Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Субтитрите в Media Player Classic

Препоръчан отговор

Днес си го изтеглих този плейър, но когато отида на 'Load Subtitles' ми изписва 'To load subtitles you have change renderer type and reopen the file. -DirectShow: VMR7/VMR9 renderless or Haali's, -Real Media:Special renderer for RealMedia, or open it through DirectShow, -Quicktime: DX7 or DX9 renderer for Quicktime, -ShockWave: n/a'. Аз съм с DirectX 9.0. Та не ми е ясно от къде да ги извадя тия настройки? Моля помогнете, ако можете! :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес си го изтеглих този плейър, но когато отида на 'Load Subtitles' ми изписва 'To load subtitles you have change renderer type and reopen the file. -DirectShow: VMR7/VMR9 renderless or Haali's, -Real Media:Special renderer for RealMedia, or open it through DirectShow, -Quicktime: DX7 or DX9 renderer for Quicktime, -ShockWave: n/a'. Аз съм с DirectX 9.0. Та не ми е ясно от къде да ги извадя тия настройки? Моля помогнете, ако можете! :D

Защо трябва ръчно да зареждаш субтитрите? Преименувай видео файла и субтитрите да са с едно и също име (като запазваш естествено формата) и програмката ги зарежда автоматично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те са с еднакви имена, но не ги зарежда автоматично.

Понякога само изглеждат еднакви. Дори едно празно място е от значение. Направи все пак упражнението с преименуването. Ако не стане значи проблема е в субтитрите. :D Трябва и да са в една и съща папка нали? :) Да не стават грешки

Редактирано от eminem_vr (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да...явно наистина проблемът е бил в субтитрите. Пробвах с други си тръгнаха. Мерси много!!! :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване