Премини към съдържанието
preslav_96

Търся програма за правене на триизмерни клипчета

Препоръчан отговор

Здравейте, търся програма с която мога да правя обикновените клипчета в триизмерни (

). Много я искам, моля помогнете. Много ефекно става. Благодара Ви!! Ако може и да е лесна... Редактирано от preslav_96 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся програма с която мога да правя обикновените клипчета в триизмерни (

). Много я искам, моля помогнете. Много ефекно става. Благодара Ви!! Ако може и да е лесна...

http://www.minoru3d.com/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ken не стават програмитеееееее!!!!!

какви програми те гонят? човекът ти показва как е правено клипчето, а именно - с триизмерна КАМЕРА, а не с ПРОГРАМА!

а това "anaglyph", дето мислиш, че е програма, е просто терминът за стереоскопично изображение

не ставали "програмите"...

ти какво искаш да направиш с тия драйвъри от сайта на minoru?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

V2.0 като не знаеш че има такава програма аз какво да направя. Преди 2години аз бях намерил такава на компа си, не успях да я разуча и я захвърлих в никоя папка и не бях я бутал. След това ми се повреди компа и сега съм на лап топ и нямам никаква представа за името на програмата. НО ИМА ТАКАВА!!!

Редактирано от preslav_96 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

V2.0 като не знаеш че има такава програма аз какво да направя. Преди 2години аз бях намерил такава на компа си, не успях да я разуча и я захвърлих в никоя папка и не бях я бутал. След това ми се повреди компа и сега съм на лап топ и нямам никаква представа за името на програмата. НО ИМА ТАКАВА!!!

Video Recorder сигурно се казва, но пак ще ти трябва двойна камера.

Наистина не съм давал линк към програми, а към камера, която може дори в Skype да показва триизмерно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди 2години аз бях намерил такава на компа си, не успях да я разуча и я захвърлих в никоя папка и не бях я бутал.

не си успял "да я разучиш", щото пак някакви драйвъри за камера си свалил вероятно

не се излагай, НЯМА такъв потребителски софтуер!

все едно да питаш как от пръдня да направиш боя - ми не става.

и спри да пишеш глупости, тук средното IQ > 30

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОК Няма се излагам бе, тогаз как е направено това бе

Абе момче, ти май доста бавно загряваш.

НЯМА КАК от видеоизточник, който не е 3-D да направиш 3-D, разбери! при статични изображения е възможно някакво сложно рендериране, което да придаде триизмерен ефект, но при видео НЕ СТАВА и НЯМА ТАКАВА ПРОГРАМА!

Триизмерното видео (вкл. 3-D анимацията) се прави като такова (с два или повече сорса), а не като един сорс, па после с "програмата" да си го "направиш".

Може да отидеш в някое холивудско студио, да дадеш домашното клипче, на което си си снимал задника, например, па те с някакъв извънземен засекретен постпроцесинг да се мъчат, пробвай.

НЯМА такова нещо като "ТРИИЗМЕРНО" когато НЯМАШ ДВЕ ПЕРСПЕКТИВИ, спри да се излагаш, това работя, бе!!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей Преславе. Търси това: iz3D драйвер - изключително мощен софтуер, драйвер, с чиято помощ може да се играят огромен брой игри с анаглифен образ.Също да се правят и филми Не съм япробвал ,но опитай. Версията която имам е Iz3D 1.09

Редактирано от Pavi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей Преславе. Търси това: iz3D драйвер - изключително мощен софтуер, драйвер, с чиято помощ може да се играят огромен брой игри с анаглифен образ.Също да се правят и филми Не съм япробвал ,но опитай. Версията която имам е Iz3D 1.09

Ако не ме лъже триизмерното зрение ТУК пише че тези драйвъри просто осигуряват поддръжка на произвежданите от същата фирма 3Д монитори както и за 3Д монитори и проектори произведени от трета страна.

Би ли качил 3Д клипче от обикновен монитор ....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не ме лъже триизмерното зрение ТУК пише че тези драйвъри просто осигуряват поддръжка на произвежданите от същата фирма 3Д монитори както и за 3Д монитори и проектори произведени от трета страна.

Би ли качил 3Д клипче от обикновен монитор ....

Както съм писал по горе аз не съм пробвал програмата /драйвер/.Това съм го взел от обявите за продажба на 3д филми които се гледат с 3д очила на обикновен монитор .Имаше програма за правене на собствени 3д клипове и снимки но не можах да я намеря .Като я открия някъде на дисковете ще пиша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преславе дай скайп да изпратя нещо пък ти се опитвай по нататък.Може и мейл.Може и на ЛС.

Редактирано от Pavi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОК ако нема такава програма тогава кажете сайтове през които мога да си тегля 3D видеота!!!

Редактирано от preslav_96 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

К`во стана, Преславчо? Още си търсиш май? Търси, търси...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

К`во стана, Преславчо? Още си търсиш май? Търси, търси...

Има такава програма бе мноо си зле

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е па добре, аз затова чакам - да ме ограмотиш.

:]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преславе, слушай малко като ти се говори бе, ако има така програма, кажи ми как класическата Супер Марио може да се направи 3D бе?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок приключваме! Явно наистина нема такаа програма ок ПРИКЛЮЧВАМЕ!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам такава програмка на компютъра но тя може само да прави от обикновенни клиипове,игри,картинки и филми да ги прави 3Д.програмката се казва:TriDef 3D Experience.

Единственият недостатък е че след 14 дни трябва да си заплатиш лиценза :nono: Аз даже я имам на компа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.