Премини към съдържанието
lift_dakata

интернета ми изключва

Препоръчан отговор

Здравеите,незнаино защто ми се изклиючва интернета катао сваляам филми. Теглим с utorrent-тегли една минута и ми изключва нета. Пробвах да го огранича да тегйи с по ниска скорос и пак изключва. Интересното е 4е като сам в интернет си работи без поблем,само като сваляам нещто му става. Несъм много компетентен и разчитам на вас. МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!!!!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите,незнаино защто ми се изклиючва интернета катао сваляам филми. Теглим с utorrent-тегли една минута и ми изключва нета. Пробвах да го огранича да тегйи с по ниска скорос и пак изключва. Интересното е 4е като сам в интернет си работи без поблем,само като сваляам нещто му става. Несъм много компетентен и разчитам на вас. МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!!!!!!!!

Предполагам си на БТК ADSL, и затова ще трябва да му ограничиш броя на връзките.

Търси из опциите къде се намира Number of connections (би трябвало да е Bandwidth, или за по-стара версия в BitTorrent) и ги ограничи до максимум 200. Даже може да пробваш и с по-малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах същия проблем.Оказа се че NOD-да ми "мъти" водата.Просто добавих "utorrent" в меню "да не се филтрира".

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах същия проблем.Оказа се че NOD-да ми "мъти" водата.Просто добавих "utorrent" в меню "да не се филтрира".

А как го направи, че и аз съм с Нод?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А как го направи, че и аз съм с Нод?

Там където сочи стрелката "6" е uTorrent .

post-87498-1257487723,84_thumb.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.