Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

АРИА - телевизионното шоу на Иван Ангелов


Препоръчан отговор

Но бих искал да чуя мнението и на никой, който е гледал целият един час от предаването, а не само десет минути.:rolleyes:

В момента тече повторението...гледах и останалата половина. Напомня ми на едно тийнейджърско предаване по Канал 1. Опитва се "дълбае" в сериозни и актуални теми и ми става още по-смешен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 129
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Подобни пристрастни изказвания често имат обратен ефект на това, което искаш да постигнеш, oсобено след като успях да се запозная с мнения, коренно противоположни на твоето. Един съвет - край я по-спокойно и с по-малко злоба :top secret:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нови снимки от сегашното шоу на ИВАН

http://www.facebook.com/pages/ARIA-Shouto-na-Ivan-Angelov/325828355423?ref=mf#/photos.php?id=325828355423

51q0b4.jpg

21ci34w.jpg

Редактирано от neliradilova (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледах пилотния епизод и като цяло ми хареса. Не ми допадна снимането в началото на епизода, но втората част от предаването беше интересна (ако някой е гледал предварителния епизод, то излъченият е с промени в много положителна посока). Разгледах снимките от слевдащите епизоди във фейсбук, бях на снимките на песните, които Иван ще пее в шоуто и нямам търпение да гледам на 24.12.09, 31.12.09, 07.01.10 и 14.01.10. В предаването на Бъдни вечер Иван ще пее и в дует с ДесиСлава. Давам линк към някои от снимките с гостите за следващите предавания: http://www.facebook.com/pages/ARIA-Souto-na-Ivan-Angelov/325828355423?ref=nf&__a=1&_fb_iframe_path=%2Fpages%2FARIA-Souto-na-Ivan-Angelov%2F325828355423#/pages/ARIA-Souto-na-Ivan-Angelov/325828355423?v=photos&sb=4.

Песните, които ще изпълни Иван в следващите предавания са:

Let it Snow – Франк Синатра

Mercy – Duffy (Иван Ангелов в дует с Деси Слава)

Supreme - Robbie Williams

Две следи – Щурците

Миг от приказка - Фанданго

Редактирано от Alys (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте...

След Айтос айдъл, Ванко потъна в невидение...

и всички зачакахме да се завърне...

чакахме доста...

някои от чакащите надничаха из форуми и си припомняха вълнуващите емоции с него

други се ровеха в вбокс...

трети пък просто чакаха

А през това време Айтоския талант се бе отдал на заслужена почивка, и чакаше... чакаше да напомни на всички за себе си... да се появи с гръм и трясък, и да ни разтърси както преди... да се появи - един друг Иван, такъв какъвто най-малко очакват всички...

е, дочакахме го...

дано не 4, а 4444 броя да направи

и да не му писне,като преди и да зареже този труд, така както направи навремето с АА.

успех Ванка!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След Айтос айдъл, Ванко потъна в невидение...

и всички зачакахме да се завърне...

чакахме доста...

някои от чакащите надничаха из форуми и си припомняха вълнуващите емоции с него

други се ровеха в вбокс...

трети пък просто чакаха

Мхм, чакаха да пее, не да прави предаване :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Петминутката на Ванко,така излиза.

Като отворят форума към шоуто на Ванко, ела и напиши това си мнение. Ще те подкрепя със сигурност! И аз искам само пеене, ама няма, засега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като отворят форума към шоуто на Ванко, ела и напиши това си мнение. Ще те подкрепя със сигурност! И аз искам само пеене, ама няма, засега.

Ми щом няма,няма.Големи хора сме,не вярваме в чудеса.И не мога да гледам едно предаване само заради една песен,нали?!Ако не ми харесва.

Въпрос на избор.Трейлъра ми хареса,пилотният епизод също.И все пак,нещо не ми стигаше.

Успех на Иван!Чакането не е в моята природа,щом това е неговият избор :huh:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В програмата на ТV+ са включени доста повторения на шоуто (сутрешни, вечерни, дори нощни) през цялата седмица след излъчване на съответния епизод.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снимки на АРИА - Шоуто на Иван Ангелов - АРИА - епизод Коледа

http://www.facebook.com/pages/ARIA-Souto-na-Ivan-Angelov/325828355423?ref=mf#/album.php?page=1&aid=351070&id=325828355423

2mi3w9g.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ариа еп. 2 Коледа - Иван Ангелов - Let it Snow

http://vbox7.com/play:533bbb15

ARIA Christmas - Mercy Duffy - Ivan Angelove and DesiSlava

още клипове от АРИА-еп.24.12.2009-КОЛЕДЕН

http://vbox7.com/play:38671abb

Редактирано от neliradilova (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ариа еп. 2 Коледа - Иван Ангелов - Let it Snow

http://vbox7.com/play:533bbb15

Хубав коледен подарък :))

Честито Рождество Христово :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Mercy" e имала и по-добри изпълнения от Иван. Чудя се на второто изпълнение...Мята ръцете, иронизирайки Франк :lol6:

Линка от vbox прекъсва, мерси за този от youtube. И да,слушайте Иван! Не го гледайте!

Редактирано от Шаро (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса Шоуто! :biggrin: С всеки изминал епизод става все по-хубаво,гледа се на един дъх!

А изпълнението на песните от Иван е страхотно,в което не съм се и съмнявала.Завладяващ глас!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:clap:

С нетърпение чакам всяка нова изява на Иван.

За мен той е по-добър певец, отколкото водещ.

Нека трупа опит!

Подкрепям начинанието и чакам Големия концерт.

Усппех, Ванко!

:cool:

Весела Коледа и щастлива Нова година на всички тук!

xmastree6.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави ново...