано от yosam (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си дикретните къде са :)

тъкмо си мисля дали да не поям ?

дискретно......

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си,че времето е много хубаво и ще изляза на разходка :)

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си да си пусна някаква хубава песничка като за и с кафенце. (sun)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си за поредната мелодрама, поредният неоправдан герой, както и за предната накривена шапка. Чудя си и защо хората оценяват това, което са имали едва тогава, когато го изгубят. И се започва едно тръшкане и един цирк. Драматичния театър, пасти да яде. И се питам, чак такива неистови усилия ли са нужни, за един нормален, човешки диалог ?! Явно е трудно, не ги разбирам азз тия работи, що ли съм седнала да ги мисля :)

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си за поредната мелодрама, поредният неоправдан герой, както и за предната накривена шапка. Чудя си и защо хората оценяват това, което са имали едва тогава, когато го изгубят. И се започва едно тръшкане и един цирк. Драматичния театър, пасти да яде. И се питам, чак такива неистови усилия ли са нужни, за един нормален, човешки диалог ?! Явно е трудно, не ги разбирам азз тия работи, що ли съм седнала да ги мисля :)

ти пък :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля да си замълча по въпроса.

Нали съм дискретен...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ти пък :cool:

Мисля да си замълча по въпроса.

Нали съм дискретен...

Благодаря ви уважаеми, за дискретността към моята главоблъсканица :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля да почвам коремните и там всички други упражнения, че 2 часа не ми мърдат, да не говорим, че си мисля даже и за 3-4.

много те моля, би ли ни спестила подробните описания на "ваенето на тялото" ти? Дай само крайния резултат. :)

• Харесване 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля да почвам коремните и там всички други упражнения, че 2 часа не ми мърдат, да не говорим, че си мисля даже и за 3-4.

Да те питам само защо непрекъснато пишеш за упражненията ,които правиш?

• Харесване 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми за това си мисля, когато го пиша... и пиша, когато имам желание да напиша за кво си мисля.. няма да тръгна да разяснявам другите си мисли, където са далеч от упражнения и т.н. ...

Оф, хубаво.. айде делвам го да не ви пречи.. : ))) Забавлявайте се.

Редактирано от Someone_Else (преглед на промените)
  • Харесване 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Посмах си малко :)

туй го прочетох като "поспамих малко" и тъкмо пишех, че аз от 1 седмица само това правя...

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...