Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Каква е половата ориентация на Вашия мозък?

Препоръчан отговор

брей, излязох ни мъж, ни жена, нито риба, нито рак. Сигурно ако имаше повече въпроси за автомобили, щях да изляза съвършената жена, ама на, излезе наяве тайната ми мъжка същност, хахаха

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 53
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Има ли някой, който случайно да не е с 300-330? :)

Да, аз съм с 335 :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че Тестът е некоректен.Има различни хора,не може по никакъв начин да стандартизираш,обясниш или вкараш в граници човешката личност.

Например,че мъжете не търсят помощ,а биха се лутали вместо да попитат-не съм съгласен.За музикалността-Не съм съгласен-Колко мъже пиянисти,композитори,певци и музиканти има нали?

При все,че като отговарях на някои въпроси дадох отговор,че отговорът,който съм маркирал не се покрива на 100% с този който бих написал-Т.е отговорите на някои от въпросите не съвпадат на 100% с тези,които бих посочил...

Като цяло тестът си е някакви общи приказки и вкарване в стереотипи.Наклонности и т.н и подобни неща-Реално само психолог може да определи такова нещо точно.

Нещата са твърде индивидуални,и подобни тестове са като хороскопите...само приказки и празни думи без покритие.

P.S Мъж съм...

Хехехе, спокойно. Дишай, издишай, дишай, издишай,... . Ясно - пише в профила, че си мъж.

Този тест е ориентировъчен и пише "медицински".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вие събирате 305 точки.

Резултат между 300 и 330 точки означава, че при съответния човек мъжкият и женският начин на мислене се припокриват, т.е. този човек е стъпил с единия крак в едното поле на половата ориентация, а с другия крак - в другото поле.

При такива хора няма ясно изразено предпочитание към мъжкия или женския начин на мислене и те обичайно проявяват гъвкавост, а това е значително предимство при колективното решаване на проблемите.

Такива хора са предразположени да завързват приятелства както с мъже, така и с жени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

....

Резултат между 300 и 330 точки означава, че при съответния човек мъжкият и женският начин на мислене се припокриват, т.е. този човек е стъпил с единия крак в едното поле на половата ориентация, а с другия крак - в другото поле.

.....

демек - нещо като охлюв dry.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вие събирате 465 точки.

Мозък, който има предимно женска ориентация, традиционно показва резултат от теста над 330 точки. Колкото по-голямо е числото, толкова по-женска е ориентацията на мозъка и по-изразени са творческите, артистичните и музикалните таланти. Такъв човек взима повечето си решения интуитивно, при дефинирането на проблем са му необходими по-малко данни. Освен това съответният човек е способен да решава проблемите творчески, ръководен от вътрешен усет.

брех :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Повечето мъже събират от 150 до 330 точки, повечето жени - от 300 до 450 точки.

Вие събирате 305 точки.

При такива хора няма ясно изразено предпочитание към мъжкия или женския начин на мислене и те обичайно проявяват гъвкавост, а това е значително предимство при колективното решаване на проблемите.

Такива хора са предразположени да завързват приятелства както с мъже, така и с жени.

И на мен ми е охлювска работата :cant believe:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми е охлювска работата :yanim:

5 точки над мене, явно сме доста охлювите в този форум. Може да се прекръсти на "Българският форум на охлювите".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че Тестът е некоректен.Има различни хора,не може по никакъв начин да стандартизираш,обясниш или вкараш в граници човешката личност.

Например,че мъжете не търсят помощ,а биха се лутали вместо да попитат-не съм съгласен.За музикалността-Не съм съгласен-Колко мъже пианисти,композитори,певци и музиканти има нали?

При все,че като отговарях на някои въпроси дадох отговор,че отговорът,който съм маркирал не се покрива на 100% с този който бих написал-Т.е отговорите на някои от въпросите не съвпадат на 100% с тези,които бих посочил...

Като цяло тестът си е някакви общи приказки и вкарване в стереотипи.Наклонности и т.н и подобни неща-Реално само психолог може да определи такова нещо точно.

Нещата са твърде индивидуални,и подобни тестове са като хороскопите...само приказки и празни думи без покритие.

P.S Мъж съм...

Мисля, че теста е Невероятен!

Редактирано от token (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Например,че мъжете не търсят помощ,а биха се лутали вместо да попитат-не съм съгласен.За музикалността-Не съм съгласен-Колко мъже пианисти,композитори,певци и музиканти има нали?

P.S Мъж съм...

Щом мислиш ,че е некоректен що се занимаваш ,що си купуваш стоки за които знаеш ,че са кофти ,аз от сега мога да ти кажа

че не знаеш какво искаш ,без таст

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом мислиш ,че е некоректен що се занимаваш ,що си купуваш стоки за които знаеш ,че са кофти ,аз от сега мога да ти кажа

че не знаеш какво искаш ,без таст

Аз ли незнам какво искам?

Така да е... Не бях учуден от резултата.Може и да е верен тестът,но това ми вреди на честолюбието и гордостта... :) Колко от уважаващите себе си мъже ще кажат,че са с женски мозък? Дай да те питам :)

И какво общо има "що си купуваш стоки за които знаеш ,че са кофти"

Ти да не би да ме следиш,че знаеш какво купувам и какво правя аз? ;)

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моят резултат е 370 точки.

Мозък, който има предимно женска ориентация, традиционно показва резултат от теста над 330 точки. Колкото по-голямо е числото, толкова по-женска е ориентацията на мозъка и по-изразени са творческите, артистичните и музикалните таланти. Такъв човек взима повечето си решения интуитивно, при дефинирането на проблем са му необходими по-малко данни. Освен това съответният човек е способен да решава проблемите творчески, ръководен от вътрешен усет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...
Повечето мъже събират от 150 до 330 точки, повечето жени - от 300 до 450 точки.

Вие събирате 305 точки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вие събирате 320 точки.

хммммм............. :yanim: :yanim: :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...
Вие събирате 390 точки.

Мозък, който има предимно женска ориентация, традиционно показва резултат от теста над 330 точки. Колкото по-голямо е числото, толкова по-женска е ориентацията на мозъка и по-изразени са творческите, артистичните и музикалните таланти.

хъх

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване