Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

АРИА - телевизионното шоу на Иван Ангелов

Препоръчан отговор

Айде цялта история добре, ама не мога да разбера, защо пък цитати от други форуми помествате. Вие сега да не вземете всяко положително мнение да го копвате.

Лично на мен този човек много ми е паднал в очите. Явно като видял, че не е толкоз голям за колкото се мисли, се е очовечил.

Ама връзването на тенекии на журналисти, краденето на колела и инфантилното поведение не се забравят лесно от по-мислещите хора.

Успех на шоуто, но без мен.

А аз мисля точно обратното.Това поведение се забравя по-лесно от по-мислещите хора.Защото те не са злопаметни,не гледат повърхностно,периферията а същността-в случая големият талант. :down:

Редактирано от LiLitA7 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 129
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Айде по-полека с тона а? Само от последната страница с мнения ще ви извадя един аргумент, защо трябва да подкрепяме Иван. Защото очевидно феновете му са интелигентни или най-малкото възпитани, докато

Това е в официалния форум на Мюзик айдъл http://musicidol.btv.bg/forum/index.php?showforum=31 и фен сайта му http://ivan-angelov.com/ още инфо,снимки и мнения за Иван Ангелов Цветна изнен

http://www.ivan-angelov.com/ От днес шоуто ще бъде качено във zamunda и vbox Продукцията е на Bulsatcom. Шоуто ще се изльчва по TV+ от 17 декември Тяхната идея е следната: да пусне

А аз мисля точно обратното.Това поведение се забравя по-лесно от по-мислещите хора.Защото те не са злопаметни,не гледат повърхностно,периферията а същността-в случая големият талант. :cool:

Ти като си толкова мислеща, ще пиеш ли от виното, ако си ме видяла преди това да си издухвам носа в кацата ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти като си толкова мислеща, ще пиеш ли от виното, ако си ме видяла преди това да си издухвам носа в кацата ?

Виж,ако ти си издухаш носа няма да пия...но ако е Иван...да :P:P /образно казано/ :cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж,ако ти си издухаш носа няма да пия...но ако е Иван...да :P:P /образно казано/ :cool:

Значи за теб не е важно качеството на виното (големия талант) а нещо друго, нямащо нищо общо с него ?

Благодаря за отговора !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи за теб не е важно качеството на виното (големия талант) а нещо друго, нямащо нищо общо с него ?

Благодаря за отговора !

Аа,оригиналничиш...Виното/големия талант/зависи от кого е направено.Ако си ти например и си плюеш вътре няма да пия,защото не знам какъв талант имаш и дали ще ми допадне.А приготвеното от Иван вино/големият талант/ се видя/усети вече,че е качествено.И една плюнка не може да промени качеството на виното.

Благодаря и аз за вниманието!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмната директорка на ТВ+ Милена Данева съобщи:

"По план АРИА трябва да стартира в началото на декември и да има поне 4 издания.След това ще видим дали ще се хареса на зрителите и ще преценим дали ще остане в ефира."

ИЗТОЧНИЦИ

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=279976

електронно издание-13.11.2009г.

печатно издание-14.11.2009г.-стр.22

http://www.plovdivmedia.com/17795.html

23ih6hw.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж,ако ти си издухаш носа няма да пия...но ако е Иван...да :P;) /образно казано/ :)

Ей на това му се вика сляпа фенска любов !!! Или пък малоумие- може би ?!?! Абе диагноза си е отвсякъде !!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей на това му се вика сляпа фенска любов !!! Или пък малоумие- може би ?!?! Абе диагноза си е отвсякъде !!!

Ти не четеш по-надолу?!Абе...какво се занимавам...разбирай го както искаш "безрасъден Faeton" или "разрушена плането". :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз мисля точно обратното.Това поведение се забравя по-лесно от по-мислещите хора.Защото те не са злопаметни,не гледат повърхностно,периферията а същността-в случая големият талант. :wors:

Ама, разбира се, те на такова мислене разчитат.

Не знам за какъв талант говориш пеещи хора в страната ни много, простаци-също.Просто човекът ги има и двете и тийнейджърчетата му се кефят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде по-полека с тона а? Само от последната страница с мнения ще ви извадя един аргумент, защо трябва да подкрепяме Иван. Защото очевидно феновете му са интелигентни или най-малкото възпитани, докато АНТИфеновете му се вижда колко са ограничени и прости. Аз да ви питам едно нещо - като не ви харесва Иван защо му следите темата непрекъснато и пишете в нея? Аз като не харесвам нещо просто стоя на страна, освен ако не искам да си изкарам комплексите някъде...:wors:

Давай, Ванка, с теб сме!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....и тийнейджърчетата му се кефят.

Моля,моля чак толкова не ме подмладявайте1Аз съм на 48г.,а познавам фенове между 5 до 75.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кви фенове !!! Ужас !!! Изобщо не търпят противоположно мнение !!! Слепи сте - ама като прилепи сте слепи !!! Че даже май и малко поуглушали ще се окажете ?!?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кви фенове !!! Ужас !!! Изобщо не търпят противоположно мнение !!! Слепи сте - ама като прилепи сте слепи !!! Че даже май и малко поуглушали ще се окажете ?!?!

А ти май си неграмотен малко, а?:whist:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен също представлява интерес това шоу на Иван, защото ми хареса по някакъв начин този младеж. Няма да го коментирам, защото коментари много, мнения всякакви от единия до другия полюс. Ще го коментирам, когато започна да го гледам. Важното е, че успя да ме впечатли по време на МА, както положително, така и отрицателно. Но....интересът ми към него не е спрял след толкова време, явно положителното е надделяло. Както и да е. Успех му пожелавам!

Редактирано от GABRIELA (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хрумката е оригинална,вече изказах мнение.Та според добрата новина,след тези четири епизода ще разберем дали ще има продължение :) Успех още веднъж!

Редактирано от Шушито (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Екипът на АРИА съобщи днес:

“Привет отново на всички.

АРИА стартира на 17ти декември по ТВ+ (в мрежата на Булсатком).

Гледайте ВСЕКИ ЧЕТВЪРТЪК от 22ч.

На официалния сайт на предаването

http://www.tvplus.bg/aria/

ще актуализираме информация.

Скоро там ще има и форум, за да давате всякакви предложения, коментари или идеи - какво искате да видите в Шоуто, какво искате да ви изпее Иван...

И нека заедно да творим !”

http://forum.bulsat.com/viewtopic.php?f=19&t=11502&start=270

23ksvvk.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

kexidk.jpg

Здравейте!

13ти декември е определен като ден за заснемането на четири песни в изпълнене на Иван Ангелов - с присъствието на публика. Който желае да участва в публиката (сам или заедно с приятели), нека потвърди присъствие до 5ти декември и да отбележи тук с коментар, ако иска да вземе и свои приятели (точен брой). Местата са ограничени и вероятно няма да е възможно всички желаещи да присъстват, затова всеки ще получи допълнително съобщение дали е одобрен за този снимачен ден или ще остане за следващ (ако все още желае). Точният адрес също ще бъде пратен допълнително.

http://www.facebook.com/pages/ARIA-Shouto-na-Ivan-Angelov/325828355423?ref=ts

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
“ЛЪЖЕШ!”

- Казва Иван Ангелов на един готин тип, в двора на Софийският Университет, докато го анкетира за новото си шоу: “АРИА”.
Защо АРИА? Абревиатура. Означава: Автономната Република Иван Ангелов и се появи най-неочаквано, подобно на притежателя си, на подиума на Мюзик Айдъл 2.

Появяването се случи през март 2008-ма г. А изричането на абревиатурата през април, същата година, по повод така нареченото изгонване на Иван Ангелов от въпросното шоу.

Тези дати и събития са стари за бързоцъкащия живот в българския шоу-бизнес.

Тъй че кой ги помни? Помнят ги феновете. Чудата тълпа от хора, които не престанаха да пишат по фен-сайтовете на Иван и из опустелите вече от Мюзик Айдъл 3 форуми. Около него се създаде митология. Факт. Думичка, която той обича. Както и куп други, които феновете му знаят и повтарят като папагали, която пък е друга такава думичка. Те обаче, са свободолюбиви люде. Феновете. Ребъли са. Нищо, че повтарят. Повтарят, това, което им харесва и си е тяхно.

Та, заедно с тези хора, Иван, който цяла година почива и се подготвя за “Новото начало”, сега, отново се появява на сцената. Заедно с тях. Те са съавтори на новото му шоу - АРИА.

Стилистиката е ъндърграунд, минимализъм, кино, артистизъм. Без цялата тази претенциозност. Толк-шоу, но в движение, улично изкуство, но не толкова първично и един много по-многопластов водещ. Туй то. Той винаги се е предстставял като “ваятел на маски”. Досега - шумно, арогантно и крайно. Не случайно и първата тема на предаването е: “Нужно ли е да си краен, за да те видят или чуят?”

Длъжни сме обаче да признаем, че арогантността и всичко останало е там, то не е дошло от никъде и никъде няма и да отиде. Ще си стои, ще дебне, и... в точния момент ще изкочи наяве. Само ще трябва да се срещнем и с другия Иван - сериозният.. Затова и началото на шоуто е сериозно. Тема, анкета,..

И веднага след това се появява една позната муцунка.

Муцунката на Иван Ангелов в предаването на БТВ “Тази сутрин”, или както той свойски ги нарече: “При бате Ники и кака Ани”. Там, той приличаше на едно прочуто дървено момченце. Такъв се появява и сред децата-фантасти в Казанлък, където гостува за шоуто. Темата е друга, но това лице, с това преправено гласче идва да надникне през прозореца ти и да ти припомни някои неща. Повечето са извечни, естествено, супер простички. Ще рече, че повечето си ги знаеш, от малък, но кой знае защо не ги спазваш. Няма кой да направи така, щото да покаже как ти расте носа (а някои други неща ти намаляват, хихи).

С едно изключение: Иван Ангелов.

А ако все още има някой, който твърди, че Иван Ангелов не може да пее, гледай шоуто и виж, че: “ЛЪЖЕШ!”

АРИА. Всеки четвъртък по ТВ+. Начало: 17-ти декември 2009-та г.

Булсатком.

Димитрина Аргирова - Джу

Пресрилийз. 22.11.2009

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Наближава 17.12.2009/четвъртък/ и всички ще могат да видят пилотния епизод на АРИА-шоуто на Иван Ангелов по ТВ+ (в мрежата на Булсатком).

Гледайте ВСЕКИ ЧЕТВЪРТЪК от 22:00 до 23:00 !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ВАНКАТА в сценичен костюм-операта РИГОЛЕТО на Верди

n3ubmg.jpg

още снимки-178 мнение

http://musicidol.btv.bg/forum/index.php ... 353&st=160

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как беше предаването? Някой успя ли да го гледа? Аз нямам ТВ+, а още не са го качили в Замунда. Казвайте как беше, че изгарям от нетърпения да разбера:yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как беше предаването?

...повече от 10 мин. не успя да задържи моето внимание...Не успях да схвана идеята ( ако е имала такава)...На гости му беше някаква психоложка (при все, че това е една от любимите ми професии), пак не успя да ме грабне...Не смятам да го гледам!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...повече от 10 мин. не успя да задържи моето внимание...Не успях да схвана идеята ( ако е имала такава)...На гости му беше някаква психоложка (при все, че това е една от любимите ми професии), пак не успя да ме грабне...Не смятам да го гледам!

Благодаря за мнението :crying10:

Но бих искал да чуя мнението и на никой, който е гледал целият един час от предаването, а не само десет минути.:cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване