Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Каква е половата ориентация на Вашия мозък?

Препоръчан отговор

Целта на този тест е да определи половата насоченост на вашия мозък.

Няма правилни и грешни отговори. Резултатът показва количеството мъжки хормони, които вашият мозък (не) е получил между шестата и осмата седмица след зачатието ви. Количеството мъжки хормони, получени тогава, се отразява върху личните ви предпочитания, ценности, модели на поведение, стил и др.

Отбележете отговорите, които са най-валидни за вас през повечето време. :help wanted3:

към Теста

post-248348-1255455268,36_thumb.jpg

Редактирано от token (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 53
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

300 точно. Имаше някои недобри въпроси, но като цяло тестът не беше лош. @ Crimsader, начин на мислене не предопределя сексуалната ориентация, така че споко, не си бисексуален :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста лесно предвидим ми се струва ,ако някой иска да се изкара 100% мъж или съответно 100% жена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Повечето мъже събират от 150 до 330 точки, повечето жени - от 300 до 450 точки.

Вие събирате 600 точки.

Мозък, който има предимно женска ориентация, традиционно показва резултат от теста над 330 точки. Колкото по-голямо е числото, толкова по-женска е ориентацията на мозъка и по-изразени са творческите, артистичните и музикалните таланти. Такъв човек взима повечето си решения интуитивно, при дефинирането на проблем са му необходими по-малко данни. Освен това съответният човек е способен да решава проблемите творчески, ръководен от вътрешен усет.

O.0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вие събирате 210 точки.

Мозък, който има главно мъжка ориентация, обикновено събира под 300 точки. Колкото резултатът е по-близък до 150, толкова мозъкът е по-мъжки ориентиран и нивото на хормона тестостерон в организма е по-високо. Хора с такъв резултат се отличават с изявени логически и аналитични умения, както и способност за точно боравене с думите, и привично са дисциплинирани и добре организирани. Колкото по-близък до 150 е резултатът, толкова по-добри в планирането на разходи и обработването на статистически данни са съответните хора, като те остават напълно неподвластни на чувствата си.

Хубаво тестче.

Стандартни въпроси, но добре подредени и с добър алгоритъм за анализ след това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вие събирате 420 точки

Мисля,че Тестът е некоректен.Има различни хора,не може по никакъв начин да стандартизираш,обясниш или вкараш в граници човешката личност.

Например,че мъжете не търсят помощ,а биха се лутали вместо да попитат-не съм съгласен.За музикалността-Не съм съгласен-Колко мъже пианисти,композитори,певци и музиканти има нали?

При все,че като отговарях на някои въпроси дадох отговор,че отговорът,който съм маркирал не се покрива на 100% с този който бих написал-Т.е отговорите на някои от въпросите не съвпадат на 100% с тези,които бих посочил...

Като цяло тестът си е някакви общи приказки и вкарване в стереотипи.Наклонности и т.н и подобни неща-Реално само психолог може да определи такова нещо точно.

Нещата са твърде индивидуални,и подобни тестове са като хороскопите...само приказки и празни думи без покритие.

P.S Мъж съм...

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3 въпрос е подвеждащ и е само за жени, тоест отговорите са за жени... какъв отговор да му дам?

# оставяте радиото да свири и продължавате да готвите, като същевременно говорите по телефона

# изключвате радиото, говорите по телефона и продължавате да готвите

# казвате на приятеля си, че ще му се обадите, след като свършите с готвенето

трябвало е да добавят и отговора, говоря по телефона докато гледам "перла" и забравям манджата :down:

Редактирано от the professor (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3 въпрос е подвеждащ и е само за жени, тоест отговорите са за жени... какъв отговор да му дам?

# оставяте радиото да свири и продължавате да готвите, като същевременно говорите по телефона

# изключвате радиото, говорите по телефона и продължавате да готвите

# казвате на приятеля си, че ще му се обадите, след като свършите с готвенето

трябвало е да добавят и отговора, говоря по телефона докато гледам "перла" и забравям манджата :cool:

Защо да е за жени само ?

На теб никога ли не ти се е случвало да готвиш ?! :down:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вие събирате 340 точки.

Мозък, който има предимно женска ориентация, традиционно показва резултат от теста над 330 точки. Колкото по-голямо е числото, толкова по-женска е ориентацията на мозъка...

ПС: И к-во? Аз съм хармоничната среда или повече към мъж бия, отколкото предимно женско, хъх. А, като гледам някои с резултати 300-320...

Сега вече си обяснявам някои работи. Въпреки това, едно е сигурно - не съм лесби.

Редактирано от Someone_Else (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вие събирате 470 точки.

Мозък, който има предимно женска ориентация, традиционно показва резултат от теста над 330 точки. Колкото по-голямо е числото, толкова по-женска е ориентацията на мозъка и по-изразени са творческите, артистичните и музикалните таланти. Такъв човек взима повечето си решения интуитивно, при дефинирането на проблем са му необходими по-малко данни. Освен това съответният човек е способен да решава проблемите творчески, ръководен от вътрешен усет.

Пф добре съм се справил и общо взето наистина си излезе вярно. Хареса ми теста :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

410 точки батка. Ейй, как ми се иска да си оплета едно шалче, че застудя нещо навън.

Редактирано от TOPCON (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вие събирате 180 точки.

Мозък, който има главно мъжка ориентация, обикновено събира под 300 точки. Колкото резултатът е по-близък до 150, толкова мозъкът е по-мъжки ориентиран и нивото на хормона тестостерон в организма е по-високо. Хора с такъв резултат се отличават с изявени логически и аналитични умения, както и способност за точно боравене с думите, и привично са дисциплинирани и добре организирани. Колкото по-близък до 150 е резултатът, толкова по-добри в планирането на разходи и обработването на статистически данни са съответните хора, като те остават напълно неподвластни на чувствата си.

Клонящите към 0 резултати бележат силна мъжка ориентация на мозъка и говорят, че в ранния стадий от развитието си зародишът е получил големи количества тестостерон.

В колкото по-голямо число над 330 се изразява резултатът от теста, направен от мъж, толкова по-голяма е вероятността той да е хомосексуалист.

Мъже с резултат под 150 и жени с резултат над 450 точки имат мозъци, чиято ориентация е толкова противоположна, че единственото общо нещо между тях вероятно е това, че живеят на една и съща планета.

Да, браво на мене, успях да отговоря така че да съм си мъж. Естествено наложи се да лъжа на част от отговорите. Например на въпроса за познати които са "тайно влюбени" отговорих че не загравям кво става между тях, а пък то е точно обратното, надушвам ги от раз такиви хорица. 

Много тъп тест !!!

Тези дето са го съчинили вярват на фалшиви теории. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване