Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся програма за обработка на MIDI файлове

Препоръчан отговор

Търся програмка за обработване на мидита и по-точно таква, с която мога да отрежа част от някакво миди.

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Търся програмка за обработване на мидита и по-точно таква, с която мога да отрежа част от някакво миди.

Пробвай с това, може да ти свърши работа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмката не е лоша и има интересни неща. Но й липсват някои други, като например - не можах никъде да видя как мога да отрежа напълно даден сегмент, как мога да редактирам самата песен. Това, което видях е, че могата да се контролират и да се променят товонете и каналите на миди файла. Не знам дали не съм я "разцъкал" достатъчно или просто не е толкова мощна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ДАм , прав си и аз не видях такива опции. А може би има някъв алтернативен варинат: примерно миди да го конвертирам в mp3 и после с няква програмка да отрежа mp3kata?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ДАм , прав си и аз не видях такива опции. А може би има някъв алтернативен варинат: примерно миди да го конвертирам в  mp3 и после с няква програмка да отрежа mp3kata?

Съмнявам се да стане такова нещо, защото midi файловете са доста по-различни от mp3 файловете и не мисля, че могата да се конвертират един в друг. Самата им същност е доста различна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Съмнявам се да стане такова нещо, защото midi файловете са доста по-различни от mp3 файловете и не мисля, че могата да се конвертират един в друг. Самата им същност е доста различна.

Ем,Tragedy, и аз не бях мноо убедена, ама намерих такава (MID Converter) и на всичкото отгоре - работи!

Сега ако някой може да ми каже някоя програмка, с която да си отрежа mp3-то ще съм мноо благодарна. :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ем,Tragedy, и аз не бях мноо убедена, ама намерих такава (MID Converter) и на всичкото отгоре - работи!

Сега ако някой може да ми каже някоя програмка, с която да си отрежа mp3-то ще съм мноо благодарна. :speak:

Една от най-известните програми за обрабока на музика е Sound Forge. За съжаление тя е платена и доста скъпа. Сигурен съм, че тук ще ти предложат доста програми за обработка на аудио, които са и безплатни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 години по-късно...

Сега ако някой може да ми каже някоя програмка, с която да си отрежа mp3-то ще съм мноо благодарна. :)

Cool Edit Pro! Селектираш участък с влачене (Zoom-ваш с колелцето на мишката и наблюдаваш движещия се датчик за време) и записваш селектираното. :speak:

Редактирано от vorfax (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване