Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента ?

Препоръчан отговор

Казал реалистът :)

Кое е по-добре да си оптимист,реалист или песимист?

За съжаление е трудно да си реалист, когато си "в кюпа".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Да се.... Тяхна работа.

Мисля си за минусчетата, дето ми пляснаха. Хахах (: ))) Дел . Добре, че го направиха. Плеснете ми още едно минусче "анонимки", поне да стана bad girl, за да се опровергае приказката ми от факта, че ми

Кой се е*/ва с мойта репутация да го

Добро утро на всички :lol6:

В момента навън е 11 градуса, навсякъде има роса, есенните листа падат тихо и кротко, нощес един циганин е строшил вратата на залата, защото снощи около 8 часа е имало толкова много хора, че не са могли да вкарат циганката му веднага вътре за преглед, ами се е наложило да чакат.

Между другото - не си мислете, че е щяла да умре - хистерия е имала циганката.Нищо повече.

Но той е строшил вратата.

Преди малко преглеждах логовете на камерите - всичко се е случило пред погледа на един полицай, който е бил със свой близък за преглед и е стоял в чакалнята.В униформа е бил.Не цивилен, но въпреки това си седеше с ръце в джобовете все едно ставащото не го засяга. Само охранителите от СОТ са реагирали адекватно, след като са набили повикани чрез паник-бутона и са разчистили чакалнята.

Днес по обяд ще трябва да напусна отделението за малко, да отида и да взема малката от училище , а след това -до вечерта да бъде тук, при мен в болницата.Няма иначе как - мама е в командировка, няма кой да ни гледа.В една кутийка съм сипал фрикасе за обяд, ще си пишем домашните, ще я карцирам в кабинета да спи следобяд.

Абе....

Живот дето се вика.

А като се сетя, че шуреят ми, който е лекар в Испания, когато няма кой да гледа детето му си наема гувернантка, като заплащането не му представлява проблем, защото е лекар там - тоест богат човек, ме хващат бесните.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За това, че не мога да спра да се хиля след последното си посещеие из блоговете, особено на един :biggrin: Това не е човешко просто ! :lol6::lol6::lol6:

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си, че доктора омънда фрикасето пък аз се давя с някакъв геврек sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си за минусчетата, дето ми пляснаха. Хахах (: ))) Дел . Добре, че го направиха. Плеснете ми още едно минусче "анонимки", поне да стана bad girl, за да се опровергае приказката ми от факта, че ми е през онази работа (: ))))).

ЕДИТ: Смешно е, още повече на какво ги пляснаха.

Редактирано от Someone_Else (преглед на промените)
  • Харесване 4
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

оффтопик: Единият минус е от мен, абсолютно по погрешка (не оцелих) При първа възможност (прехвърлил съм лимита си за оценяване) ще се реванширам!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахахахахахаах ще ме уморите. Хахахахах. Не, не се притеснявай. Аз ясно съм го написала - не ми пука. Нека бъда bad girl bad girl .. what you gonna do... :cool:

Редактирано от Someone_Else (преглед на промените)
  • Харесване 5
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

айде, плюснах ти едно плюсче да компенсирам минуса на колегата хехехех

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хехехех, мерси, ама не се притеснявайте хехехехех. Мен ми беше смешно, още повече на какво ги пляснаха и реших да го напиша.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хехехех, мерси, ама не се притеснявайте хехехехех. Мен ми беше смешно, още повече на какво ги пляснаха и реших да го напиша.

не бе - някой е пробвал да види какво ще стане ако натисне минусчето хехеххе

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

айде, плюснах ти едно плюсче да компенсирам минуса на колегата хехехех

А бе интересно е, че и на по-горния пост имаше плюс, ама се задържа само 4 минути... 23fe1ce8eac382c6bfc3ec92ec4cb5e7.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не бе - някой е пробвал да види какво ще стане ако натисне минусчето хехеххе

laugh.giflaugh.gif Хахахахаха, това беше готино. Най-вероятно ще е това. хахах

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бе интересно е, че и на по-горния пост имаше плюс, ама се задържа само 4 минути... 23fe1ce8eac382c6bfc3ec92ec4cb5e7.gif

саботьор ли имаме? :biggrin: таен изтривач на плюсчета?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

laugh.gif Хахахаха сигурно заради последните няколко думички преди ЕДИТ-а.

ПС: Някой ме дебне да напиша нещо хехехехе. Хахах. Ужас.

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

laugh.gif Хахахаха сигурно заради последните няколко думички преди ЕДИТ-а.

ПС: Някой ме дебне да напиша нещо хехехехе. Хахах. Ужас.

........... совите не са това което бяха .......... :biggrin:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

саботьор ли имаме? :biggrin: таен изтривач на плюсчета?

Или отритнат мераклия...

Може би.

Евентуално.

Ръииши начи фактологически. 9d99eab724d503e729e3f46649aaa265.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Признавам си ....исках да видя какво ще стане ако натисна плюсчето...:biggrin:

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

laugh.giflaugh.gif Хахахахаха, това беше готино. Най-вероятно ще е това. хахах

и аз така пробвах да видя какво ще стане /сещам се за един виц хехехе/, използвайки един пост на минковица, обаче натиснах плюсче......

Или отритнат мераклия...

Може би.

Евентуално.

Ръииши начи фактологически. 9d99eab724d503e729e3f46649aaa265.gif

тук можем да направим един фактологическо-психиатрически профил на суратя натискащ подсъзнателно минуса. Но това само в случай ако си нямаме друга работа..... :angry:

Признавам си ....исках да видя какво ще стане ако натисна плюсчето...;)

и кажи после, че не си положителния герой :biggrin:

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мине се не мине ден и някой почва да се оплаква от тая пуста репутация...

Твърде много внимание и отделяте...

Къде е каката да напише "Шибайте, не бойте се.."

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стой! Не мърдай! Да те плюсна :ph34r::P:P

Недей бе.

Тя найш ли колко плюс-ки изкара покрай тия големи цици дет носи...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване