Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

АРИА - телевизионното шоу на Иван Ангелов

Препоръчан отговор

http://www.ivan-angelov.com/

30c10cx.jpg

От днес шоуто ще бъде качено във zamunda и vbox

Продукцията е на Bulsatcom. Шоуто ще се изльчва по TV+

от 17 декември

Тяхната идея е следната: да пуснем цялото шоу или само трейлъри и реклами на места в нета и те да видят каква ще е реакцията на публиката.Всичко зависи от нас - ако подкрепим шоуто - то това пилотно издание ще се излъчи и може да бъде седмично.

Подкрепата е чрез мнение под клиповете и ХАРЕСВА МИ.

http://www.vbox7.com/play:4895b7c6

http://www.vbox7.com/play:62f7b1df

http://www.youtube.com/watch?v=RdrDnBsC

Редактирано от neliradilova (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 129
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Айде по-полека с тона а? Само от последната страница с мнения ще ви извадя един аргумент, защо трябва да подкрепяме Иван. Защото очевидно феновете му са интелигентни или най-малкото възпитани, докато

Това е в официалния форум на Мюзик айдъл http://musicidol.btv.bg/forum/index.php?showforum=31 и фен сайта му http://ivan-angelov.com/ още инфо,снимки и мнения за Иван Ангелов Цветна изнен

http://www.ivan-angelov.com/ От днес шоуто ще бъде качено във zamunda и vbox Продукцията е на Bulsatcom. Шоуто ще се изльчва по TV+ от 17 декември Тяхната идея е следната: да пусне

Обаче не се разбира за какво точно ще е шоуто. Ще се пее ли? Конкурси ли някакви ще има, гости ли ще кани и той да им изнася арии, или те на него?

Аз харесвам как пее Иван, но държанието му по време на Мюзик айдъл беше срещу самия него, тук как ли ще е?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....

Като се изложиш веднъж, после е доста трудно да убедиш хората, че си се променил.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето че дойде денят, когото чакахме толкова много дни. Почти година и половина. Става дума за авторска изява на Иван Ангелов.

Каква е историята. Става дума за няколко човека, приятели и сподръжници на Иван, които, заедно с него, отпочнаха направата на АРИА - не книгата обаче, а телевизионното шоу.

Автономната Република Иван Ангелов или АРИА се измисли, написа, окомплектова , дизайнира и продуцира от следният творчески екип:

Иван Ангелов - водещ

Александра Вали - executive producer

Димитрина Аргирова - Джу (pooh или Judy) - Creative director

Ралица Благовестова (EnterSandman) - Отговорен редактор

Радослав Иванов - информационна поддръжка

След включването на други хора и технически съоръжения се и снима.

Корица на електронното издание на книгата за Иван Ангелов от феновете

Искате ли да я прочетете

можете да я изтеглите оттук

http://ivan-angelov.com/ekstri.html

2yjvdea.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като се изложиш веднъж, после е доста трудно да убедиш хората, че си се променил.

Правилно ! Ще са нужни огромни усилия и доста ТВ време и то в национални телевизии ! Кой гледа тая ТВ дето ще го излъчват ? Органичен брой хора е отговора ! Това е доста лош старт на тази мисия-дано не се окаже невъзможна !

Редактирано от Faeton (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

v2.0 за всеки влак си има пътници приятелю ... остави го моят градски да видим какви ще ги измисли ... особенно че ще се излъчва по канал който е само за абонатите на булсатком :rolleyes: !

П.П. и призовавам автора/ката да ми отговори на въпроса !?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

v2.0 за всеки влак си има пътници приятелю ... остави го моят градски да видим какви ще ги измисли ... особенно че ще се излъчва по канал който е само за абонатите на булсатком :rolleyes: !

Докторе, супер, че ти е градски, ама е бая кухо парче адашът, съгласи се.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прав си, но всичко с което стана известен досега, му прави добра реклама. Още повече че повечето хора харесаха не само пеенето му, но и поведението му.

Да си призная честно и мен ме изкефи как сложи на място надутия Фънки по време на малките концерти. cool.gif

Редактирано от delig (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да си призная честно и мен ме изкефи как сложи на място надутия Фънки по време на малките концерти. lol6.gif

Това - да, но с дебелата комплексирана свиня така би постъпил всеки нормален човек. Другите си мълчаха, `щото бяха съвсем мижитурки. В случая адашът беше "по-малкото зло", нищо повече.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

5b8juf.jpg

Иван Ангелов пее в Молитва за България-2008г.

-ето пее добре и опера,и може да бъде сериозен и да работи в голям състав.

http://vbox7.com/play:1df16d71

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

към автора/ката на темата :

Абе Ванката не е ли в Испания в момента ???

Ако мога да си позволя да отговоря аз: да, в Испания e.

Обаче не се разбира за какво точно ще е шоуто. Ще се пее ли? Конкурси ли някакви ще има, гости ли ще кани и той да им изнася арии, или те на него?

Аз харесвам как пее Иван, но държанието му по време на Мюзик айдъл беше срещу самия него, тук как ли ще е?

АРИA означава Автономната Република Иван Ангелов :speak:

шоуто е авторско и направено специално за Иван.

Edit: Надявам се да получиш отговора мн скоро :eek:

Редактирано от diadia (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако мога да си позволя да отговоря аз: да, в Испания e.

АРИA означава Автономната Република Иван Ангелов ;)

шоуто е авторско и направено специално за Иван.

Edit: Надявам се да получиш отговора мн скоро :)

Само да не се превърне с диАРИА-та на Ванко

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не коментирайте само Иван. Той е като огледало. :)

Съмишлениците му могат да провокират таланта и интелигентността му.

Те определено не са Иван, Андрей или Фънки.

Успех! :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно е така. И никoй не твърди обратното. Tова може

да е шанса да се покаже истинското лице на Иван Ангелов. И да се затвори устaта на "доброжелателите" :rolleyes:

Правилно ! Ще са нужни огромни усилия и доста ТВ време и то в национални телевизии ! Кой гледа тая ТВ дето ще го излъчват ? Органичен брой хора е отговора ! Това е доста лош старт на тази мисия-дано не се окаже невъзможна !

Публична тайна е, че основно работят двата канала за видеосподеляне и предаването ще е достъпно най-късно два часа след излъчването в ефира на ТВ+.

Защо да обричаме нещо невидяно на провал или да го гледаме с предубеждение?

Стискам палци!

Редактирано от Шушито (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно е така. И никoй не твърди обратното. Tова може

да е шанса да се покаже истинското лице на Иван Ангелов. И да се затвори устaта на "доброжелателите" :)

Публична тайна е, че основно работят двата канала за видеосподеляне и предаването ще е достъпно най-късно два часа след излъчването в ефира на ТВ+.

Защо да обричаме нещо невидяно на провал или да го гледаме с предубеждение?

Стискам палци!

Извинявай, но ти явно знаеш, че това което е показал преди не е било истинското му лице.

Защо тогава беше необходимо да се прави на маймуна ?

Може да гледам без предубеждение някой, когото не съм виждал преди, но в този случай няма как да стане.

Ти ако имаш право да гласуваш, ще дадеш ли шанс на Костов, или на Станишев, ей така без предубеждение ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай, но ти явно знаеш, че това което е показал преди не е било истинското му лице.

Защо тогава беше необходимо да се прави на маймуна ?

Може да гледам без предубеждение някой, когото не съм виждал преди, но в този случай няма как да стане.

Ти ако имаш право да гласуваш, ще дадеш ли шанс на Костов, или на Станишев, ей така без предубеждение ?

Не, аз не знам. А и нали

който пее, зло не мисли,значи със сигурност не е лош човек :engagementring2: Сега коментираме бъдещoтo шоу,не минали изяви. Те са си минали.

Затова ще гледам на това шоу непредубедено,нещо като възможност за реабилитация :dollars:

Редактирано от Шушито (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване