Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

andreygg

RQ: Драйвер за мултимедийна клавиатура Compaq sk-2850c

Препоръчан отговор

Откъде да сваля безплатно драйвер за мултимедийна клавиатура Compaq sk-2850c. Навсякъде искат да се плаща. Без драйвера не ми работят мултимедийните бутони.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Откъде да сваля безплатно драйвер за мултимедийна клавиатура Compaq sk-2850c. Навсякъде искат да се плаща. Без драйвера не ми работят мултимедийните бутони.

Нещо си объркал модела на клавиатурата, но ще ти дам от къде да и вземеш Driver-а => http://welcome.hp.com/country/us/en/support.html ;)

Поздрави...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С кой ли уиндолс си? Хммм...Всъщност по ми се иска да знам числата за тото-то. Пробвай с това ;)http://www.ntcompatible.com/COMPAQ_Internet_Keyboard_Drivers_s11224.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм сбъркал. Отпред пише с големи букви "COMPAQ", а отзад има лепенка на която пише MODEL: SK-2850C. Просто няма начин да я сбъркам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А пробва ли, като кликнеш на Download и продължиш къде те прехвърля /към Pay Pal!!!/. Мислиш ли, че преди да пиша във форума не съм изпробвал какво ли не? Не съм на 15 години и да карам по лесния начин. Все пак благодаря за отзивите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо вместо да тровиш хората и да обесняваш на колко си не си купиш нова клавиатура ама този път да е малко по свясна, не истински хубава а нещо що годе свестно... Ще бъда конкретен =з> http://www.jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=534665

мнооо е хубава имам такава страшна е... вече имаш приина да си я купиш понеже някой ти е казал че е "мноо яка"

И в този ред на мисли силно обзет от Хайпа :Д не Ви ли писна да четете навсякъде че някой търси некви драйвъри или се чуди как се сменя вентилатор... "как да си сменя харда" ; "един приятел ми каза да си пробия дупка на кутията защото имам 120СМ вентилатор" и от сорта бол... научете се да питате първо гугъл после да спамите защото другата седмица на някой клиент като му треат драйвъри за клавиатурата за която говориш вместо да му взема паричките ще треа да чета тъпата ти тема :@

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо вместо да тровиш хората и да обесняваш на колко си не си купиш нова клавиатура ама този път да е малко по свясна, не истински хубава а нещо що годе свестно... Ще бъда конкретен =з> http://www.jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=534665

мнооо е хубава имам такава страшна е... вече имаш приина да си я купиш понеже някой ти е казал че е "мноо яка"

И в този ред на мисли силно обзет от Хайпа :Д не Ви ли писна да четете навсякъде че някой търси некви драйвъри или се чуди как се сменя вентилатор... "как да си сменя харда" ; "един приятел ми каза да си пробия дупка на кутията защото имам 120СМ вентилатор" и от сорта бол... научете се да питате първо гугъл после да спамите защото другата седмица на някой клиент като му треат драйвъри за клавиатурата за която говориш вместо да му взема паричките ще треа да чета тъпата ти тема :@

Някой да те кара да ми четеш тъпата тема? Тази клавиатура я ползвам от пет години и е железна. Разсипвал съм кафе и вода върху нея и пак работи. Ако ми трябва нова ще си купя, без да имам нужда от твоето "компетентно мнение". Има много по-добри от това което си предложил:

http://www.jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=1144

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не искам да те разочаровам но за твоята клавиатура има поддръжка до Windows ME по натам няма

а и инсталирането на софтуера под ХР води до проблеми от рода син екран

страшно яка клавиатура признал съм я

compaq_keyboard.jpg

ftp://ftp.hp.com/pub...en/edb193en.exe само до ХР

Редактирано от saentist (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не искам да те разочаровам но за твоята клавиатура има поддръжка до Windows ME по натам няма

а и инсталирането на софтуера под ХР води до проблеми от рода син екран

страшно яка клавиатура признал съм я 

compaq_keyboard.jpg

ftp://ftp.hp.com/pub...en/edb193en.exe само до ХР

Благодаря!!! Абсолютно същата е, като на снимката. Ще се наложи да се примиря и без дравери. С Windows XP съм и няма да стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...