Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

IObit Security 360™

Препоръчан отговор

Ползвам платената версия заедно с Privatefirewall 7.0 Free без други активни в реално време програми - досега съм с отлични впечатления.Без активен традиционен антивирус ми е по-добре- защото не установявам пропуските или грешките им.ThreatFire 4.6 Free го деинсталирах - искам тази ОС с Win XP SP3 да е максимално лека и пъргава. Тази сутрин и аз видях съобщение за новата версия.Изглежда трябва да се преинсталира програмата. Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 112
  • Създадено
  • Последен отговор

Ползвам платената версия заедно с Privatefirewall 7.0 Free без други активни в реално време програми - досега съм с отлични впечатления.Без активен традиционен антивирус ми е по-добре- защото не установявам пропуските или грешките им.ThreatFire 4.6 Free го деинсталирах - искам тази ОС с Win XP SP3 да е максимално лека и пъргава. Тази сутрин и аз видях съобщение за новата версия.Изглежда трябва да се преинсталира програмата. Поздрави

Искаш ли ключ? Подарък бре брате :blink:

Не казвам,че тази програма не струва.Обаче след това което ми направи отива в коша.Освен това при броденето из толкова заразени сайтове,то не бяха скенери,видио,игрички...тя не гъкна ама хич. За какво ми е?

Касперски беше орязан :mad: анти-вирусният модул му беше спрян иначе не ме пуска Публикувано изображение Викам си ето ползвам стената му,имам и реална охрана в лицето на IObit Security и кво... тя мълчи като пън...Не трябва ликато се свали нещо да го сканира автоматично,да го засече още при сваляне...Що за ПРО версия :biggrin: Аре,фъш :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази програма определено ще я забравя :mad: Освен,че с нищо не превъзхожда MBAM онзи ден и пробвах всички екстри в това число и свалянето на пачовете и ъпдейтите за ОС. Хубаво ама Касперски полудя,дори я изтри.Знам,че това е резултата от настройките на проактивката ама пък да има характерно поведение на троянска програма...

Добре,свалих ъпдейтите за Windows въпреки,че не ми поиска рестарт рестартирах и опааа...Няма експлорера,няма таск менажера,няма нищо освен картината на декстопа а на нея Ленин ми паказва среден пръст Публикувано изображение След един ресет се оправи всичко.Но защо така ? Накрая реснах,бутнах диска и нова инсталация.

Който иска кода за Про версия да ми пише на ЛС ще се радвам да се отърва от него.

Аз не съм имал проблеми с тази програма. Проблема ти е дошъл от Касапа и неговата параноя...Спомням си, че когато бях с Касперски, веднъж пускам SAS и хоп...Касапа веднага в червено. Естествено пуснах SAS по простата причина, че е добре позната програма. Друг пресен пример от снощи. Снощи най-накрая се реших да пробвам защитната стена на Комодо...добре, че вече има руски. Рекох да си пусна всяка от най-използваните програми, за да си създаде правила Комодо-то. Пускам МВАМ- моментално "жълто" съобщение. Давам ОК. Ново съобщение, този път "червено": МВАМ искала да променя "еди кой си" регистър. Давам ОК. Хоп..ново "червено" съобщение. Пак искала да промену "нещо си". Давам ОК. И хоп...трето "червено" съобщение. давам ОК. Най-накрая МВАМ се стартира... Е трябва ли от тук да правя изводи, че МВАМ прави наистина "нещо" вредно, само защото Комодо-то реагира. Би ли пуснал снимки от "средният пръст на Ленин", щото приказките са си приказки, ама...

Между другото аз ползвам и друга програма на IObit- Advanced system care, коята е програма за оптимизация на компютъра. Доволен съм! почистих си основно машината от всякакви "паяжини", оптимизирах я, оптимизирах си и RAM-та. Системата стана още по-пъргава!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.iobit.com/security360.html В таблицата има сравнения - приемам ги за истина.Програмата е либерална при реално-времева охрана и затова ми харесва. Поздрави
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм имал проблеми с тази програма. Проблема ти е дошъл от Касапа и неговата параноя...Спомням си, че когато бях с Касперски, веднъж пускам SAS и хоп...Касапа веднага в червено. Естествено пуснах SAS по простата причина, че е добре позната програма. Друг пресен пример от снощи. Снощи най-накрая се реших да пробвам защитната стена на Комодо...добре, че вече има руски. Рекох да си пусна всяка от най-използваните програми, за да си създаде правила Комодо-то. Пускам МВАМ- моментално "жълто" съобщение. Давам ОК. Ново съобщение, този път "червено": МВАМ искала да променя "еди кой си" регистър. Давам ОК. Хоп..ново "червено" съобщение. Пак искала да промену "нещо си". Давам ОК. И хоп...трето "червено" съобщение. давам ОК. Най-накрая МВАМ се стартира... Е трябва ли от тук да правя изводи, че МВАМ прави наистина "нещо" вредно, само защото Комодо-то реагира. Би ли пуснал снимки от "средният пръст на Ленин", щото приказките са си приказки, ама...

Между другото аз ползвам и друга програма на IObit- Advanced system care, коята е програма за оптимизация на компютъра. Доволен съм! почистих си основно машината от всякакви "паяжини", оптимизирах я, оптимизирах си и RAM-та. Системата стана още по-пъргава!

Драги колега ти да не мислиш,че не знам тези неща? Говорих за друго не за това че Касперски не я харесва и иска да я трие...Ще го прави разбира се както и с други подобно програми като SAS,MBAM...нормално е да има такава реакция.Ако нямаше бих го фъшнал веднага.

Въпроса беше,че на чиста система със ползване на всички опции за сваляне на нови фиксове и секурити ъпдейти за XP при рестарта се прецака машината. След повторно сваляне от сайта на Майкрософт пак на чиста система това нещо изобщо го нямаше...кой знае от къде се дърпат тези фиксове и ъпдейти...Бъгава работа,защо като нещо не работи както трябва го има в опциите?

Между впрочем MBAM си баца великолепно с Касперски дори и при тези параноични мои настройки :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искаш ли ключ? Подарък бре брате ;)

Не казвам,че тази програма не струва.Обаче след това което ми направи отива в коша.Освен това при броденето из толкова заразени сайтове,то не бяха скенери,видио,игрички...тя не гъкна ама хич. За какво ми е?

Касперски беше орязан :) анти-вирусният модул му беше спрян иначе не ме пуска Публикувано изображение Викам си ето ползвам стената му,имам и реална охрана в лицето на IObit Security и кво... тя мълчи като пън...Не трябва ликато се свали нещо да го сканира автоматично,да го засече още при сваляне...Що за ПРО версия :P Аре,фъш :)

От промоцията им си осигурих 3 едногодишни сериала за активиране на платената версия и вероятно няма да ги ползвам всичките - най-много да се объркам с кой точно досега съм активирал.Privatefirewall 7.0 Free е популярна с лекота,частични антивирусни функции и качествен HIPS. Може да се ползва и като единствена защитна програма - инсталирана сама. IObit Security 360 Pro е спомагателна програма и не е традиционен антивирус - обаче е окомплектована с компонент за борба с неизвестни заплахи и с разни инструменти.Не е коректно да я сравняваме с антивируси - тя е разработена да ги подпомага завишавайки защитеността при ползване заедно с тях, а не да ги конкурира. Поздрави
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Iobit 360 "краде" дефиниции от MBAM:

IOBit Steals Malwarebytes' Intellectual Property

Следете тази тема:

http://www.malwarebytes.org/forums/index.php?showtopic=29681&pid=152610&st=0&#entry152610

;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

IObit Security 360 1.20 e налице - изтеглих я и пак е наложителна деинсталация на старата версия и инсталация на новата. Поздрави

сутринта си инсталирах новата версия ВЪРХУ старата (за втори път го правя) без никакъв проблем!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Passive defense при IObit Security 360 PRO 1.20 подсигурява защита за IE 8 за Websites,ActiveX,Cookies.Чудесен IDS продукт - споделям го за информация.Михнев, темите за ловенето или изследванията на възможностите не са ли подходящи за експериментите ни? Ако IObit не се справи - няма да им го спестя. Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Passive defense при IObit Security 360 PRO 1.20 ........Чудесен IDS продукт - споделям го за информация.

:cool: я сподели по разширено тази информацията,че нещо не намирам такава относно този "IDS продукт" ?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:clap: я сподели по разширено тази информацията,че нещо не намирам такава относно този "IDS продукт" ?

Той си е инсталиран при мен и преди малко актуализирах настройките му - интересна китайско-американска програма е, разработена за съвместно ползване с други защитни програми.Харесах я от пръв поглед - за много малко програми бих го споделил. И тя скоро бе в едногодишна промоакция. Подздрави
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той си е инсталиран при мен и преди малко актуализирах настройките му - интересна китайско-американска програма е, разработена за съвместно ползване с други защитни програми.Харесах я от пръв поглед - за много малко програми бих го споделил. И тя скоро бе в едногодишна промоакция. Подздрави

Не ми отговори ясно на въпроса,от къде взе информацията ,че IObit Security 360 се води IDS продукт ? Никъде не намирам в характеристиката на програмата подобна информация?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми отговори ясно на въпроса,от къде взе информацията ,че IObit Security 360 се води IDS продукт ? Никъде не намирам в характеристиката на програмата подобна информация?

Стигам до този извод след безпроблемни съчетавания с антивируси и със защитни стени с HIPS.Тази програма подсигурява комплексно и някой може да я сметне за какво ли не - нарекох я IDS защото не е антивирус или стена.Блокира по поведение. Ползвам я непрекъснато от началото на тази тема и съм доста доволен от програмата. Поздрави
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази програма подсигурява комплексно и някой може да я сметне за какво ли не - нарекох я IDS защото не е антивирус или стена.Блокира по поведение. Ползвам я непрекъснато от началото на тази тема и съм доста доволен от програмата. Поздрави

Тази програма не подсигурява комплексно,напротив препоръчват да е съвместно с антивирусна програма,да не се остава сама.

Еее,изтървали са голям потенциал от твоя страна! :) Ами какво чакаш,пиши на разработчиците на програмата, какво ново си открил,че те не са хич наясно и понятие даже си нямат, какво са сътворили.Нека да си променят характеристиките на програмата,че току виж утре може и на интегриран пакет в защита да се превърне,пък може и в уред за миене на чинии,знае ли човек...:P;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разработчиците и я определят като помощна - сега при мен е заедно с антивирусна програма и защитна стена на различни производители.Инсталирал ли си я?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разработчиците и я определят като помощна - сега при мен е заедно с антивирусна програма и защитна стена на различни производители.Инсталирал ли си я?

Утре на нов уин,заедно с Аваст,така мисля.

Тази вечер определено ме развесели,нека весело да става!

Но искам все пак да знаеш,че уважавам и се вслушвам много повече в мнението на хората, които са в пряк контакт с определена програма от колкото на самите и разработчици. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Утре на нов уин,заедно с Аваст,така мисля.

Тази вечер определено ме развесели,нека весело да става!

Но искам все пак да знаеш,че уважавам и се вслушвам много повече в мнението на хората, които са в пряк контакт с определена програма от колкото на самите и разработчици. :)

За това мнение си заслужи да ти предоставя едногодишен ключ от промоцията на програмата. Ако си пропуснал - за да можеш сам да я прецениш - на мен все ще ми е интересно.Дори и да я критикуваш. Лека вечер.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Passive defense при IObit Security 360 PRO 1.20 подсигурява защита за IE 8 за Websites,ActiveX,Cookies.Чудесен IDS продукт - споделям го за информация.Михнев, темите за ловенето или изследванията на възможностите не са ли подходящи за експериментите ни? Ако IObit не се справи - няма да им го спестя. Поздрави

mihnev => TNN сигурно говори за това => автоматичен IDS като на ThreatFire (втората опция). А до колко е ефективен е друго нещо:

Публикувано изображение

А пасивната защита не е нищо особено и обхваща главно IE.

Публикувано изображение

Поздрави !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

IObit Security 360 PRO 1.30 е на линия сега - тези американо-китайци през броени дни са със следваща версия. При мен досега те все нормално си работят и нямам представа защо са се разбързали така. Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Недолюбваната от доста хора програма IObit Security 360 PRO 1.30 впечатлява със съвместимост с всякакви програми.Сега при мен е заедно с Comodo IS Free. Антивирусът е с настройка "По достъп",стената е в режим "Безопасен", а "Defense+" е на параноични настройки. С тези настройки едва ли ще стана свидетел на FP - защото се допуска изтеглянето на всякакви файлове.Налице е двойно IDS-подсигуряване.Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване