Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Не ми излизат тъмбнейли на клипчетата

Препоръчан отговор

Хи! След преинсталация на Уиндоус, не ми се показват тъбнейли на клипчетата, които тегля... Преди се показваха, сега - не. Но иначе на старите клипчета си стоят тъмбнейлите. Просто като изтегля нещо по-кратко от 20мин ми седи с огромното лого на WMPC/KM Player. За различни файлове имам различна програма за отваряне по подразбиране, едни са с Windows Media Player Classis, другите с KM Player, но независимо с какво са настроени по дефолт, тъмбнейли - няма. А ми е много трудно по име да търся, щото съм свикнал по картинки laugh.gif Идеи някакви?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хи! След преинсталация на Уиндоус, не ми се показват тъбнейли на клипчетата, които тегля... Преди се показваха, сега - не. Но иначе на старите клипчета си стоят тъмбнейлите. Просто като изтегля нещо по-кратко от 20мин ми седи с огромното лого на WMPC/KM Player. За различни файлове имам различна програма за отваряне по подразбиране, едни са с Windows Media Player Classis, другите с KM Player, но независимо с какво са настроени по дефолт, тъмбнейли - няма. А ми е много трудно по име да търся, щото съм свикнал по картинки laugh.gif Идеи някакви?

Start - Run - копирай това

regsvr32 shmedia.dll

и Enter

Ако се появят проблем и в Explorer-а , изпълни

regsvr32 /u shmedia.dll

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

clipboard01pi.jpg
Ако са с разширение примерно *.flv, естествено е че не ги виждаш като thumbnails. Конвертирай ги на *.avi, *.mpeg, *.wmv или други
MP4 за повечето... Редактирано от Crimsader (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама аз имам

Сложи такива, които поддържат въпросните умалени изображения. Сложи win7codecs/vistacodecs и в настройките му се увери че е зададено thumbnails on

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С Vista ли си ? Пробвай това : Start > Control Panel > Folder Options > View tab > махни отметката на "Always show icons, never thumbnails."
Махната е...
Сложи такива, които поддържат въпросните умалени изображения. Сложи win7codecs/vistacodecs и в настройките му се увери че е зададено thumbnails on
Еми аз и преди си бях с K-Lite Codec Pack 2.9.5 и си имаше ;)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Махната е... Еми аз и преди си бях с K-Lite Codec Pack 2.9.5 и си имаше ;)

Ако си инсталирал навремето други кодеци преди K-lite e възможно да са ти запазени настойките за умалените изображения. Другия вариант, при инсталацията на K-lite да не си маркирал отметките за форматите, за които да работи.

Редактирано от prwvu (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване