Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Някои има ли представа как се разкодирват Digital Protected WMV. Изтеглих си един филм от нета във WMV формат, но е кодиран. Windows Media Player ми отваря някаква страница на която трябва да си платя за да мога да гледам филма, когато се опитам да го конвертирам в друг формат пак не става, програмите ми казват, че фаила не съдържа видео дата. Ако някои знае какво може да се направи за да се гледа филма без да се плаща, ще съм много благодарен. Благодаря предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами според мен трябва да провериш наличните кодеци и ако пак не стане ти препоръчвам cristal plear много е добър cool.gif

Редактирано от aaliyah_st (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами според мен трябва да провериш наличните кодеци и ако пак не стане ти препоръчвам cristal plear много е добър  cool.gif

rofl

чуваш ли се

става дума за кодиран файл. кодеците нямат нищо общо. И започни най-после да пишеш на български - уморих се да чета шльокавите ти писания

Редактирано от Tragedy (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали си се ровил из нета, но ето някои линкове:

линк

линк

линк

линк

Ако това не ти помогне, пиши пак и ще се постараем да помогнем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за линковете, но аз съм прочел почти всичко възможно из интернет. Проблема е, че навсякъде пишат какво се прави след като си платиш лиценза, заштото като платиш веднъж имаш на разположение само 7 дни и после фаила пак се заключва, и респективно пак трябва да се плаща после. Аз искам да разбера възможно ли е да се отклучи фаила без да се плаща лиценза. Аз имам около 86 DRM WMV филма, предстажи си колко трябва да платя, като един лиценз струва 10 евро. :down:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване